HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1702956 Hitova
*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16155 : 20. Travanj, 2014., 02:01 »
KRALJU; ENJNJENJwnj
Baš sam neki dan to pogledao. Zabavno dosta čak, pozitivno me iznenadilo.

Ja od tog smeća nisam MJESEC dana normalno mogao spavat. Baš mi je >spookie< film bio brr :( Al srs
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16156 : 20. Travanj, 2014., 09:30 »
A onako, već se ne sjećam ničega ustvari, al one ruke u ormaru su mi malo brr bile, ostalo mi nije bilo nešto što će ostat uz mene nakon gledanja.

Bez obzira na to, nebih ga gledao sam, da se razumjemo.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16157 : 20. Travanj, 2014., 09:57 »
Pio kavu i gledao (po tko zna koji put) True Crime sinoć/jutros/voteva na teveu.


Čim Klint glumi (i Džejms Vuds, doduše sporedna uloga), film mora biti dobar. Nije prošao baš najbolje kod publike. Neznam zašto, niti me zanima, a još manje od ekipe sa HCL-a. :ementaler:

8/10

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16158 : 20. Travanj, 2014., 10:42 »
Caesar (2002)



Odličan film, na nivou najboljih iz ovog žanra. Minimalno historijske netačnosti, dosta dobro snimljen i još bolje odglumljen. Trosatna poslastica za ljubitelje historije i antike. Baš je šteta što se o ovom filmu veoma malo zna i što nije dobio priznaje koje zaslužuje, npr. na Rotten Tomatoes uopće nema ocjenu od kritike kao da je u pitanju neki film iz BH produkcije a ne ovakav jedan spektakl. Inače, ovo je posljednji film u kojem je glumio legendarni Richard Harris.
9

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16159 : 20. Travanj, 2014., 14:06 »
The Art of the Steal (2013)

Nikada dosada nisam tako drastično promjenio mišljenje o filmu kojeg gledam nakon prve polovice filma, ali evo to se upravo dogodilo. Prva pomisao je bila, vau koji odličan casting, dok mi se valjda po prvi put Kurt Russell nije zgadio koliko je slab i bijedan, a Matt Dillon bijedan kao i u svim svojim ulogama, jer ga ne podnosim. Interpol idiot me jednakom količinom živcirao kao i sve u tom filmu. U prvih 45 minuta koliko je polovica filma, mislio sam da je ovo najgori film o pljačkama koji sam pogledao do sada i da je tim tonom završio vjerovatno bi mu dao 4/10, no onda počinje show iz kojeg sam na kraju izašao izbezumljen i presretan, jer sam pogledao zapravo genijalan film. Svaka čast Jonathanu Sobolu koji je vjerovatno prvu polovicu filma napravio namjerno i time uspio što je danas rijetkost, kompletno zavarat gledatelja.



7.7


*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16160 : 20. Travanj, 2014., 14:10 »
Koji kombo brte.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16161 : 20. Travanj, 2014., 18:54 »
American Hustle (2013)

Dobar, ali opet ne toliko dobar koliko su mi preporuke govorile. Većinu vremena je dosadan i baš ničime me nije kupio. Bar ne toliko da zavrijeđuje nominacije za čak 10 oscara. Vrhunski su prezentirali to vrijeme i cijeli dresing je izvanredno pogođen, plus odlična gluma Christiana Balea i Amy Adams, ostali mi i nisu bili toliko dobri. Sada kada malo bolje razmislim možda sam i užasno podcjenio Vuka s Wall Streeta. Dosta bolji film iako neznam ni sam zašto ih uspoređujem. Jeremy Renneru ne stoje ovakve uloge i dosta je promašen njegov cast, barem kolko ga ja doživljavam. No Jennifer Lawrencina nominacija za najbolju sporednu ulogu mi nikako nije jasna. Nezz možda je do mene, ali ništa impresivno od nje, štoviše živcirala je cijelo vrijeme. Daleko bolju izvedbu je imala Adamsova. Dobar film, koji ima dosta potencijala da bude puno veći, no fali mu kulnosti koju ima The Wolf of Wall Street.



7.2

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16162 : 20. Travanj, 2014., 19:00 »
dresing :hihi:

Nez, American Hustle sam ustvari htio ić gledat u kino, al me trailer užasno odbio.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16163 : 20. Travanj, 2014., 22:42 »
Batman Begins (2005)



Odličan film. Vjerovatno najbolji Batman film ikad snimljen. Cijela glumačka postava je odglumila za 10 al daleko najbolji je bio Liam Neeson u ulozi Ra's al Ghula, uz to je i Ra's al Ghul najbolji villain u Nolanovoj triologiji. Bolje mi je sjeo i od Jokera i od Bane-a jer ima nekako najizraženiji motiv za razliku od spomenutog dvojca. Ostatak već poznate glumačke ekipe ne treba previše spominjati. Samo bih istakao Katie Holmes i Cillian Murphya u ulozi Scarecrowa (on kao dr. Crane mi je full antipatičan bio a valjda je to tako i zamišljeno pa je ok). Dijalozi i općenito priča su na vrhunskoj razini i karakterizacija likova je odlična a one akcijske scene su dosta uvjerljivo izgledale. Batman Begins ima nekako najbolji feel Gothama i vrhunsku povezanost s likovima. Odnos Alfreda i Brucea je bolje dočaran negoli u Dark Knightu ili u Dark Knight Rises-u. Kao što sam već rekao; najbolji Batman film.


