HCL.HR

A Song of Ice and Fire (SPOILERS)

  • 637 Odgovora
  • 65681 Hitova
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #480 : 16. Kolovoz, 2017., 10:31 »
HBO je greskom pustio sestu epizodu na HBO Spain i HBO Nordic, i to u full HD, sto znaci da je epizoda leakovana

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #481 : 16. Kolovoz, 2017., 10:52 »
Ako je to istina, to namjerno rade zilijun posto.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #482 : 16. Kolovoz, 2017., 11:35 »
Jap procurila je,ja planiram gledati danas samo ako je u 1080p a koliko vidim je'.  :clap:
Prvo ona objavljena skripta za čitavu sezonu,pa onda hakeri pustili prošlu epizodu pa sad ovo wtf se događa HBO..

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #483 : 16. Kolovoz, 2017., 11:56 »
španci najnesposobniji narod ikada, ako su vec skontali da imaju epizodu mogli su pomocu capture carda sve snimiti, uploadovati negde na net i sve super
ali ne, oni ce uzeti telefon te ce live streamati na instagramu epizodu, kada im ugase stream to ce isto uraditi i na twitchu i youtubeu sa istim ishodom
kakve budale to se nigde ne viđa

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #484 : 16. Kolovoz, 2017., 12:46 »

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #485 : 16. Kolovoz, 2017., 13:35 »
 :loludara: :loludara:

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #486 : 16. Kolovoz, 2017., 17:54 »
Pogledao epizodu, mozda cak i najbolja u celom showu, rame uz rame sa battle of the bastards i hardhome

Night king ucinkovitiji od jebene pratece rakete

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #487 : 16. Kolovoz, 2017., 18:13 »
E jebemu, a mislio sam čekati do ponedjeljka da službeno izađe. Sad kad kažeš da je rame uz rame sa bastardsima, okinut ću je onda večeras.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #488 : 16. Kolovoz, 2017., 18:50 »
španci najnesposobniji narod ikada, ako su vec skontali da imaju epizodu mogli su pomocu capture carda sve snimiti, uploadovati negde na net i sve super
ali ne, oni ce uzeti telefon te ce live streamati na instagramu epizodu, kada im ugase stream to ce isto uraditi i na twitchu i youtubeu sa istim ishodom
kakve budale to se nigde ne viđa
Moras im oprostiti, oni su tek dobili HBO, do sad su idjele serije na Canal+ (Movistar+), pa ne znaju kako funkcioniraju stvari, pa i sad idu ovo je valjda nesto kao HBO Now. E sad je pianje cekati ponedeljak ili gledati 1080p verziju. Znam de ce me ubiti spoilera sa ceo interneta pa valjda cu odgledati prije vreme.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #489 : 16. Kolovoz, 2017., 19:08 »
Inače uvijek gledam ponedjeljkom kad sve fino izađe u visokoj rezoluciji, ali čak i tad me rijetko zaobiđu spojleri, da li sa interneta ili od strane nekoga koga poznajem, tako da kad sam čula da je procurila u 1080p nisam mogla spojlere prespustiti slučaju i morala sam odgledati (toliko o mojoj dosljednosti  :hihi:)

Definitivno meni najbolja epizoda ikad, čak više epic od "The Spoils of War" (IV), ne pamtim kad me posljednji put onako zahvatio nalet adrenalina. Samo kako sad dočekat 7.  :fpalm:  E baš je znaju završit, svaka im čast.
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #490 : 16. Kolovoz, 2017., 19:21 »
Ma gdje ste pogledali 6 epizodu ?

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #491 : 16. Kolovoz, 2017., 19:22 »
španci najnesposobniji narod ikada, ako su vec skontali da imaju epizodu mogli su pomocu capture carda sve snimiti, uploadovati negde na net i sve super
ali ne, oni ce uzeti telefon te ce live streamati na instagramu epizodu, kada im ugase stream to ce isto uraditi i na twitchu i youtubeu sa istim ishodom
kakve budale to se nigde ne viđa
Moras im oprostiti, oni su tek dobili HBO, do sad su idjele serije na Canal+ (Movistar+), pa ne znaju kako funkcioniraju stvari, pa i sad idu ovo je valjda nesto kao HBO Now. E sad je pianje cekati ponedeljak ili gledati 1080p verziju. Znam de ce me ubiti spoilera sa ceo interneta pa valjda cu odgledati prije vreme.

Dosta je dobra verzija koju sam ja gledao, izgledalo je i bolje od 1080p rezolucije cak, mozda zbog toga sto je flv format bio

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #492 : 16. Kolovoz, 2017., 21:34 »
Znači držat se dalje od ove i sličnih tema dok ne odgledam, pretpostavljam da će se naći neko ko neće moći držat jezik za zubima.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #493 : 16. Kolovoz, 2017., 21:35 »
Upravo pogledao,pa jebote koliko puta će ova serija sama sebe nadmašiti posebno u ovim predzadnjim epizodama svake sezone. Očekivao sam kraj da će biti onakav jer dosta sam vremena razmišljao o tome šta ako se desi to što se baš desilo..

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #494 : 16. Kolovoz, 2017., 22:38 »
Pogledao 6. epizodu jedina asoscijacija mi je A 10 Warthog,ovo je bila perverzija nad perverzijama od epizode.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9