HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 246196 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1905 : 11. Siječanj, 2018., 13:53 »
Pogledao Handmaid's Tale. Vjerujem da je bolja knjiga nego serija. Što mi recimo nije bio slučaj s The Children of Men koji je manje više ista stvar po pitanju tematike, a dosta bolje koncipirana u idejnom smislu.

Popularnost serije je očito posljedica društveno-političke klime u SAD-u prije nego kvalitete izvornog sadržaja.
« Zadnja izmjena: 11. Siječanj, 2018., 13:56 wyzard »

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1906 : 11. Siječanj, 2018., 23:18 »
Sličnog sam mišljenja pa seriju nisam ni krenuo gledati, a sumnjam da i budem. Inače, nekoliko poznanica je pročitalo i knjigu i odgledalo seriju, kažu da je serija bolja, slojevitija, dublja.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1907 : 30. Siječanj, 2018., 15:02 »
Nakon što sam spomenute serije uvijek gledao kao cijelokupno izašle sezone, sada ih gledam kronološki kako izlaze po ovoj stranici.

The Flash - trenutno [SE04EP02] Mlaki početak i jako se bojim glavnog negativca. Vjerojatno će biti nemoguće seriji nadomjestiti kvalitetu negativaca kakvi su bili Zoom, Savitar i negativac iz prve sezone. Serija mi je s ove dvije epizode jako cringy i nezz dječja. Kid Flash je užasno postao iritantan. Nezz, nakon tri fenomenalno odrađene sezone očekujem pad u četvrtoj.

DC's Legends of Tomorrow - trenutno [SE03EP02] Još gori početak sezone nego The Flash. Svim tim serijama puno bolje stoji mračnija i ozbiljnija strana. Okej Legende su mi s prve dvije sezone bile super i u smiješnom i opuštajućem tonu. Prve dvije epizode ne uljevaju neko povjerenje, da će sezona biti bolja ili u istom ritmu kao predhodne dvije. No serija među ove tri ima najveću šansu imat brutalne tematske epizode, budući da imaju neograničen poligon za ideje.

Arrow - trenutno [SE06EP03] Nije mi toliko loš početak ove sezone. No nadam se ubrzo da će serija napraviti nešto dobro, kao što to sve sezone odlično rade do sada. Arrowu i najveće šanse dajem za ovogodišnju sezonu da ispadne kako spada. Arrow je u zadnje dvije sezone doživio brutalne promjene u castu. Tek sam se priviknuo na novake u timu Arrow, na sreću prošla sezona je bila možda i najjača uz prve dvije koje su legendarne! Nadam se da će i ova sada krenuti tim putem!

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1908 : 01. Veljača, 2018., 10:14 »
Trenutno pratim Star Trek: Enterprise. Iznenađujuće mi je ok, unatoč masovnim pljuvanjima po internetima.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1909 : 07. Veljača, 2018., 15:25 »
Savjet molim.
Žena i ja završili Stranger Things (odgledali obje sezone u 3 dana, na poslu podočnjaci do poda).
Može preporuka neke serije slične tematike (misterija), da nije smještena u budućnost ili tako nešto.
Prošla koju smo odgledali je X-Files, a ne sviđa joj se Fringe.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1910 : 07. Veljača, 2018., 15:46 »
Dark, isto Netflixova serija. Sense8 (ali ako je osjetljiva nemoj ovu jer ima scena biseksualnih orgija :D ). Ali da, Sense8 je jedna od valjda 3-4 najbolje serije koje sam ikada gledao, ne mogu dovoljno nahvaliti.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1911 : 14. Veljača, 2018., 00:17 »
Pogledao i drugu sezonu Breaking Bad-a. Nevjerovatno koliko mi je serija odlična, nadmašila je debelo GoT i Vikinge po meni. Gluma fantastična, radnja odlična, plus fascinantno je kako je svaka sljedeća epizoda uspijeva zadržati zanimljivost.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1912 : 14. Veljača, 2018., 10:26 »
Tek nakon druge počinje pravi spektakl. Uživaj  :thumbs:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1913 : 14. Veljača, 2018., 18:48 »
Ovo mi je najdraža scena iz Breaking Bad-a,sjećam se da sam pao s stolice kad sam gledao prvi put a uopće nije toliko funny.  :loludara:

Breaking Bad - 2x09 - The Wire Scene

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1914 : 14. Veljača, 2018., 23:11 »
 Ahhh wire...
-Copper. :loludara:

Meni je pak do sada najbolji utisak ostavila ova uvodna scena  :mrgreen:

Negro y Azul

What a way to start an episode..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1915 : 17. Veljača, 2018., 17:10 »
Bacite oko na kanal ovog lika, lik radi videe serija sa svojom vizijom glazbe i editinga, nešto predobro...
Nađite seriju koju pratite na njegovom kanalu i pogledajte kak frajer čuda radi...

http://youtu.be/qkvVvENdXww

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1916 : 24. Veljača, 2018., 22:53 »
Napokon počeo s ovom serijom koju odgađam već deset godina...


