HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701072 Hitova
*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17955 : 03. Veljača, 2017., 00:16 »
Budući da je revija Oscara u Cinestaru odlučio i ja pogledati Arrival.

Zadnja 3 filma Davida Villeneuvea(ako zanemarimo Enemy koji ima prespetljanu priču)
su naprosto genijalna.

GG. 10/10

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17956 : 06. Veljača, 2017., 22:21 »
All Quiet on the Western Front (1930) - 10/10

Remek djelo koje bih preporučio svakome, bez premca najbolji ratni film koji sam ikada gledao. Komedija, drama, tragedija, sve isprepleteno u jedan savršeni dvosatni paket. Napisao bih još svašta, ali ovo se mora pogledati da bi se dobio pravi dojam.

Samo ću napomenuti da jedino što ovaj film čini "starim" je godina kad je izašao i crno-bijela slika. Po svemu ostalom daleko ispred svog vremena.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17957 : 06. Veljača, 2017., 22:23 »
Napisao bih još svašta, ali ovo se mora pogledati da bi se dobio pravi dojam.

Whaaaat? Daj pročitaj ovo još jednom... :hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17958 : 06. Veljača, 2017., 22:58 »
Passengers (2016) 8/10
-da ga je bar Nolan radio, bio bi vrh

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17959 : 07. Veljača, 2017., 20:25 »
Inglorious Bastards (1978) i Inglorious Basterds (2009) - dva filma koja, osim gotovo identičnog imena i činjenice da su radnjom u Francuskoj pod Nacističkom okupacijom, imaju vrlo malo sličnosti. Prvi je sličan našim partizanskim filmovima, priča o grupi ološa koji umjesto na ratnom sudu završe kao heroji, a drugi je klasična Tarantinova poezija mnogo složenije radnje nego što se čini na prvi pogled. Oba su dobra ali je Tarantinov naravno genijalan. Za kraj naravno neizbježna Enniova kompozicija:

! No longer available

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17960 : 14. Veljača, 2017., 17:52 »
LEGO Batman (2017) 9/10
-super crtani, kao i 1. dio (LEGO Movie)

A monster calls (2016) 8/10
-napokon da divovi u fantasy filmovima imaju nekog smisla. Super metaforična priča, originalno  :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17961 : 18. Veljača, 2017., 13:54 »
The Great Wall (2016) ★★ Cinestar

Jučer završio na nagovor u kinu gledajući ovo. Sad žalim što nisam išao gledat Lego Batman rađe. Jedino što filmu priznam jest, da je ajde gledljiv. Po nekim trajlerima sam mislio da će ovo biti neki veliki ep, no već u startu mi ova uloga nije sjedala Damonu. A tako je i bilo. Plot zbrda zdola i pola filma sam umirao u dosadi. Akcijske scene sve prepune slo mo efekata i to me je isto smorilo čitav film. Ništa nije prirodno i ničim nisam impresioniran. Plus cijela ta priča oko Williama mi je bila totalno nerazrađena i način na koji su ga prihvatili. Doslovce pogledat sad i nikad više. Žalim za datim novcima.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17962 : 18. Veljača, 2017., 19:39 »
Da, bas su losi rivjui za taj film...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17963 : 21. Veljača, 2017., 13:36 »
The Lego Batman Movie 4/10

Baš jako razočaravajuće nakon odličnog Lego Movieja. 2-3 dobre fore, a emocija više nego u trilogiji o Bridget Jones. Po meni čisti promašaj.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17964 : 25. Veljača, 2017., 10:45 »
Creed (2015)

Drugo gledanje. A šta reći, odličan kao i prvi put. Sly savršen <3 (šteta što nije ubrao oscara za ovo :(). Odlično izrežirane scene fajta, plus, real life face boksa - legendarsni Michael Buffer i doktor Stitch koji dodatno pridonose atmosferi. Drago mi je što nisu previše forsali fajtove (2-3 kroz cijeli film), nego je kompletan fokus bio na "otac-sin" odnos Adonisa i Rockya. Baš feel good film, apsolutna preporuka bez obzira voljeli Rocky filmove ili ne.   

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17965 : 25. Veljača, 2017., 20:30 »
Allied (2016) 9/10
Hacksaw ridge (2016) 8/10


-noviji, a odlični filmovi. I to postoji! Preporuka.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17966 : 25. Veljača, 2017., 20:38 »
Pogledao sam ih nedavno, vrhunski filmovi. Ovaj Allied je bas po mom gustu, a ni Hacksaw Ridge nista ne zaostaje.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17967 : 25. Veljača, 2017., 22:58 »
Ja volim tu WW2 tematiku, super su  :thumbs:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17968 : 26. Veljača, 2017., 00:10 »
Independence day 2
Lose,puno losije od jedinice ili me sjecanje lose sluzi,nekako se keca sjecam kao solida filma,duja je bezze.

Pasangers
Jedini razlog sto sam ovo pogledao je jennifer lawrence al ispade pristojan film,nista posebno al moze se pogledat.

The purge election year
Ova fransiza je teski shit al sve sam pogledao dijelove pa sam morao i ovo.Jedino je premisa dobra sve ostalo od glume,radnje,efekata je dno dna.

Star trek beyond
Dobar,nisam ljubitelj ni jedne serije al iskreno ovi novi star trek filmovi su mi sasvim ok,pristojni efekti,prica bezze,al za ubit 2 sata moze.

Mad max fury road
Drugo gledanje i opet odusevljen,meni je ovo filmcina nemoguce,u zadnjih par godina najjaci film koji sam pogledao,sve su mi pogodili od izbora glumaca,efekata,maxova ludost.Ona scena s likom na haubi s gitarom iz koje kao iz bacaca plamena kad udara rifove siklja vatra :) prejebeno

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17969 : 26. Veljača, 2017., 23:50 »
John Wick (2014) ★★★★★

Na prvo gledanje ovaj film me iznenadio i bio mi je dobar; tada sam spominjao malo over the top akciju i da mi baca malo u trash vode; no sada kao zagrijavanje za nastavak mi je sjeo kao budali šamarčina. Kakav je ovo filmski uradak. Ja mislim da je ovo debelo podcjenjen film. Ovo mora i bude imalo status kultnog akcijskog filma. Ovo je tribute svim akcijskim filmovima devedesetih i ranije. Nezz, kako ovaj film nisam doživio ovako na prvu?! Uopće mi nije jasno. Čista desetka. Akcija, John Wick, Keanu Reeves, vožnja, glazba, plot, sporedni likovi, glavni. Cijeli taj lure; ja nezz. Evo meni osobno čisto savršenstvo film. Frapiran sam koliko mi je rivočanje ovog sijelo.

John Wick: Chapter 2 (2017) ★★★★ Cinestar

Danas kako sam pogledao jedinicu i kako sam čuo da hvale nastavak kao dosta bolji film, pomahnitao sam i unutar dve minute od kraja prvog rivočanja, otišao sam u kino. Apsolutno neznam šta da kažem. Vjerovatno će mi biti obavezno drugo, ako ne i treće gledanje da sam sebi popunim dojmove. Neke scene mi se čine da ispadaju van formata kojeg ima prvi film sa šorom i napucavanjem, no neke scene su apsolutno savršenstvo kao i u prvom filmu. Ima jaaaaako dobrih trenutaka, no puno vremena gubi u slow paceu, gdje ne uživa smirenu atmosferu jedinice. Super mi je, al mi ničim nije bolji od jedinice. Kao što rekoh morat ću rivočat ovo.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9