HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 247672 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1200 : 18. Travanj, 2014., 08:46 »
:hihi::bonk:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1201 : 18. Travanj, 2014., 09:43 »
Nego Adam samo da te pitam jel se emitira to sada na History-u ili? Taj kanal najviše gledam pa me zanima jer nemam volje preko kompa serije gledat :bonk:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1202 : 18. Travanj, 2014., 10:06 »
Čini mi se da se ne emituje, barem ja nikad nisam naletio na nju jer kad god uletim na History channel uvijek su neka sranja  poput skladišni ratovi, zalagaonice, restauracije starih auta i sl., jbt nigdje pravih historijskih dokumentaraca o WWII, ili nekih reportaža o antičkim civilizacijama ili sl. Taj me kanal najviše razočarao, jer umjesto da mi bude najdraži on mi je najdosadniji :(.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1203 : 18. Travanj, 2014., 10:36 »
(kao ljubitelj mača nisam vjerovao da i borba sjekirom zna biti tako attraktvna uz dobru koreografiju)

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1204 : 18. Travanj, 2014., 10:50 »
Čini mi se da se ne emituje, barem ja nikad nisam naletio na nju jer kad god uletim na History channel uvijek su neka sranja  poput skladišni ratovi, zalagaonice, restauracije starih auta i sl., jbt nigdje pravih historijskih dokumentaraca o WWII, ili nekih reportaža o antičkim civilizacijama ili sl. Taj me kanal najviše razočarao, jer umjesto da mi bude najdraži on mi je najdosadniji :(.

A nezz, meni je baš drago pogledat zalagaonicu i skladišne ratove. Zabavno je. Bude nekad i dobrih dokumentaraca al rijetko. Drevne vanzemaljce isto od gušta pogledam...

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1205 : 18. Travanj, 2014., 11:52 »
History Channel je najveće govno od svih TV kanala ikada napravljenih. Hrpetina komercijalnih gluposti koje nemaju veze s vezom s poviješću. Osim one neke emisije o Istočnom bojištu u WW2, jedino vezano za stvarnu "povijest" su Drevni vanzemaljci, koji recikliraju ista sranja već 5 godina i gdje hrpa polu-luđaka pokušava ukazati puku na neke "dokaze" koji ne postoje.

Inače; Adam :ave: Pa kako ti više ne dopizde te antičke serije i filmovi? Kolko ti vidim po postovima ovuda, do je 90% svega što gledaš.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1206 : 18. Travanj, 2014., 12:36 »
(kao ljubitelj mača nisam vjerovao da i borba sjekirom zna biti tako attraktvna uz dobru koreografiju)

Ovo sranje je surealno.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1207 : 18. Travanj, 2014., 13:34 »
Pogledao treću sezonu Losta, bacam se na četvrtu

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1208 : 18. Travanj, 2014., 14:15 »
:hihi: Jensen post, umro sam jebemti

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1209 : 18. Travanj, 2014., 14:28 »
Kul opis serije... ali i dalje nemam namjeru gledati to.

Inače, Adame... zašto si napravio profil na index.hr? Zašto? :wildboy:
http://www.index.hr/indexforum/postovi/134434/svi-raspravljaju-o-misterioznom-autu-koji-se-stvorio-niotkud-/1

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1210 : 18. Travanj, 2014., 14:32 »
(kao ljubitelj mača nisam vjerovao da i borba sjekirom zna biti tako attraktvna uz dobru koreografiju)

:ave::ave::ave:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1211 : 18. Travanj, 2014., 14:38 »
Nemojte mi zajebavati prijatelja. Svi mi potajno volimo sword crossing. :ementaler:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1212 : 18. Travanj, 2014., 14:42 »
:hihi: Jensen post, umro sam jebemti
Shit, optužit će me za "ubistvo iz nehata" :hihi:


Inače, Adame... zašto si napravio profil na index.hr? Zašto? :wildboy:
http://www.index.hr/indexforum/postovi/134434/svi-raspravljaju-o-misterioznom-autu-koji-se-stvorio-niotkud-/1
Ima me i gdje me nema :hihi:


*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1213 : 22. Travanj, 2014., 20:54 »


Metalocalypse

Vjerojatno najbolji crtić koji sam ikad gledao. Ne. Križaj vjerojatno i križaj crtić. Ovo je najbolje nešto što sam ikad gledao. Uvjerljivo. Ta atmosfera mračnoga, taj crni humor, ta glupost u svemu što se događa. Teško je opisati seriju riječima. Jednostavno se treba doživjeti. Ne znam sad koliko je Metalocalypse serija za mase. Vjerojatno nije. Ali je definitivno serija koja u potpunosti pogađa i zadovoljava svoju ciljanu skupinu - glupe metalčine. Ako sam ikad posumljao da sam glupa metalčina, sad sam u to uvjeren. Lel.

