HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1685493 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18000 : 27. Ožujak, 2017., 21:25 »
 :piva:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18001 : 30. Ožujak, 2017., 16:01 »
The Conjuring
Horror film od majstora žanra Jamesa Wana, uradio je maestralni posao i sve je pogodio, od radnje do settinga, takođe zna kako preplasiti pubilku i ljude, jumpscareovi su mi bili krajnje neocekivani i kroz citav film se gradi jezivost koja kulminira na samom kraju filma koji je nesto najstrasnije sto sam video u zivotu
9,5/10

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18002 : 30. Ožujak, 2017., 18:01 »
De, imali kakav Horror da nije Paranormalan?

EDIT:

I ja gluposti pitam, kakav bi onda horror to bio...



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18003 : 30. Ožujak, 2017., 18:40 »
De, imali kakav Horror da nije Paranormalan?

EDIT:

I ja gluposti pitam, kakav bi onda horror to bio...

Pogledaj dont breathe i green room nisu hororcine al meni kao ljubitelju tog zanra legli su filmovi ko kec na desetku.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18004 : 30. Ožujak, 2017., 19:02 »
Dont Breathe je odlican film, preporuka.. Al stavi dobre sluse, ugasi svjetla i uzivi se.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18005 : 30. Ožujak, 2017., 21:42 »
Ekipa hvala na preporuci budem pogledao oba.  :piva: :piva:

Bi Bartule stavio sluške ali imam problem- ne radi mi desna slušalica.  :hihi:  Zato ima TV i mod "pojačano" i "film", pa ću vidit koji bude pasao.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18006 : 30. Ožujak, 2017., 22:10 »
Pogledao drugi deo, bolji je sto se tice price i glume ali ne znam jednostavno me nije uplasio, valjda sto je svaki jumpscare na isti kalip ko u prvcom delu pa me nije uplasilo

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18007 : 30. Ožujak, 2017., 22:53 »
Ghost in the Shell - jedno fino iskustvo, uspjeli su dosta toga ubaciti u prosjecno trajanje filma. Scarlett više nego solidna, jedna fina 8/10 od mene. Naravno kao fan Animea imaš neka očekivanja, koja su na sreću i ispunjena :)
Najveća su zamjerka što je film kraći i zna ostaviti gorak okus nedovršenih 'radnji', petlji, razvijanja likova i odnosa. Tko to prevaziđe, može uživati u finom film.
« Zadnja izmjena: 30. Ožujak, 2017., 22:56 yubs-d-rsc »
The blood of youth is bubbling back..

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18008 : 30. Ožujak, 2017., 23:03 »
Od mene 7/10 za Ghost in the Shell, imam osjećaj da nisu ni približno iskoristili potencijal animea. Pogotovo me malo muči scenarij, previše objašnjavanja očiglednih stvari, a malo su se dotakli nekih dubljih filozofskih i moralnih problema vezanih uz robote, umjetno inteligenciju, što je osoba i slično, to mi je puno bolje odrađeno u originalu.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18009 : 31. Ožujak, 2017., 01:37 »
Moram priznat da sam davno gledao Anime, i neka me sjećanja ne služe najbolje ali ono što su uradili solidno su uradili.
Volio bih da su se dotakli čitavog tima malo više i razvoja odnosa, tko je zašto tu i čemu je generalno unit namjenjen. Malo više juicea čitavoj radnji gdje onda dolazi 'moralni' upitnik na vidjelo s dobrim razlogom.
Slažem se i s tvojim assessmentom.
The blood of youth is bubbling back..

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18010 : 31. Ožujak, 2017., 16:50 »
Opcenito internetovi pljuju po filmu, kao dosta je losiji od anime-a.
Ja cu ga gledat, ali ne u kinu...kad dodje dodje.
Neki dan sam prociato mangu, i to je pak malo drukciji par opanka od anime-a (HINT: anime mi je drazi).
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18011 : 01. Travanj, 2017., 19:44 »
Pogledaj dont breathe i green room nisu hororcine al meni kao ljubitelju tog zanra legli su filmovi ko kec na desetku.