9.6
« Zadnja izmjena: 20. Travanj, 2014., 22:44 gamelaker »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16164 : 22. Travanj, 2014., 15:37 »
Captain Phillips (2013)

Jako mi se sviđa ekranizacija poznate priče, no kraj filma mi je spojalan preko dvominutne misije iz Medal of Honor: Warfightera. Naime cijelih tih zadnjih pola sata, sam u principu već vidio tamo unutar te dvije minute. Inače jako dinamičan i vjerujem vrlo realno prikazan. Osim Toma Hanksa, glumačka postava mi je apsolutno nepoznata, ali mi nije smetalo. Gusari su fino pogođeni i vrlo su impresivno odglumili tu talačku situaciju. Emocije koje je Tom Hanks unio u film su nevjerovatne, posebno taj kraj u kojem me oduševio uvjerljivošću. Kada sam poslije pogledao taj kraj u stvarnom događaju, izgleda smješno i namješteno.



8.0

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16165 : 25. Travanj, 2014., 03:19 »
Amazing Spiderman 2

9/10



fanboy \:D/

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16166 : 25. Travanj, 2014., 08:17 »
Rio 2 (2014)

Prvi dio mi je bio jedan od najdražih crtića u zadnjih par godina, a ni ovaj dio nije promašio moja očekivanja.
I dalje je sve jako šareno, dijelovi u kojima se pjeva nisu awkward i sve je jako simpa i smiješno =)
Gledao sam sinkroniziranu verziju i mogu reć da naši glumci nisu fejlali.
Sve u svemu, jako dobar nasljednik prvog dijela, iz kina sam izašao zadovoljan :ementaler:

9/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16167 : 26. Travanj, 2014., 20:50 »
The Man from Earth - 8/10

Ovo što ću napisati možda će neki shvatiti kao spoiler, ali zapravo nije budući da u prvih 10-ak minuta filma saznajete sve o priči. Netko je ovdje dobro ocijenio film pa sam ga nabavio i pogledao. Zbilja dubok, sasvim vjerojatan u neku ruku, dosta dobro posložen, ali nekako mi fali čvrste osnove. Nije mi jasno kako nema John nema nikakvih vlastitih čvrstih materijalnih dokaza o tome što je - fotografije, portrete i sl. Ljudi to čuvaju, i čuvali bi imali oni život od 100 ili 1000 godina. Također nije li malo nevjerojatno da Nije poginuo negdje. Zašto ga nitko nije pitao o ratovima? Koja je šansa da zbilja preživi sve bolesti poput kuge i sl.? Dakle ili uistinu jest >>vampir<< koji upija energiju ili je, unatoč negiranju, zapravo sin Božiji. No, dobro ... priča je takva kakva je i dosta je kvalitetna zapravo, nešto što se ne viđa često. Gluma je blago očajna jer je film niskobudžetan, ali ništa što se ne može pregrmiti... čak i voljeti ako se ufurate u štih onih starih 90's serija i filmova gdje je gluma isto tako glupava.

Sve u svemu preporuka svim fanovima teorija zavjere, filozofije, povijesti, propitivanja religije, znanstvene fantastike i s tim svim vezanih stvari. Osobno nisam fan ni jedne od tih stvari, ali sam uživao u filmu tako da preporuka može ići praktički za sve koji imaju sat i pol slobodnog vremena za dobar film.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16168 : 27. Travanj, 2014., 10:27 »
Wu Ji / The Promise (2005)



Kineski fantazijski akcijsko-romantični film. Iako je urađen u klasičnom kineskom stilu koji koji se meni obično gadi ali sam ipak zadovoljan viđenim. Iako mi se akcija nije svidjela upravo zbog tog kineskog pretjerivanja ali je zato priča bila dobra, dosta mi se svidjela čak i romansa a i glumci su solidni (volim kineske glumce). Lijep film za pogledat.
6,5

The Amazing Spider-Man (2012)



Obzirom da je već uveliko počelo emitovanje The Amazing Spider-Mana 2 u kinima, ovo je bila idealna prilika da konačno odgledam i prethodni dio. Spider-Man mi nije među najdražim herojima pa je to i razlog zašto ga nisam odgledao već prije 2 godine kad je i izašao.

The Amazing Spider-Man možda nije baš "amazing" u punom smislu te riječi ali je odličan film. Ultra predvidljiva i plitka priča je, kao i uvijek do sada, najslabija karika filma ali su zato akcija, gluma i režija na najvišem nivou. Svi glumci su mi odlični, simpatični, dosta bolji nego u prethodnicima. Reditelj je dobro vodio akciju a sviđa mi se i kako je kombinovao emotivne scene sa komičnim situacijama. Mnogo zabavan film, možda i najbolji film o Spider-Manu do sada.
8,5

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16169 : 27. Travanj, 2014., 10:57 »
Eh crni Adame, sad si me stvarno ponukao da pogledam i tog Spajdija... :solidus:
Nekako sam više fan prve trilogije, pa se nikako ne mogu nagovoriti da gledam ovo novo.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9