HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 247643 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1860 : 10. Listopad, 2017., 21:33 »
To je ona na brodu,e to sam na htv malo pratio nije izgledala lose,ukinuta pa nemam volje bezze 2 sezone gledat.
Pa ako ćemo tako gledat i SG Atlantis je ukinut i većina drugih serija. Glavno da je nisu prekinuli u pola radnje, serija je logično završila. Naravno ostavljen je prostor za eventualne nove sezone ali nećeš požalit ako odgledaš, pogotovo ako si fan SG-a jer se i likovi iz SG1 i Atlantisa pojavljuju.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1861 : 11. Listopad, 2017., 10:51 »
Ja sam se ulovio Preachera, za sada uopće nije loš :)

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1862 : 11. Listopad, 2017., 15:53 »
Stargate je kultni serijal.
Ja skupljam lovu da kupim cijelu kolekciju tih tri serija jer makar je na MaxTVu svaki dan ispočetka
reprizirana moram biti pošten i staviti je na policu.

Mislim da sam svaku epizodu pogledao barem 6 puta, čak i Universe, makar su trebali napraviti barem još jednu
sezonu da se sve završi kako treba.
Niti je Atlantis trebao biti gotov sa 5tom sezonom ali još je gore sa Universom.

Ovo što sada pokušavaju mini-seriju napraviti će biti tako-tako.
Nije to to!

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1863 : 11. Listopad, 2017., 19:01 »
Tako je Thore  :mrgreen:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1864 : 26. Listopad, 2017., 21:49 »
Druga sezona starta sutra!

http://youtu.be/EvlNLhHwgsY

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1865 : 27. Listopad, 2017., 20:37 »
Došao sam do S02.E11. Ja mislm. Lol kako ubija serija, kakvi preokreti ne očekivani. Cijeli dan gledam drugu sezonu, i jedva sam se odljepio od TV-ea. Savršenstvo nešto.
Glumci su predobri. Nisam ovako nešto ni očekivao. Čuo sam za seriju i čitao nešto o njoj- čak je netko vrlo dojmove ostavio, no nisam je nikad stavio na prvih 10serija koje želim pogledat. I baš nedavno, sasvim od dosade upalim seriju. Ma remek djelo je. Nema dalje.

Dobro su svi glumci napisani, neki počmu iritirat ali ih ipak zavoliš.
Žao mi onog dječaka sa cerebralnoj paralizom. Drag mi je glumac, a i inače čitav se sjebem i žalim svakog invalida kad ga vidim.

SPOILER!!
Anna Gunn je iritratna, a u isto vrijeme mraak, stara dobra Čiketina.
NIJE VIŠE!


Aaron Paul, mrak lik napisan kao i Bryan Cranston, rade odličan posao. Sviđa mi se taj duo, i nadam se da će na kraju sve dobro za njih završit!

Sviđa mi se i vrijeme serije i koliko je pametno napisan tok- prikažu šta će se desit u uvodu(ne često, čisto da te prisjeti), ne detaljno ali te drži za stolicom da pogledaš očito cijelu sezonu.  ave1



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1866 : 07. Studeni, 2017., 08:53 »
Po meni, Breaking Bad je najbolja serija napravljena po originalnom scenariju. Toliko je dobrih stvari unutra.
A ja sam napokon pogledao Stranger Things 2 i napravio osvrt pa koga zanima, nek baci oko.
Sad se bacamo na Discovery!

http://youtu.be/K6jdKkN3hG4

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1867 : 12. Studeni, 2017., 13:03 »


Kao i većina klinaca dosta sam epizoda pogledao dok su se emitovali na TV-u a sada sam odlučio da ih, kako Bog zapovjeda, odgledam sve redom. Nije više strašna kao što mi je bila u sjećanju ali je i dalje izuzetno zanimljiva i misteriozna. Jedino me Scully nervira, nakon svega što je vidjela i doživjela još uvijek ne vjeruje  :chair:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1868 : 12. Studeni, 2017., 14:43 »
Ja sam poceo prije par godina i zastao na kraju druge sezone, morao bi se vratit kad uhvatim vremena.

Inace vrhunska serija, onaj intro me odmah vrati u djentinjstvo i najezim se totalno.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1869 : 13. Studeni, 2017., 12:23 »
Odvratan fun fact, kao klinac (oko pet godina sam imao) sam gledao neku epizodu X Filesa gdje su nekakvi ogromni pipci (kao od hobotnice) ubijali ljude, između ostalog kroz WC školjku. Nisam išao na WC 5 dana.
:D
Gledam dalje Star Trek Discovery, dosta solidna serija zasad!

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1870 : 13. Studeni, 2017., 18:30 »
Odvratan fun fact, kao klinac (oko pet godina sam imao) sam gledao neku epizodu X Filesa gdje su nekakvi ogromni pipci (kao od hobotnice) ubijali ljude, između ostalog kroz WC školjku. Nisam išao na WC 5 dana.
Zanimljivo kako se kao klincu jedino urežu u pamćenje te horror scene, ja sam ovo pamtio kao pravu horror seriju a evo sad kad gledam je obična mistery drama.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1871 : 13. Studeni, 2017., 19:41 »
Da, baš sam nedavno naletio na seriju na Foxu, nimalo zastrašujuće. Sve je drugačije kad si klinac, dan-danas se bojim morskih pasa zbog Ralja koje sam gledao sa 6 godina, a plivam maratone u moru već godinama :)

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1872 : 17. Studeni, 2017., 20:54 »
 Gleda se Punisher.Prva ep je bila odlicna,Nadam se da ce se u istom tonu nastaviti i dalje.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1873 : 18. Studeni, 2017., 22:20 »
Da se upustim u Mad Men?

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1874 : 19. Studeni, 2017., 13:48 »
Da, nećeš požaliti.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9