Don't Breathe: 8.5/10, dobar film, isplati se pogledat. Napet od samog početka pa do kraja. Svidio mi se skroz.

Green room: 6.0/10. nije meni nešto sjeo, dosadna je radnja bila, hoće, neće, pa hoće. Dobra ideja ali loša izvedba,moglo je bolje. Mogli su ubacit jumpscare više i da bude napetije,ovako kao da sam gledao lošu komediju.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18012 : 02. Travanj, 2017., 09:57 »
Why him (2016) 6/10
-za ubit vrijeme....

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18013 : 04. Travanj, 2017., 23:50 »
The Jungle Book (2016) ★★★★

Iznenađenje i pol. Prošlo je mnogo godina valjda od kada sam pogledao zadnji Disneyev film, ali ovaj me itakako iznenadio. Nezz zašto, no baš mi se gledao film o đungli; Stavio skidat ovih par koji su izašli zadnjih godina i krenuo s ovime. Film izgleda čudesno dobro. Zadnji put kada me je CGI opako impresionirao jest ovi zadnji planeti majmuna od Rupert Wyatta. Iako mi je na početku bilo glupo što životinje govore, kasnije mi je to baš fino sjelo i baš jaki adut filma je savršen casting koji broji prepopularna imena poput Bill Murraya, Ben Kingsleya, Idris Elbe i Scarlett Johansson. No cijeli show je zapravo ukrao Neel Sethi aka Mowgli koji se čudesno spojio s ovom bajkom. Meni je film genijalan, topao i totalno me oduševio. Obavezno štivo za apsolutno svako dijete koje uđe u osnovnoškolsku dob. Vrhunski!

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18014 : 05. Travanj, 2017., 18:14 »
Baahubali: The Beginning (2015)



Subjektivno ne volim Indijce a još manje volim njihovu kinematografiju jer njihovi filmovi (a serije pogotovo) u principu vrijeđaju inteligenciju. Baahubali je najavljen kao epski spektakl a ja takve ne propuštam pa makar bio i iz najgore produkcije - Bolivudske.

Ipak moram reći da me Baahubali dosta prijatno iznenadio, dijelom zato što sam u film ušao sa povećanom tolerancijom na sranja kojima će nas bombardovati indijski film. Pa počet ćemo od pozitivnih stvari, prije svega priča mu je kao u kakvom prosječnom fantasy RPG-u, naravno generična ali ko ne voli priču o usvojenom momku iz malog sela koji se uključuje u borbu protiv okrutnog tiranina moćnog kraljevstva. Osim priče i dizajn svijeta je kao izašao iz neke igre (mistični svijet Prince of Persia igara je dobra komparacija), znači nešto fantastično, najjača strana filma. Općenito CGI efekti su vrh i ne kaskaju nimalo za zapadnjačkim standardima (valjda posljedica činjenice da su Indijci u vrhu kada su informatički stručnjaci u pitanju). Također i koreografija borbe je zadovoljavajuće sočna, prepuna This-Is-Sparta momenata. Na osnovu ovoga bi čovjek zaključio da je ovaj film ispunjenje svih želja, pa i bio bi da ga nisu Indijci radili. Znači sve ono što smatram odvratnim u njihovim filmovima je ovdje: većina glumaca (uključujući glavnog nisu za tih uloga); mjuzikl dionice stalno prekidaju radnju, znači ono kao u crtanim filmovima kada se, do tada kolko-toliko ozbiljna radnja, prekida da bi svi zajedno pjevali i plesali 5 minuta, znači ne samo što je to skroz glupo i poništava ti povezanost sa filmom (imerziju), nego i u potpunosti razbija dinamiku radnje. I još dosta sitnih tradicionalnih gluposti na koje prosječan indijac vjerovatno svršava a koje čine film smiješnim (u glupom kontekstu).

Srećom najvažniji segmenti su dobro urađeni, a na one negativne stvari sam ionako bio pripremljen tako da je konačni utisak veoma dobar, bio je to fin spektakl. Krajem mjeseca izlazi i završetak priče koji će se naravno pogledat.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9