HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 245315 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1875 : 20. Studeni, 2017., 15:49 »

Napokon nakon svih godina gledanja kompletirao sam ovu predivnu seriju. Poslje Friendsa, meni osobno najdraža takva serija. Jako sam se vezao za likove i zadnje sezone su me jako emotivno tukle sa svih strana. Svaka sezona od polovice serije je išla na bolje, dok je zadnja me jako deprimirala zbog jednog te istog vikenda. Zadnja sezona ima najveći broj najlošijih epizoda i neke su mi bile jedva gledljive. No na sreću ima i fantastičnih trenutaka i epizoda pa mi je nekako ipak ostao dobar okus u ustima. Prvi prikaz Tedove supruge mi je bio užas! Mislio sam si ko je smislio ovu kokoš, kao najružniju Tedovu pičku. No čim sam je upoznao i totalno kroz onu njenu epizodu sam je prihvatio. Dapače bila mi je vrh. A sve što se desilo u zadnje dvije epizode mi je trebalo sjest, jer nisam bio u stanju par dana komentirat završetak serije i kako je meni sve to sijelo?!

Na kraju krajeva zadovoljan sam kako se priča završila i na točno taj način sam ja i doživio cijelu seriju. Iako mi je nekad najviše išao na živce Ted mi je jebeno sjeo kao lik koji će napravit apsolutno sve ikad za ženu koju voli. Dosta sam sebe vidio u njegovoj ulozi po pitanju romantike i kakav sam dok volim. Ostali likovi su mi prejebeni i obožavam ih, a lik i dijelo Barney Stinsona mislim da će teško ikad itko nadmašiti. Najjači lik u seriji i neki ekvivalent njemu u Friendsima mi je Ross. Lica koja Barney pokazuje kroz cijelu seriju su stvarno za dilvjenje. Od manijaka, plačljivca, lažova i bitange, do iskrenog, ranjivog i pravog čovjeka. Vrh od serije, koju neznam kako ću nadomjestiti. ;(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1876 : 23. Studeni, 2017., 09:35 »


Par dana sam tražio što bih gledao poslje HIMYM-a i sjetio se Flasha; počeo ga gledat dvije epizode kao spin-off Arrowa no tad me uz Arrowa to nije zadržalo. No sad kao standalone mi puno više paše. Sasvim neloše i zabavno. Glavni lik skroz simpatičan, ostatak ekipe isto. Makar mi na prvu nitko od njih nije sjeo. No drago mi je da sam seriji dao drugu šansu. Plus veliki sam fan Arrowa, pa moram ovime popunit prazninu.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1877 : 23. Studeni, 2017., 19:29 »
Ja sam na Flashu već pri kraju 3. sezone. Odlična serija, Arrow je mračnija i ozbiljnija serija ali Flash ima zanimljiviju, više SF, radnju. Uglavnom obe ih treba odgledat, neke epizode se nadovezuju.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1878 : 24. Studeni, 2017., 03:21 »


15. epizoda prve sezone je jedna od najboljih epizoda ikad ovakvog SF materijala! Jebeno jebeno jebeno!

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1879 : 24. Studeni, 2017., 12:55 »
Znao sam da će ti se svidjet kad zapneš kako treba. The Flash mi je trenutno najdraža serija od svega što pratim, uvijek nikako dočekat tu srijedu.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1880 : 24. Studeni, 2017., 22:31 »
Upravo pogledao drugu sezonu Hannibala. Serija me je oduševila. Stvarno nisam očekivao da će biti ovako kvalitetna. Mads glumčina, polako postaje jedan od mojih omiljenih glumaca..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1881 : 01. Prosinac, 2017., 15:01 »
The Flash

43min | Action, Adventure, Drama | TV Series (2014–)



Kao što rekoh neki dan, kada sam počeo gledat, da mi je sjela kao budali šamar od kada sam je počeo gledat kao zasebnu, a ne kao produženu ruku Arrowa. Fantastična uvodna sezona mi je po nekim stvarima i bolja nego ostatak serije; trenutno sam na polovici treće sezone i seriju gutam kao narko karteli pare i drogu. Brijem da sam u par dana pogledao 50 epizoda Flasha. U prvoj sezoni mi je Tom Cavanagh aka Dr. Harrison Wells bio daleko najbolji lik, makar serija nema lošeg lika. Svi likovi u prvoj sezoni su odlični i jako mi se sviđa kraj sezone! Taman kada sam se ufurao u seriju sam dobio potrebu ponovno igrat Quantum Break. Odlična sezona, siguran sam da ću zbog nekih stvari u seriji, ali i prve sezone ponovno rewatchat ovu seriju!



