HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691039 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18045 : 23. Travanj, 2017., 09:33 »
Bas sam nedavno pročitao knjigu i predobra je. Inače sam ogromni obožavatelj istraživača i njihovih avantura, to mi je zagolicavalo maštu još od kad sam bio djete i stvarno je premalo ovakvih knjiga i filmova.. Pogledati ću film prvom prilikom tu u Dubrovniku, nadam se da me neće iznevjeriti

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18046 : 23. Travanj, 2017., 13:25 »
Split (2016) ★★★★

Da nije James McAvoy u pitanju sa svojom izvedbom, film bi mi vjerojatno bio dosadna drama. Ali to što je McAvoy utjelovio je vrijedno oscara - kakva izvedba. Fenomenalan film koji je jedan od rijetkih što stvarno jedva čekam sljedeću scenu što će sada biti. Iako sam mislio da je predvidljiv, na kraju je ispalo da nije. Sami kraj je totalno mindblown. Nezz, super super. Anya Taylor-Joy također fenomenalna. Sporedna priča u filmu totalno pogođena u pejsing i plot; Bez ikakve greške film.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18047 : 23. Travanj, 2017., 13:49 »
Bez ikakve greške i samo 4 zvjezdice, pa zaslužuje barem 4 ipo..

Slažem se da je film čudo, a Mc Avoy rula sa svojom izvedbom. Mala Anya mi se nevjerojatno dopala još odkad sam je prvi put vidio u filmu The Witch.

Inače film je pun easter eggova.. Npr onaj Mc Avoyev ples u biti predstavlja čovjeka kako umre i vrati se u život kao zombi.. Bas predobra scena i uopće nisam išao za tim dok nisam to vidio na netu.. Onako dok ga gledaš pari se retardiraniji debil, a zapravo u tom plesu postoji skriveno značenje. Uglavnom čudo film, pogledat ću ga uskoro opet.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18048 : 23. Travanj, 2017., 14:02 »
Meni je bio užasno naporan s konstantnim prekidanjima radnje flashbackovima i konačni rasplet mi je nikakav. realno, da nema veze sa 17 godina starim filmom... što sam upravo gledao? 10 Cloverfield Lane je demonstracija kako se rade filmovi takvog tipa - uopće ne mora imati poveznicu sa Cloverfieldom da bi ZASEBNO bio priča s glavom i repom. Za razliku od te Split smijurije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18049 : 23. Travanj, 2017., 14:11 »
Ti nisi neki relevantni filmofil, tako da je tvoje mišljenje totalno nebitno. :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18050 : 23. Travanj, 2017., 22:54 »
Unbreakable (2000) ★★★★

Izvrstan. Nebih ga nikad da nisam morao. Nisam nikad ni čuo zapravo za film. Da je danas sniman bilo bi totalno sve drugačije odrađeno; no ovako ima svoj šarm tih filmova s početka dvijetisućetih. Legendarno je bilo gledat S.L. Jacksona kako stoji uz stripove junaka koji ga okružuju deset godina kasnije. Film ima definitivno pamtljive scene koje dugo neću zaboraviti. Mogu priznat da takav kraj nisam očekivao; iznenadio sam se jako.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18051 : 24. Travanj, 2017., 14:27 »
La La Land (2016) ★★★★★

Dugo nisam gledao mjuzikl. Ovo sam dosta dugo čekao da pogledam i nikako. Oduševljen totalno, od početka do kraja jedna bajkovita i prekrasna priča. Glavna tema je sve, nosi film savršeno. Osim odličnih Stone i Goslinga, film izgleda veličanstveno, slika je vrh. Malo mi je kraj filma razlomio srce, ali sastavit će se ono ponovo. Emma ima malo čudnoliku facu u koju sam buljio čudno tokom cijelog filma, ali je toliko lajkabilna i slatka da joj je sve oprošteno. Divota od filma; zaslužena šest oscara.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18052 : 24. Travanj, 2017., 23:44 »
Ja se nećkam da pogledam taj film, imam filing da je bzvze. Morat ću sad pogledat.  Mslm ne moram, ali hoću.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18053 : 25. Travanj, 2017., 16:16 »
Resident Evil: The Final Chapter

Zanimljiv rasplet serijala. Ne previse dobar film.. Mislim da je bas ovdje netko napisao kako su Resident Evil filmovi uzasno losi i uzasno zabavni u isto vrijeme i to je najbolji opis svakog Resi filma ikad, pa tako i ovog. Dobra glazba, epic scene.. 

6/10

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18054 : 25. Travanj, 2017., 16:20 »
Ja došao do Resident Evil: Retribution, još ovaj pa onda Final Chapter.
Nisu loši filmovi, svakako se vidi kvaliteta filma kako s nastavka, na nastavak pređeš.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18055 : 25. Travanj, 2017., 16:30 »
Kvaliteta snimanja mozda da, ali filmovi su i dalje nekako meeeh. Meni osobno je prvi dio i dalje najbolji, al svejedno mislim da se zbog dvije, tri epic scene po filmu isplati pogledat i svaki drugi film iz serijala.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18056 : 25. Travanj, 2017., 17:24 »
Защитники/The Guardians (2017) ★★★½

Još se pitam, kada će stići neka alternativa Avegersima i evo je u ruskom obliku. Zaštitnici su mi ugodno iznenađenje koje je imalo ogroman potencijal biti jednako dobar kao i Avengersi i zadnji Marvelovi filmovi. Nekad izgledaju jednako lijepo i koreografijom i spektaklom, no ima i scena gdje je CGI bio očajan; najviše kod Arsusovih kretnji. No sve u svemu izgled filma i ono  - ruski blockbuster; frapiran sam. Antagonist mi je bio najnezanimljiviji i odbojniji lik. Zaštitnici kao ekipa i individue super odrađeni. Temirkhan/Khan i Kseniya rulaju nebesa zato. Definitivno preniska ocjena na imdbu. Pouka nakon odgledanog filma - rusi znaju napravit akcijski superhero blockbuster!

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18057 : 25. Travanj, 2017., 18:13 »
Frajreu jel ti išta radiš zadnjih dana ili si na infuziji i sam gledaš filmove?!?  :hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18058 : 25. Travanj, 2017., 18:29 »
Bolestan sam. Radim i gledam filmove.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18059 : 25. Travanj, 2017., 19:09 »
Kvaliteta snimanja mozda da, ali filmovi su i dalje nekako meeeh. Meni osobno je prvi dio i dalje najbolji, al svejedno mislim da se zbog dvije, tri epic scene po filmu isplati pogledat i svaki drugi film iz serijala.

Na kvalitetu sam i mislio. A kako je počelo tako ide rating lista. :hihi: Samo bi ja ovako posložio- 1,3,4,2. :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9