HCL.HR

A Song of Ice and Fire (SPOILERS)

  • 637 Odgovora
  • 65656 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #510 : 21. Kolovoz, 2017., 17:10 »
Da, da sve se osjeca previse rushano.. Setali su do walkera 3 dana, a onaj lik je otrcao natrag za cas, malo mi je bila glupasta ona cjela scena.. A i kako ih je Deny uspjela pronaci za cas, mislim nije sjever bas toliko mali.

Sljedeca epizoda je zadnja i onda cekamo jos dvije godine do zadnje sezone, puno i previse.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #511 : 21. Kolovoz, 2017., 18:41 »
Nece biti dve godine ,snimanje pocinje u oktobru, Nikolaj Coster -Waldau je potvrdio da tada ide u Belfast na pocetak snimanja

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #512 : 21. Kolovoz, 2017., 18:47 »

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #513 : 21. Kolovoz, 2017., 20:31 »
Zašto night king nije pogodio zmaja na kojem je dany bila kad je taj zmaj bio statičan?

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #514 : 21. Kolovoz, 2017., 20:34 »
A da prestanete tražiti logiku u serijama i jednostavno se prepustite uživanju?

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #515 : 21. Kolovoz, 2017., 20:43 »
zato sto mu on nije unistavao vojsku, on je stajao i cekao da se ovi ''ukrcaju'', dok su mu ova dvojica rigali vatru iz zraka te mu desetkovali redove te su morali biti zaustavljeni
mozda ih je hteo namerno pustiti, mozda ima neke planove s njima
« Zadnja izmjena: 21. Kolovoz, 2017., 20:47 hacksor1234 »

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #516 : 21. Kolovoz, 2017., 20:46 »
Tako je Adams Jensen  ;)

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #517 : 21. Kolovoz, 2017., 22:03 »

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #518 : 21. Kolovoz, 2017., 23:53 »
Serija mora imati logiku, inače je glupa lol

Ne kažem za ovo sada konkretno, ali ti komentari da se prestane tražiti logika samo zato što je fantasy ili što je SERIJA nemaju baš logike :P

Kako god, zmajevi su dosta laka meta night kingu onda. Realno, i ostala 2 može srušiti onako :P

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #519 : 22. Kolovoz, 2017., 00:12 »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #520 : 22. Kolovoz, 2017., 00:46 »
Meni je najveća želja da u idućoj sezoni vidimo bar nešto iz prošlosti vezano za Rhaegara & Lyannu,imam osjećaj da bi ta priča mogla nadmašiti sve ostalo.

*

Negan

  • *
  • 58
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #521 : 22. Kolovoz, 2017., 02:34 »
Recite sto hocete za sezonu, ali s obzirom da su kraci za tri epizode drze se kolko bolje od prosle dvije sezone.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #522 : 22. Kolovoz, 2017., 08:57 »
Ma ima svega, borbe, dijaloga, spletkarenja. Super je  :thumbs:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #523 : 22. Kolovoz, 2017., 10:05 »
Zašto night king nije pogodio zmaja na kojem je dany bila kad je taj zmaj bio statičan?

Razmišljao sam dosta o tome i da se smisliti čak neko logično objašnjenje. Kad ga je pogodio nije ga samo koplje probolo nego ga je i vlastita vatra zahvatila. Plus, pad ga je dokrajčio. Osim toga, to je "manji" zmaj od Drogona koji je najveći od trojice, i bio mu je okrenut leđima. Da je njega gađao, upitno je bi li koplje probolo Drogona (vidio si prije 2 epizode da klasično koplje iz katapulta nije imalo smrtni efekt na njemu), kakvu bi štetu napravilo, i koliko bi imalo protuefekta, s obzirom da je Drogon bio blizu i da ga je mogao spaliti kad bi osjetio koplje. Plus, kruže neke teorije da Night King ima sličnu moć kao i Bran, tj. da može vidjeti neke stvari kroz vrijeme.

A sad, zašto ostatak nije reagirao kad je prvi zmaj pao, to je malo lejm, ali ono, Daenerys je bila u šoku, a Drogon je valjda bio okupiran wightovima okolo. Nategnuto objašnjenje, ali eto - može držati vodu.

Za dosta kukanja po netu trenutno postoje neka moguća objašnjenja, zato mislim da se ne treba previše zamarati time. Tipa tko je zaronio po zmaja... Onak, nebitno... ako Night King diže Wightove iz mrtvih, zašto onda mrtvac ne bi mogao pod njegovom kontrolom otići na dno jezera (jer mu hladnoća ne smeta kad je već mrtav) i zakačiti lance za zmaja... Ili odakle lanci - pa ne prestaje civilizacija iza zida -onak, zašto divovi u nekom naselju ne bi imali lance. I zašto bi bilo čudno da su nakon smrti zmaja otišli po te lance... Nezz.
« Zadnja izmjena: 22. Kolovoz, 2017., 10:12 wyzard »

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #524 : 22. Kolovoz, 2017., 13:57 »
Svi su bili u soku kada je padao,niko nije pomislio da ih neko moze ubiti, a najvise potresno mi je bilo kada su ostali zmajevi poceli vikati kada su videli da im brat pada i umire a ne mogu nista napraviti
« Zadnja izmjena: 22. Kolovoz, 2017., 14:00 hacksor1234 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9