HCL.HR

Electronic Arts @ E3 2016 - live stream i komentari

  • 189 Odgovora
  • 39204 Hitova
Odg: Electronic Arts @ E3 2016 - live stream i komentari
« Odgovori #180 : 12. Lipanj, 2016., 23:10 »
Mislim da bi trebali dobiti 10 sati za ea acceess ako se ne varam
To bi trebalo biti dovoljno za igranje bf 1
Ako nekom treba dodatni igrac u mp nek se javi na disccordu Oly3K

Odg: Electronic Arts @ E3 2016 - live stream i komentari
« Odgovori #181 : 12. Lipanj, 2016., 23:18 »
Meni se svida,inovativan je sto je osao u potpuno drugo razdoblje,druga su oruzja,vozila
grafika je definitivno bolja jesi li video te kapljice kise na oruzju?
Jedina mehanika koja je po meni ostala ista je otvaranje padobrana i sletanje,mozda i trcanje

Odg: Electronic Arts @ E3 2016 - live stream i komentari
« Odgovori #182 : 12. Lipanj, 2016., 23:26 »
Ovdje ce se sati definitivno brojati u hiljadama... bar mene sto se tice. Definitivno najbolja stvar, bar gledajuci ovako, koju je FPS zanr ponudio zadnjih 4-5 godina. Ono sto me iznerviralo su ovi narkomani koje su doveli da igraju tako da nismo vidjeli puno kvalitetnog gameplaya. Nadam se da ce sutra biti videio klipova od ovih koji znaju sta rade pa da cemo vidjeti igru u malo boljem svjetlu.

Odg: Electronic Arts @ E3 2016 - live stream i komentari
« Odgovori #183 : 12. Lipanj, 2016., 23:29 »
Odo sad igrati battlefield 4 da se malo utesim  :wildboy: :wildboy:

Odg: Electronic Arts @ E3 2016 - live stream i komentari
« Odgovori #184 : 12. Lipanj, 2016., 23:40 »
jel ovo još traje ili je to gotovo ? ja ušo na live stream pričaju o titanfall :D

 

Odg: Electronic Arts @ E3 2016 - live stream i komentari
« Odgovori #185 : 12. Lipanj, 2016., 23:46 »
Sad se ceka ova Bešeda haha jel vas ima koji cekaju do 4h ujutro? Igor znam da hoce, ima li vas jos?

Odg: Electronic Arts @ E3 2016 - live stream i komentari
« Odgovori #186 : 12. Lipanj, 2016., 23:55 »
jel ovo još traje ili je to gotovo ? ja ušo na live stream pričaju o titanfall :D
Nije gotovo :)
Ako nekom treba dodatni igrac u mp nek se javi na disccordu Oly3K

Odg: Electronic Arts @ E3 2016 - live stream i komentari
« Odgovori #187 : 13. Lipanj, 2016., 00:00 »
Da li neko zna ista o ovom "PLAY TO GIVE"
Da li se to odnosi i na nas smrtnike, to znaci da mozemo nesto osvojiti u ugricama sto bi inace bilo nemoguce za osvojiti ili bi imali 1% sanse za osvojiti
Ako nekom treba dodatni igrac u mp nek se javi na disccordu Oly3K

Odg: Electronic Arts @ E3 2016 - live stream i komentari
« Odgovori #188 : 13. Lipanj, 2016., 00:28 »
ja cekam bethesdu,odo sada odspavati na 2 sata malo

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Electronic Arts @ E3 2016 - live stream i komentari
« Odgovori #189 : 13. Lipanj, 2016., 10:51 »
Gledao sam jučer cijelu konferenciju, i mora da je bila najgora ikad. Čekao Battlefield 1 da vidim kako to sve izgleda, i kad sam vidio Snoopa da igra mi pao mrak na oči. Šta nisu imali natjecanje Road to Battlefield 1 gdje GAMERI mogu osvojiti priliku da igraju protiv poznatih faca tipa JACKFRAGS, LEVELCAP, MATIMIO, XFACTOR, itd... a ne Jamie i sing in the camera cause i don't know how to play Fox, Zac Look at my hair dude Effron, mislim, traljavo u najmanju ruku...NEEBS GAMING VS STONEMOUNTAIN64 epic fail, trebali su ih pustiti na miru da se sami organiziraju u timove a ne da je Snop squad leader, Snop koji se zabijao u zid jer se nezna služiti kontorlerom...odlično su pokazali gameplay mehaniku...a komentator Westie i neki žnj lik...zaspao sam od dosade...doslovce... Tek sam danas vidio kvalitetan gameplay i ako tako izgleda u pre-alpha izdanju, bit će odlična igra. Dinamična promjena cijelog terena zahvaljujući zepelinu koji pada gdje mu se prohtije, vrijeme, magla, zvuk oružja, divota. jedino mi smeta ženski glas koji u umirujućem tonu govori da se gubi neka točka, a ljudi ginu na sve strane. Treba biti neki vojnički glas, ništa drugo. Sve u svemu već se štedi, samo neznam još dal želim Limited edition, ipak je 180 funti. Malko papreno, ali do jeseni  :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9