HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 247908 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1800 : 10. Srpanj, 2017., 11:43 »
Castlevania izgleda predobro, napravit cu racun na Netflixu samo da je pogledam.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1801 : 10. Srpanj, 2017., 11:51 »
Napravi ako možeš onaj free trial, ako ne pogledaj kaj ti ostalog svega ima :) Osobno, ne mislim da se isplati platiti im mjesečnu pretplatu za Castlevaniu kad ima 4 epizode po 20 min.

@Armin44 daaa još jedan ljubitelj Doktora  :clap: :clap:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1802 : 10. Srpanj, 2017., 12:41 »
Ma necu ni placat, nego cu napravit free trial od mjesec dana, a kasnije necu placat. Ne isplati mi se kad imam sve te serije za gledat besplatno na stranicama poput filmotopije.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1803 : 11. Srpanj, 2017., 13:33 »
Pogledao Castlevaniu i kao ljubitelj serijala nisam ostao razočaran. Vizuali mi se sviđaju, ali muzikom se nisu baš iskazali. Mislim da ni jednom nisam čuo orgulje koje su mogle pridonjeti atmosferi.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1804 : 11. Srpanj, 2017., 13:55 »
Nisam je jos pogledao i mislim da ce sacekat malo kako stvari stoje. Poceo sam pratit Twin Peaks i napokon sam naletio na nesto sta mi je po gustu i od prvog trena sam se odma zakacio za pricu i likove, a o nostalgicnoj/melankolicnoj Jesenskoj atmosferi da ne pricam., Stvarno vrh, jos gledam seriju u 4:3 formatu sta me odma lansiralo natrag u 90te. Agent Cooper je kralj totalni i bas mi se svida kako rjesava slucaj koristeci neke nenormalne metode i svoja luda vjerovanja. Bas imam osjecaj da serija ima duboku pricu i pouku o zivotu i samom postojanju. Trenutno sam na 5. epizodi, a vidim samo su dvije stare sezone. "To mora bit dobro kad je tako kratko", rekao sam sebi prije pocetka gledanja i cini se da sam bio u pravu. Javim vise dojmova kasnine, al eto barem sad imam nesto u sta mogu utonit kad uhvatim slobodno vrjeme kojeg trenutno i nemam bas puno, a jos nam stize i GoT za koji dan, ma vrh.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1805 : 15. Srpanj, 2017., 07:15 »
Pogledao Castlevaniu i kao ljubitelj serijala nisam ostao razočaran. Vizuali mi se sviđaju, ali muzikom se nisu baš iskazali. Mislim da ni jednom nisam čuo orgulje koje su mogle pridonjeti atmosferi.

Pogledao sam i ja zbog silnog hvaljenja po internetima i moram priznat da je crtic OK, ali nista vise od toga.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1806 : 20. Srpanj, 2017., 08:46 »
Nedavno zavrsio the walking dead 7. sezonu.Sad gledam Shooter 2. sezonu (prva je bila odlicna,svakako preporucujem)
a onda nista do 10. mjeseca jer dolazi TWD,Mr Robot,Stranger things,Black mirror (?) i Bindspot.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1807 : 20. Srpanj, 2017., 10:29 »
Trenutno samo Game of thrones.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1808 : 21. Srpanj, 2017., 18:50 »
Pogledao Castlevaniu i kao ljubitelj serijala nisam ostao razočaran. Vizuali mi se sviđaju, ali muzikom se nisu baš iskazali. Mislim da ni jednom nisam čuo orgulje koje su mogle pridonjeti atmosferi.

I ja sam odgledala, i uopšte nije loše odrađeno, čak su animacije ispale odlično iako nisu u tipičnom anime stilu. Eh sad imala sam nekih zamjerki, prvenstveno bih se složila vezano za soundtrack, igre su imale fantastičan OST i očekivala sam neke poznate melodije, ali ništa posebno (credits song me se dojmila priznajem). Serija neće dostići željenu dubinu i atmosferu bez malo upečatljivijeg sountracka da se naglase epski momenti. Također nije mi se dopalo kako su predstavili Drakulu kao svemogućeg vampira, malo je previše OP. Radije bi da su se držali moći koje je imao u novim Castlevanijama, iako su bile slabije, bile su više badass.
Priča mi je bila malo zbunjujuća. Iako sam malo istraživala po wikipedijama, djelovalo mi je malo komplikovano i nije mi baš jasno ko je tu kome ko. Očito serija ne prati radnju i historiju iz Lords of Shadow 1 i 2, već iz onih starijih igara koje nažalost nisam igrala jer pripadam mlađem naraštaju gamera. Po novome, Trevor/Alucard bi bio sin Drakulin odnosno Gabrielov koji nigdje nije niti spomenut. Jel' može neko ko je upoznat sa pričom malo rasvijetliti te odnose među likovima?  :ementaler:
« Zadnja izmjena: 21. Srpanj, 2017., 19:00 Mademoiselle »
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1809 : 21. Srpanj, 2017., 20:20 »
Ovo je bazirano na Castlevania III: Dracula's Curse. U tom kontinuitetu Trevor i Alucard nisu ista osoba. Alucard je Drakulin sin, Drakula nije Gabriel Belmont. Trevor je lovac na vampire iz obitelji Belmont koja se bavi time stoljećima. Igra je prequel prethodnim naslovima i bavi se prvim susretom obitelji Belmont sa Drakulom.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1810 : 29. Srpanj, 2017., 11:40 »
Krenulo se sa drugom sezonom  :clap: :clap:

Vjerovatno najljepša uvodna špica koju sam vidjela u jednoj seriji
! No longer available


Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1811 : 29. Srpanj, 2017., 12:05 »
Ova Eva Green mi je vrh zenska. Davno sam krenuo sa gledanjem serije, al sam odustao nakon nekoliko nastavaka, nije mi bas sjela.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1812 : 29. Srpanj, 2017., 15:43 »
Meni je isto žao, obožavam tu tematiku, ali ja sam zaspao po jednom u sve 3 epizode koje sam gledao i onda sam odustao.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1813 : 29. Srpanj, 2017., 17:20 »
 :hihi: Zato ja praktikujem običaj da svakoj seriji dam šansu od barem 5-6 epizoda za "zagrijavanje" i nije mi bilo žao kad je u pitanju Penny, postala sam veliki ljubitelj serije. Nikako ne mogu odoljeti Viktorijanskoj eri, natprirodnom, gotičkoj atmosferi i naravno Evi Green. Druga sezona je štaviše puno bolja, a trebalo mi je vremena da se natjeram da ponovo otpočnem sa novom sezonom. Kako je krenulo, bit ću na trećoj za dan-dva  :mrgreen:
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1814 : 29. Srpanj, 2017., 18:00 »
Izgleda da ovdje nitko nije uzbuđen za Rick and Morty Season 3   :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9