The Wire Trailer (HBO) - YouTube

Dugo sam birao kvalitetnu seriju koja ima sve epizode vani i reko - Žica; to je to...


A ovo su serije koje sam u zadnjih šest godina pogledao, gledam ili su na čekanju...

Rescue Me SE03EP0590/100IMDb   Jako dobra serija, dosta nervozna, trenutno sam na drugoj sezoni, Tommy Gavin apsolutno veličanstven. l =
GOT SE01EP0890/100IMDbDostojna svakog hypa, trenutno na sredini prve sezone. Totalno uvlači u svoj svijet.  l =
Friends SE10EP10 ✅95/100IMDbNajdraža i najbolja humoristična serija! Uvijek me nasmije i oraspoloži.  l
Sherlock SE02EP0185/100IMDbOduševljen genijalnošću scenarija i Benedicta Cumberbatcha. l =
Touch SE02EP0177/100IMDbRula serija jako. Sva ta rendomnost je kulna. Rula Kiefer. l =
Alias SE01EP0870/100IMDbVolim takav tip serija, Jennifer rula kao agentica. l =
HIMYM  SE09EP24 ✅90/100IMDbSlow burn u prvim sezonama, kasnije mi prerasta u jednu od najdražih humorističnih serija. l
Arrow SE06EP0590/100IMDbJedna od dražih serija; baš sam postao fan Olivera aka Arrowa te njegove lude ekipice <3 l =
Homeland SE06EP0092/100IMDbVrhunska serija u svakom pogledu. Svakom sezonom sve bolja i bolja. l
Modern Family SE03EP0085/100IMDbJako ugodno iznenađen toplinom i dobrim humorom. Rulaonica. l =
Elementary SE02EP0088/100IMDbPosve unikatan Sherlock, odlično napisan lik. Lucy Liu aka Watson <3. l =
The Blacklist SE02EP0085/100IMDbJoš jedna odlična krimi drama. James Spader = toliko odbojan da je savršen. l =
24 SE10EP00 ✅90/100IMDbDobar povratak Jacka Bauera u novom formatu. Dobra sezona, dobri glumci, nadam se idućoj sezoni. l
Breaking Bad SE05E16 ✅99/100IMDbFanastična gluma, glumci i scenarij koji owna sve filmove ikad valjda. Opširniji dojmovi ovdje. l
Lost SE06EP17 ✅99/100IMDbUz BB najbolja i najdraža serija u životu koju sam pogledao. l
Fringe SE02EP0085/100IMDbKažu da je poslje prve sezone sve bolja i bolja, a meni već prva rula! l =
Narcos SE01EP0085/100IMDbNajbolji pilot neke serije ikad; sezona rula! l
The Flash SE04EP0490/100IMDbKrenuo gledat zbog Arrowa, a na kraju mi je i bolja od te serije! l >
DC' LoT SE03EP0480/100IMDbJedina još serija koju pratim iz Arrowersa i zna mi bit odlična. l >





= trenutno na čekanju.
> aktivno gledam.
✅ pogledana serija u kompletu.
« Zadnja izmjena: 24. Veljača, 2018., 22:57 Cole »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1917 : 25. Veljača, 2018., 09:51 »


Moraš vjerovat činjenici da je mnogima ovo najbolja serija koja se ikad vrtjela na TV ekranima. Drago mi je da je gledam s ovolikim zaostatkom. Od jučer posljepodne pogledao sam osam sati serije. Isprva sam mislio kako mi neće pasat playtime od sat vremena, no prevario sam se. Tih sat vremena prođe samo tako. Mislim da ne postoji serija s toliko dijaloga koliko ga ima u žici. Gotovo da nema pet sekundi scene da se ne desi dijalog. Likovi su brutalno dobro napisani i odglumljeni. Već sad su me neki likovi osvojili na prvu. Žica je remek djelo nulte kategorije. A vjerujem kako ide sve ka boljem. Tek sam na prvoj sezoni. Najdraži su mi zasada fantastični Andre Royo kao 'Bubbles', Dominic West je jebena policijska faca kao McNulty te Lawrence Gilliard Jr. kao D'Angelo. Serija ima jako puno likovi i već sad vidim da ću ostat prerano već bez nekih koji su mi dragi. Mislim da će mi serija ići na tron pogledanih serija, čak i više nego Lost i Breaking Bad. Idem gutat dalje ovo obavezno štivo!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1918 : 26. Veljača, 2018., 21:13 »
Oko sokolovo.



Na pol sekunde u uvodnoj špici druge epizode druge sezone...

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1919 : 12. Ožujak, 2018., 08:39 »
pa evo trenutno se gleda The Office - po mojem ukusu/mišljenju nije baš nešta specijalno ali nije ni loše, mislio sam da ce biti možda malo humorističnija ali tko zna prvu sezonu sam pregledo za čas druga je na redu :D

U pripremi stoji The Wire i Breaking Bed.

Breaking Bad sam počeo gledati i prvu epizodu ugasio na pola, činilo mise kao dosadno ali evo dajem drugu šansu ;)
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9