HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691535 Hitova
*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18030 : 15. Travanj, 2017., 23:45 »
http://www.imdb.com/title/tt3553976/
Captain Fantastic

Iznenađujuće dobar film u koji se totalno uživiš i koji je teško opisati. Sasvim slučajno nabasah na njega, pročitajte synopsis pa ako Vam se svidi pogledajte. Topla preporuka.
9/10


e:
samo ću reći Viggo Mortensen u glavnoj ulozi za koju je dobio nominaciju za Oscara. Dosta.

+ onaj Sweet Child o' Mine cover pred kraj.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18031 : 16. Travanj, 2017., 06:17 »
http://www.imdb.com/title/tt3553976/
Captain Fantastic

Iznenađujuće dobar film u koji se totalno uživiš i koji je teško opisati. Sasvim slučajno nabasah na njega, pročitajte synopsis pa ako Vam se svidi pogledajte. Topla preporuka.
9/10


e:
samo ću reći Viggo Mortensen u glavnoj ulozi za koju je dobio nominaciju za Oscara. Dosta.

+ onaj Sweet Child o' Mine cover pred kraj.

Won me fuckin over. :wildboy: :wildboy:
The blood of youth is bubbling back..

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18032 : 18. Travanj, 2017., 08:34 »
Kong: Skull Island (2017) 2/10
-Meni je film uzas. Prvi dio filma "mi smo US Army, najjaci na svijetu i nitko nam ne moze nista", a drugi dio filma "prijatelji smo i s King Kongom koji je prebio velikog guštera da nas obrani."

 :bonk:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18033 : 18. Travanj, 2017., 21:11 »
The Passion of the Christ (2004) ★★★★½

Nisam ga gledao deset godina. Čudo Mela Gibsona! Film mučan do boli. Nevjerojatan prikaz mučenja i žrtve Isusa u scenama koje doslovce nikoga nemogu ostaviti ravnodušnim. Neznam kome može na pamet past osporavat ovu filmčinu na ijedan mogući način. Obavezno koga zanima neka pogleda 35+ min video Jim Caviezela o filmu; u kojem svjedoči kako je uspio snimit taj film i mnoge zanimljivosti; kao kada je vukao križ da je imao iščašeno rame ili kada su ga kao "bičevali" da su ga u par navrata slučajno stvarno bičevali i skinuli mu komade kože i najnevjeojatnija stvar na kraju, sa zadnjim scenama filma, što se ne vidi; pogodila ga je munja, ali je odglumio svoju rolu do kraja iako je trebao hitnu operaciju srca sa saznjanjem kako vjerojatno neće preživjeti. A da ne kažem inicijale Isusa i Jima kao i njihove godine; J.C. (33) - bolesno!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18034 : 18. Travanj, 2017., 23:20 »
Sleepless (2017) ★★★½

The Departed/Infernal Affairs stil i radi to vrlo dobro. Ima svoj moderan stil i krade od svih akcijskih filmova pomalo. Moram reć da mi se unazad par godina jako sviđa kako izgledaju akcijski filmovi i kojim to smjerom ide. Jako se pazi na estetiku i sami izgled slike/filma. Glumci i casting dobro pogođeni; nema nekog pretjeranog iznenađenja u filmu. No ima dobar pace; sve u svemu dobar krimi triler. Jamie Foxx odličan! Nezz samo čemu baš toliko niska ocjena gdje god da pogledam za film.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18035 : 19. Travanj, 2017., 14:46 »
Sleepless (2017) ★★★½

The Departed/Infernal Affairs stil i radi to vrlo dobro. Ima svoj moderan stil i krade od svih akcijskih filmova pomalo. Moram reć da mi se unazad par godina jako sviđa kako izgledaju akcijski filmovi i kojim to smjerom ide. Jako se pazi na estetiku i sami izgled slike/filma. Glumci i casting dobro pogođeni; nema nekog pretjeranog iznenađenja u filmu. No ima dobar pace; sve u svemu dobar krimi triler. Jamie Foxx odličan! Nezz samo čemu baš toliko niska ocjena gdje god da pogledam za film.

Mogu potvridt da se isplati pogledat SLeepless. Od mene 7.8/10 za film.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18036 : 21. Travanj, 2017., 09:56 »
Pogledao sam Logana 2017.
9.5-10
Ne želim razgovarat o tome...

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18037 : 21. Travanj, 2017., 20:38 »
Fifty Shades Darker (2017) ★★

Jedan sam od rijetkih muških testosterona kojemu je prošli film bio iole dobar, za to krivim mali postotak žene u sebi. Malo lošiji od prošlog filma, ali gledljiv svakako. Horny time je prisutan tokom cijelog filma; Ne berem sveopći hejt uopće prema ovome. Okej, vjerojatno ga babe dižu u nebesa pa zato; Ova Dakotica još u filmu izgleda maestralno i presexy s obzirom da je inače random mrs. nobody i jedva prosječnog izgleda. Dobra gluma i okej plot; za ubit kišno popodne jednom prolazno.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18038 : 21. Travanj, 2017., 21:29 »
eeee taman htio pitat kad bu došo taj fifty darker
si gledo u kinu ili ?
Ima već na kojem torrentu ?
znam da ima već neko vrijeme odkad je presto igrat u kinima.

Iskreno uopće me ne zanima taJ drek (nit sam gledo prvi) al bi ga trebo gledat s jednom malom a to bi moglo ispast....zanimljivo  :slini:
Još kad joj film dofuram na usb-u
ufff

(ne fkt daj pls link u inbox imaš gajbu ak bu to gledanje....plodno XD)
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18039 : 21. Travanj, 2017., 21:32 »
Pa zguglaj na nekom torrentu, kaj si tak nesposoban :hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18040 : 21. Travanj, 2017., 21:34 »
Na mom osobnom favoritnom još nema, drugima baš i ne vjerujem.


A i pouzdam se u dobrotu gaming poznanika :D
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18041 : 22. Travanj, 2017., 20:01 »
Perfetti sconosciuti (2016) 8.5/10

Jako, jako dobar film, odličan scenarij, gluma i radnja koji te vrte od plakanja od smijeha do ruba tužnih suza. Baš jako dobro pogođen film, oduševio je bolju polovicu i mene sinoć. Europska kinematografija ponovno oduševljava.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18042 : 22. Travanj, 2017., 20:36 »
Kong: Skull Island 7.2-10
- Ne znam čemu pljuvanje, meni je film dobar. Nije ništa sad da me oduševilo, a nije da me je i razočarao.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18043 : 22. Travanj, 2017., 21:41 »
Creed (2015)

Nakon razočaravajuća zadnja dva Rocky-ja (5 i onaj iz 2006-te) kojima je cilj bio samo izmusti još love na imenu, ništa bolje nisam očekivao ni od ovog podnaslova ali je ispao iznenađujuće dobar. Vjerno je prenio duh starih Rocky filmova u novom vremenu, malo standardno dobre boksačke akcije, malo drame, malo otrcanih ali opet svima smiješnih Rocky-jevih fazona, a svidio mi se i mali Creed, nije neki gangster-nigga-tip što bi svako očekivao nego je fin, normalan momak.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18044 : 23. Travanj, 2017., 08:47 »
The Lost city of Z (2017) 7.5/10
-Malo smixana radnja, trebali su malo akcije još ubaciti. Sve u svemu, dobar filmčić za pogledati.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9