HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 247650 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1725 : 08. Ožujak, 2017., 21:47 »
Odgledao drugu sezonu Penny Dreadful i imam samo riječi hvale, sve je ono što je prva sezona htjela bit.

! No longer available

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1726 : 15. Ožujak, 2017., 21:04 »
Počeo gledat Black Sails i mogu vam reći da još od GoT me neka serija nije tako od prve epizode uvukla u svoj svijet.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1727 : 16. Ožujak, 2017., 06:14 »
Jesu to nekakvi gusari i te seme,jer mi je netko govorio sa je sasvim solidna serija.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1728 : 16. Ožujak, 2017., 16:09 »
Sense8.... Dosta čudna serija, prve 2 epizode ti ama baš ništa nije jasno, ali onda krene sve bolje i bolje i bolje.  :ave:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1729 : 16. Ožujak, 2017., 18:12 »
Jesu to nekakvi gusari i te seme,jer mi je netko govorio sa je sasvim solidna serija.
Jeste, radnja je na Karibima i prati kapetana Flinta i njegove pirate, pojavljivat će se i neki poznati pirati (kao npr. Crnobradi i sl.). Meni je privukla pažnju kad sam čuo da joj lijepe epitet "GoT sa piratima" i ako je suditi po prvih par epizoda bit će vrh.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1730 : 27. Ožujak, 2017., 01:10 »
Krenuo gledati Vikingse i mogu reći da mi se full sviđa,Ragnar sjajan lik.
Valjda ću moći odužiti do izlaska nove sezone got-a

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1731 : 08. Travanj, 2017., 21:17 »
Prison break sezona 5
-nastavak serije nakon 7 godina :D 1. epka odlična  :thumbs:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1732 : 09. Travanj, 2017., 17:59 »
U zaostatku sam s Doktorom sezonu i pol pa sam to krenuo gledati.  :ave: :ave: :ave:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1733 : 12. Travanj, 2017., 10:13 »
Odgledao prvu sezonu Taboo,pravo dobra serija,Tom Hardy je stvarno odradio seriju extra ali djaba,financijski je popusila pa je vrlo upitno da li ce nastavit snimat.Stvarno steta,sad nastavljam s peaky blindersima i napokon zapocet mr.robot.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1734 : 13. Travanj, 2017., 10:45 »
Počeo opet pratit Marvel's The Agents of S.H.I.E.L.D. i The Big Bang Theory...

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1735 : 13. Travanj, 2017., 11:55 »
Doctor Who volim pogledati...David Tennant je bio dobar ali kada je došao Matt Smith bio mi je odličan! meni najbolji doktor uloga mu baš stoji  :faca:
Victory loves preparation

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1736 : 18. Travanj, 2017., 20:12 »
Zadnji put kada sam bio emotivno prazan nakon pogledane zadnje epizode serija se zvala Lost...





Prijatelje naravno ne gledam prvi put, gledao sam ih naravno i kada su bili aktualni i kasnije u ponovnim prikazivanjima, ali uvijek kako bi naletio, tako da sigurno nisam gledao više od 30% svih epizoda. Prije par godina stavio sam od početka na skidanje sve epizode i po prvi put gledao po redu. Nakon par sezona sam pauzirao s gledanjem no sad prošle godine sam nastavio te u nazad mjesec i pol dana, prijatelji su bili jedina serija koju sam gledao aktivno. Svaka sezona i svaka epizoda mi je posebna i u svakoj epizodi sam imao vrištanje i izuvanje iz cipela od smijeha. Daleko najdraža humoristični serija, kod koje se epizode i fore pamte za prepričavanje! Cijeli serijal možda ima max jednu ili dvije epizode koje su mi bili dosadne...

Likovi, casting, cast - savršenstvo! Monika mi je bila super u mnogim scenama, također i predraga, pogotovo rula kao debeljuca; no najslabija karika serije. Ostali likovi su vrh vrhova; a kao najjaču kariku serije definitivno stavljam na pijedestal Rossa; genijalna gluma u svim povojima. Njegova tranzicija iz tužnog u sretno i obrnuto, je van ovog svijeta; doslovce jedna od najboljih gluma što se tiče humorističnih serija ikad koje sam vidio. Chandler i ostali su tu negdje blizu, ali Ross je Ross. <3 Serija koja nije ostarila dana; a ni neće. Bezvremensko remek djelo.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1737 : 19. Travanj, 2017., 16:13 »
Dok čekam Vikinge, FTWD, Dr. Who i TWD odlučio pogledati GoT i mogu reći da je jedna od najboljih serija koje sam gledao. U tri tjedna sam pogledao 5 sezona  :slini:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1738 : 19. Travanj, 2017., 20:29 »
The Walking Dead.Nikad prije nisam gledao(da,dobro ste čuli!) i evo nedavno sam tek počeo.Na 4. epizodi sam i prvi dojmovi su jako dobri.Strasno m se svida.Nadam se da ce tako i ostati u sljedecim sezonama :))

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1739 : 19. Travanj, 2017., 22:47 »
Neće :D Prva sezona je fenomenalna i onda samo pada i pada i pada.... Budu po 2-3 dobre epizode po sezoni, tek tolko da ostaneš prikačen na seriju, ali generalno im je kvaliteta nevjerojatno pala.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9