Na neke stvari sam se u drugoj sezoni trebao priviknut, no uspio sam! Malo serija tu i tamo me izbaci iz takta nekim stvarima, no sve to kasnije uredno objasni i ispravi. Nije da ne kužim što se dešava, nego način na koji ga idu komplicirati. Sreća pa u većini slučajeva nema serija nekih velikih rupa iako se igra sa jako puno stvari koje su debela nepoznanica, pa bi stvarno trebali znanstvenici koji bi potvrdili sve teze koje oni postavljaju. Odlična nova plejada likova. Negativac Zoom, mi je bolji nego 95% negativaca u svim filmovima i serijama; predobro napravljeno odjelo, lik i priča njegova. Baš sam jako bio iznenađen kako je sezona išla prema svome kraju. Samo finale sezone mi je fantastično i na kraju šokantno, zbog čega sam opet trebao na privikavanje! Serija je gutač vremena! Idem gledat dalje treću sezonu...

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1882 : 05. Prosinac, 2017., 10:28 »
Evo, pogledao sam i Star Trek: Voyager do kraja. Nisam siguran, ali nekako mi je prebrzo došao kraj, kao da je serija otkazana. Sve u svemu, vrlo dobar Star Trek, a Seven of Nine je  :ementaler: :ementaler: :ementaler:

DS9 je i dalje na broju jedan, ali za Voyager i TNG se ne mogu odlučiti.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1883 : 05. Prosinac, 2017., 15:13 »
Voyager je prvi ST koji sam gledao dok je išla serija na HRT-u krajem devedesetih. Uvijek mi je bila draga, ali u zadnjem gledanju nedavno sam uživao kao nikad do sada. Voyager je uvijek nekako podcijenjen na internetu dok je meni ravnopravan sa TNG i DS9 i da me ubiješ ne mogu se odlučiti koja mi je od tih serija najdraža.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1884 : 05. Prosinac, 2017., 15:16 »
Ja trenutno gledam Patriot,  dobra je serija  http://www.imdb.com/title/tt4687882/?ref_=nv_sr_2

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1885 : 05. Prosinac, 2017., 16:57 »
Voyager je prvi ST koji sam gledao dok je išla serija na HRT-u krajem devedesetih. Uvijek mi je bila draga, ali u zadnjem gledanju nedavno sam uživao kao nikad do sada. Voyager je uvijek nekako podcijenjen na internetu dok je meni ravnopravan sa TNG i DS9 i da me ubiješ ne mogu se odlučiti koja mi je od tih serija najdraža.

Posve se slažem, i isto tako, počeo sam s Voyagerom ko klinac, baš sam se nekih epizoda i sjećao dok sam ih sada gledao. Jako, jako dobra serija, kolko god mi neki recimo glavni likovi išli na živce (B'Elanna, najiritantniji ST lik ikad). Falila mi je ipak neka karizma, netko poput Quarka. Pokušali su s Neelixom, ali nije mi to bilo to. Svejedno, odlična serija.

 Sada ću pogledati Enterprise (dok čekam nove epizode Discoveryja).

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1886 : 06. Prosinac, 2017., 06:16 »
Ja sam isto poceo sa Voyagerom (kad sam bio mulac na TVu je isao tada novi TNG ali mi je bio dosadan), tj on me prvi zainteresirao.
I ne, nije zavrsio prije vremena, isao je do kraja. ST serije obicno imaju po 7 sezona. Dosada su otkazani prvi, originalni ST i Enterprise, ostali su isli do kraja. Nekako mi se cini da ce se i Discovery zavrsit prije vremena, tj biti otkazan. Neobicno je i da nema 26 epizoda po sezoni sto je bio neki normativ, ali to je mozda zato jer je sada produkcija na puno visoj razini.
Dobar mi je, ali ne volim tu shemu kada je kroz sezonu jedna velika prica, draze mi je kad su 1-2 epizode zasebna prica.
I da ponovim, DS9 je top, bio i ostao ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1887 : 07. Prosinac, 2017., 16:10 »


A ono dobro je. Moram biti u toku s sidestoryem u Arrowu i Flashu pa sam odlučio ovo pratiti. Firestorm mi je genijalan, kao i Vandal Savage, ostali su mi onak blah, u biti Captain Cold mi je prejeben, makar mu jebeno pomaže u ulozi iskustvo iz Prison Breaka, a još je tu i ludi buraz, odnosno mu ovdje partner. Dobar mi je plot sada u prvoj sezoni, kasnije ćemo vidjet. Jel kome dobra ona prva i jedina sezona Constantina? On mi je bio MEGA lik u Arrowu.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1888 : 07. Prosinac, 2017., 23:21 »
Izdrži kroz prvu sezonu nekako, druga je puno bolja.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1889 : 08. Prosinac, 2017., 09:10 »
Pa dobra mi je serija, nemam kaj izdržat. :hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9