HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 246092 Hitova
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1710 : 26. Siječanj, 2017., 09:33 »
Pratim Gotham, no ne vjerujem da ću još dugo jer je serija postala sapunjasta.

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1711 : 26. Siječanj, 2017., 12:28 »
Pratim Gotham, no ne vjerujem da ću još dugo jer je serija postala sapunjasta.

Uspio sam čak pogledat sezonu i pol, pratio sam kak je izlazilo i onda je bilo ono
mid-season finale i nakon toga se više nisam ni vratio gledanju. Ima toliko toga
nepotrebnog kako bi razvukli na format od 40min i 22 epizode po sezoni.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1712 : 26. Siječanj, 2017., 12:37 »
To mi nikad nije bilo jasno zašto serije ne iskoriste puni potencijal kada već imaju licencu na to nego uvijek naprave nekakvu nebitnu sapunicu sa sporednom radnjom i likovima  :fpalm:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1713 : 26. Siječanj, 2017., 21:14 »
The Man in the High Castle. :) Tople preporuke za one željne svako-epizodne napetosti. :kava:
The blood of youth is bubbling back..

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1714 : 27. Siječanj, 2017., 05:12 »
I ja jos uvijek gledam Gotham, ali da, postej sve gori i gori..
Man in high castle sam pogledao prvu sezonu, ovih dana bi mogao krenut sa drugom.
Nabavio sam i Incorporated, onu neku novu SF seriju (producenti Matt Damon i Ben Afleck), jel gledao netko, izgleda dosta dobro?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1715 : 03. Veljača, 2017., 11:36 »
South park
-gledo prije nešto malo, sada počeo pratiti od početka. Kakve budale   :loludara:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1716 : 03. Veljača, 2017., 20:40 »
Gledam jugoslovensku seriju "Otpisani" koja prati akcije mladih ilegalaca u okupiranom Beogradu za vrijeme WWII. Jugoslovenski filmovi o WWII i gerilskom (partizanskom) ratovanju su u to vrijeme bili u samom svjetskom vrhu i gotovo svi Hollywoodski filmaši su mogli samo gledat i učit kako se to radi. Efekti su svakako zastarili a i kvalitet samog snimka je poprilično loš čak i za tadašnje standarde (baš sam sinoć gledao Inglorious Bastards iz 1978 i kad uporedim snimak i efekte sa Povratkom otpisanih koji su iz iste godine kao nebo i zemlja) ali sve ostalo je na maksimalnom nivou. Prva sezona (Otpisani) je crno bijela ali druga (Povratak otpisanih) je u boji, trenutno sam na polovici druge sezone i još je bolja od ionako odlične prve.

! No longer available
« Zadnja izmjena: 03. Veljača, 2017., 20:43 Adam Jensen »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1717 : 04. Veljača, 2017., 20:05 »
Krenuo s Gravity Fallsom, na moju nesreću očekivao sam nešto poput Rick & Morty. Da nije mojih očekivanja možda bi bio dobar crtić

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1718 : 04. Veljača, 2017., 21:13 »
Nikako dočekat tu treću sezonu Rick & Morty. Neznam više koliko sam puta pregledao sve.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1719 : 04. Veljača, 2017., 21:16 »
Citat:
Krenuo s Gravity Fallsom, na moju nesreću očekivao sam nešto poput Rick & Morty. Da nije mojih očekivanja možda bi bio dobar crtić

NEmoj odustati sa Gravity Falls-om, sto ide naprijed sve je bolje i bolje, pogotovo druga sezona, svaka epizoda prema kraju je sve bolja i bolja sa nevjerojatnim obratima. I ja sam bio na pocetku malo razocaran ali sam i ja dobio isti ovaj savjet i nisam se pokajao sto sam nastavio sa gledanjem do kraja.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1720 : 08. Veljača, 2017., 14:44 »
Shooter: 7.8-10

                                           
                             Kad te intersuje nešto, tipa kao mene snajperi. Očekujem da bude pljunuto onako kakvo i jest sa pravim snajperom.