Crtani priča priču Dethkloka - najuspješnijeg benda svih vremena, jedne od najvećih ekonomija cijeloga svijeta, benda oko kojega se vrti drevno proročanstvo - benda kojega čini pet apsolutnih idiota, koji su zbog slave skroz neprilagođeni pravome životu. Humor proizlazi iz svega što im dođe pod ruke - najjednostavnije situacije na svijetu njima su problem. Teško je sad prepričati svih 4 sezona + jednosatni mjuzikl - dovoljno je reći da unatoč kratkom trajanju epizode (11) min smijeha ne nedostaje.

Ne nedostaje ni krvi. Dovoljno je reći da je svaka epizoda ikad dobila ocjenu "isključivo za zrelu publiku" što mislim da nema ni South Park. Zbilja bolesno što se može vidjeti sve. Primjerice otapanje lica vrućom kavom, davljenje vlastitim crijevima, ubojstvo i samoubojstvo pred djetetom, kastriranje stotina tisuća mačaka i pasa.

Muzika čini najbitniji dio crtića, a sad kako na njemu radi mali tim ljudi s ograničenim sredstvima očekivala bi se prosječna glazba. Ma je, taj metal je vjerojatno najbolji metal na svijetu. Muzika je savršena, a riječi kao i izmišljeni bend uglavnom nemaju smisla do onoga trenutka kada pogode savršeno. Evo dva primjera odlične metal muzike iz crtanog - prvome riječi nemaju smisla, dok drugome stvarno imaju. I nezz opisuju moju trenutnu situaciju - kad završim faks mogu se obisit jer mi je isto. :hiha2:

Mermaider/Murmaider Official Music Video - Dethklok

Dethklok - Go Forth & Die [FULL VIDEO CLIP]

Fali vam još nešto da dočara kvalitetu serije? Pjesma Dethkloka Thunderhorse je bila uvrštena u Guitar Hero 2 kao bonus posebna pjesma. Bend je okupljen za pravu pravcatu turneju te je nastupao s poznatim imenima kao što su Lamb of God, Mastodon, All That Remains... U izradi je bila (ali je otkazana) igra za PS3 i Xbox 360. Metallica je uvrstila Dethklok u njihov promo video 'tallica Parking Lot.

Ehhh da... i glasove na regularnoj bazi posuđuju Malcolm McDowell (Alex; A Clockwork Orange) i Mark Hamill (Luke Skywalker; Star Wars) uz brojna gostovanja slavnih


Serija jednostavno nema mana. Ja joj ništa nisam mogao naći. Inače ne gledam ništa 2x (barem ne za redom), ali cijelu seriju + mjuzikl sam već počeo ponovno gledati. Toliko je dobro. toliko paše.

10/10 do kraja.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1214 : 03. Svibanj, 2014., 10:46 »


Prati se Broadchurch, britanska detektivska serija koju bi najlakše bilo opisati kao lite verzija True Detectivea. Prva epizoda započela sporo, ali već do treće stvari postaju veoma napete i komplicirane. Karakter likova koliko vidim tek je u procesu izrade, tako da se još uvijek ne zna kakav je tko ispod površinske maske koju prezentira u okruženju maloga mjesta, ali jasno je da Tennant glumi na svjetskoj razini. Taj škotski naglasak - ej.

Na trenutke atmosfera podsjeća na Alana Wakea - grad uz obalu (ovdje mora, a ne jezera), one nagrižene boje na drvenim fasadama, neki mračni likovi itd. Nisam to očekivao, pogotovo zato što se "Broadchurch" diči svojim statusom prijateljskog mjesta.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9