HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 246094 Hitova
*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1815 : 29. Srpanj, 2017., 20:17 »
Krivo ti izgleda ;) :D

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1816 : 29. Srpanj, 2017., 20:19 »
Umro sam skoro od čekanja više, ali najgori mi je bio ovaj period nakon što su prikazali prvu epizodu treće sezone.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1817 : 31. Srpanj, 2017., 20:25 »


Maznuo drugu i treću sezonu u tri dana. Legendarna serija koju već godinama pokušavam pogledati u komadu, a uvijek sam je gledao na TV-u u prolazu. Jednostavno uživam u njihovom humoru i ne razmišljam previše, tako da ni neznam koja mi je sezona bolja?! Znam da su mi likovi legendarni i je sve nekako suptilno. Krajem treće sezone neke Tedove odluke mi idu na jetra, ali samo zato što sam pičkica i želim da Ted bude sretan. I umro sam na ubacivanje Britney u seriju. Hahaha ha. Stela je <3333333333333

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1818 : 31. Srpanj, 2017., 21:03 »
Meni je isto to super serija,Suit it!  :)
A što se tiče praćenja bila mi je zanimljiva Person of Interest ili na našem Osumnjičeni.
Victory loves preparation

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1819 : 16. Kolovoz, 2017., 10:56 »
Slučajno na tv u kasnim satima naletio na seriju (vikendom naravno) aliii posto se rano ustajem nemogu docekat da ju pogledam tako da sam ju jedan dan nakon dugo googlanja nasao zove se Black Sails, dowloado sam  4 sezone, serija je jednostavno brutalna
http://www.imdb.com/title/tt2375692/
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1820 : 16. Kolovoz, 2017., 11:23 »
Black Sails je legendarna serija, završila sam je nekad prošlog mjeseca i bilo mi pravo žao  :wildboy:
Počela sam je gledati po preporuci da je serija piratski GoT i nakon prve epizode sam već bila hooked. Likovi su po meni najjača strana ove serije, baš ti se uvuku pod kožu jer nisu predstavljeni crno na bijelo, već svaki nosi nešto i pozitivno i negativno. Black Sails defitinitivno spada u sami vrh serija koje sam gledala. Ko nije gledao, od mene preporuke  :thumbs:
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1821 : 16. Kolovoz, 2017., 11:28 »
jucer kad mi se skinila prva sezona od nekih cca 6 sati sam pogledo 5 epizoda :(
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1822 : 16. Kolovoz, 2017., 18:35 »
Znači, gledam 5-tu sezonu Arrowa kad počinje epizoda koja je očito počela u Flashu (kojeg sam tek počeo gledat pa nisam stigao do te) i epizoda završava cliffhangerom koji će se dovršit u nekoj epizodi Legends of Tomorrowa (kojeg nisam ni počeo gledat). Šta reći koju posluku porati  :hihi:. Znači ja moram uporedo prati 3 serije da bi jednu epizodu kompletirao  :ave:. Koji levati, ne mogu vjerovati. Mislim OK je kad likovi jedne serije "gostuju" u drugoj ali ovo što ovi iz DC-a rade je dno dna. Očito se furaju na Marvel ali za razliku od njih nemaju blage veze kako se te stvari trebaju raditi.
« Zadnja izmjena: 16. Kolovoz, 2017., 18:37 Adam Jensen »

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1823 : 23. Kolovoz, 2017., 16:33 »
Ima netko preporuku što pogledat' ? Doslovno listam one liste serija na netu i ništa mi ne hvata oko.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1824 : 23. Kolovoz, 2017., 16:49 »
Ima netko preporuku što pogledat' ? Doslovno listam one liste serija na netu i ništa mi ne hvata oko.

game of thrones

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1825 : 23. Kolovoz, 2017., 16:50 »
Peaky Blinders, Vikings, Doctor Who

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1826 : 23. Kolovoz, 2017., 16:54 »
Ima netko preporuku što pogledat' ? Doslovno listam one liste serija na netu i ništa mi ne hvata oko.

Narcos i Sopranos ako volis krimi drame, obe su vrhunske serije, Lost ako volis misterije i dobru pricu, Game of Thrones ako si za fantaziju, a imas i odlican Stranger Things koji bi svakome preporucio.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1827 : 25. Kolovoz, 2017., 11:14 »
Pogledao sam prvu sezonu peaky blindersa, dobra je serija ima dosta fokusa na likoviam i njihovom karakteru samo mi je alo prenatrpano, ipak sezona ima samo 6 epizoda

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1828 : 25. Kolovoz, 2017., 17:07 »
Pregledao sam prvu sezonu Stranger Thing i mogu reći da je serija za preporuku. Odgledao 8 epizoda koliko ima sezona u 2 dana kaj mi se već jako dugo nije dogodilo sa serijom.
Poslije sam naišao na seriju Salvation, prva sezona je u tijeku ima 13 epizoda. Da previše ne spoilam radi se o kometu koji se kreće prema zemlji, vlada SAD-a šuti i ne želi reći javnosti nego pokušavaju spriječit pad ali se umiješa Rusija koja prijeti napadom.. za dalje preporuka pogledati tko nije!  :thumbs:

 


Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1829 : 27. Kolovoz, 2017., 16:41 »
Evo da se malo uključim, Vikinzi 4. sezona, serija koja mi ne bi pala na pamet da me netko pita koja je najbolja serija ikad, ali kad je krenem gledat pre dobra mi bude. Nakon nje planiram 2. sezonu Person of Interesta, tek sam je nedavno otkrio.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9