-Dobro je počela serija. Napeta od početka do kraja. Glumac Ryan Phillippe, je odlično pogođen za "Shooter-a" a, onaj glavonja Tom Sizemore mi je na živce išao odkad sam ga vidio. Isto je promašaj ona FBI ružna agentica. Dobro je odglumila, ali nije ona za tu ulogu. Eventulano bi joj dao da glumi mehaničara. Nije ona kriva, moj ukus je kriv.

-Sviđa mi se u seriji kako je pametno izvukla neke poteze od "Bob Lee-a" ono ostaneš paf kad ti serija prikaže kako je to uradio, sve misliš mehh. Doć će da ih  pobije sve i tjt. Drago mi je da tako nisu Amerikanci nastavili radit, nego da zakuje za stolicu kako i  očekivaš od serije, napetost, emocije, veselje, ma to su sve iz mene izvukli. Svaka im čast.

                                         
-Najveća im greška što me je i živciralo kao da je dijete to slagalo- kad cilja sa snajperom buraz izmjeri sve, znači; brzinu vjetra,brzinu metka, gravitaciju,okrećanje zemlje, i sve to izgleda super.
Problem je kad cilja u metu. Meni serija prikaže da on direkt cilja. Pa jebem ti ne moreš me majmun pravit. Znam i sam da je odoka nišan iznad dva metra od mete, samo zavisi od vjetra jeli ljevo ili desno.

Nisam povrijeđen.
                                         



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1721 : 12. Veljača, 2017., 17:44 »
Nakon što sam pogledao The Blacklist treću sezonu, koja mi je rulala.
Išao pogledat šta su napravili sa 24: Legacy; jad i čemer i bijeda i crnilo i zašto kriste tooo.
24 mi je jedna od najdražih serija, a Jack Bauer je bio sve.

Čak i ona uvjetno deveta sezona je bila odlična.
Ovaj douchebag od glavnog lika mi je baš smola prolivena kefirom kojeg mrzim iz dna duše.
Nijedan lik mi nije nešto dobar da bi me bar malo razveselio.

Jedino u CTU-u radi rođakinja Edgara Stilesa. </3

Idem krenut sa gledanjem Game of Thronesa!

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1722 : 12. Veljača, 2017., 18:23 »
Tek sada kreces sa Game of Thrones?? Blago ti se, serija je savrsenstvo...

Lost, Sopranos i Game of Thrones tri najbolje serije koje sam pogledao do sada.

Jesi gledao Stranger Things ? To isto moras pogledat, ima samo 8 epizoda, to mozes otuc u dva dana.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1723 : 14. Veljača, 2017., 23:03 »
Počeo sam gledati vikinge
Deluje onako ok serija, niti nesto preterano dobro niti lose
vidicemo kako ce se razvijati dalje

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1724 : 20. Veljača, 2017., 08:59 »
Nisam odustao od Gravity Fallsa i nije mi žao. Vrh crtić 9/10 (Desetke su ipak rezervirane za Rick & Morty, Metalocalypse i Mr. Pickles). Žao mi je samo što je to to od serije nakon dvije sezone, a masu potencijala ima. Cmizdrio k'o mala beba na zadnju epizodu koliki je 'emocionalni rollercoaster' bila. Apsolutne preporuke svima, a pogotovo ekipi na forumu koja ima djecu zbog stvari u kojima će djeca uživati, ali i masu fora koje neće skužiti jer su namijenjene starijima.

Inače, sad krenuo gledati Regular Show, jučer pogledao prvu sezonu. Počeo sa S01E01, pa mi je bila glupa, prokopao da pronađem "unaired pilot" i eto zaključak je da bez pilot epizode nema smisla gledati crtić jer se poanta ne može skužiti. Što se tiče cjelokupnog dojma o crtiću nakon prve epizode - nije loše. Zamjerka jedino na samu vizualnu stranu, budući da je sve jako siromašno detaljima. Kad pređeš s Gravity Fallsa, gdje u kadru ima trilijun detalja i ne znaš što ćeš prvo pogledati, na ovako nešto gdje su dva lika i soba, osjećaš se kao da se skidaš s dopa.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9