HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1700446 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18120 : 14. Lipanj, 2017., 09:14 »
Get Out 2017 5,5/10 Bezvezan film, uopce nije nesto previse sokantan ni strasan, a slicnu pricu imam osjecaj da sam vidio barem 30 puta u filmovima do sada. Pohvalio bi glavnog glumca cija gluma mi je bila odlicna, a sve ostalo u filmu je nekako meh.

Ima dosta genijalnih stvari koje su ubačene u film, onako reference i sl., ali na prvu ne primijetiš. Tipa zašto onaj stari crnac trči (jer je stari izgubio na olimpijadi), ili kako glavni lik iskoristi pamuk da ih zezne, kao referenca na to da su pamuk najčešće brali crnci... Hrpa takvih stvari ima kroz film, tako da je priča masu bogatija od svih drugih sličnih filmova koje si vidio 30-ak puta.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18121 : 14. Lipanj, 2017., 09:49 »
Da, shvatio sam zasto crnac trci..

Ma svejedno, nije mi radi tih referenci film nista bolji, iskreno prosjecan film i nista vise.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18122 : 14. Lipanj, 2017., 11:47 »
Ponovno sam pogledao Technotise: Edit i ja (2009). Srpski animirani film. Ljudi moji.... pogledajte. Meni je 10/10, vjerojatno neće biti svima, ali od priče do animacije i dizajna sve mi je savršeno sjelo. Redatelj je srpski stripaš Aleksa Gajić.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18123 : 14. Lipanj, 2017., 11:49 »
Ponovno sam pogledao Technotise: Edit i ja (2009). Srpski animirani film. Ljudi moji.... pogledajte. Meni je 10/10, vjerojatno neće biti svima, ali od priče do animacije i dizajna sve mi je savršeno sjelo.
To sam gledao davno sjecam se da mi je bio vrh, ali sam ga vec zaboravio, pa bi mogao ponovit :)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18124 : 14. Lipanj, 2017., 11:50 »
Jel mi vjeruješ da si mi baš ti pao na pamet kao netko kome bi se ovo moglo svidjeti :D Ja sam ga gledao prvi put prije 3-4 godine i sada opet i i dalje mi je odličan.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18125 : 14. Lipanj, 2017., 12:45 »
Da, jako dobr film...  :thumbs: :thumbs:
Aleksa ga ja baš izdominirao!
« Zadnja izmjena: 14. Lipanj, 2017., 12:46 metalni »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18126 : 14. Lipanj, 2017., 14:13 »
Zadnej sam gledao Life i ok je film, sasvim solidan, više horror nego standardni SF.
http://www.imdb.com/title/tt5442430/

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18127 : 18. Lipanj, 2017., 02:00 »
Poceo sam gledati sve filmove iz Marvel univerzuma, neverovatno kako svaki od tih filmova ima neki cliffhanger na kraju koji te tera da pogledas jos jedan
Onako dobri su filmovi sa predvidljivim radnjama jako dobrim specijalnim efektima te prosecnom glumom, videcemo kako ce se dalje odvijati, nisam preterano odusevljen

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18128 : 18. Lipanj, 2017., 18:06 »
The Best Offer (2013)

Misterija sa elementima romanse i kvalitetnim zapletom. Radnja je u svijetu antikviteta i aukcija i počinje kada našeg stručnjaka angažuje misteriozna žena da procijeni njenu imovinu. Iako će vas radnja voditi u jednom smijeru i mislit ćete da znate gdje će to sve završiti na kraju ćete se ipak iznenaditi. Posebne pohvale za glumu Geoffreya Rusha.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18129 : 22. Lipanj, 2017., 09:00 »
Pogledao sve filmove iz Marvel univerzuma, svih 15, i boze kako su super bili svi, u pocetku sam mislio da oni samo bacaju zasebne filmove i da nisu povezani, ali zapravo svih 15 filmova je povezano i prate zasebnu pricu koja se jos nije ni zavrsila te je fantasticno kada skontas da su oni jos 2008 imali planove za 10 godina unapred, svaki film ima jednostavnu pricu ali kada pokusas povezati sve te price e onda postaje komplicirano,naravno filmove povezuju sa scenama posle creditsa i za vreme njih kako bi malo nahajpali iduci film,meni je to malo supacki jel ko realno gleda odjavnu spicu kada film zavrsi, i naravno bitke epskih razmera u svakome filmu su me dodatno zadivile te odnosi medu likovima, najvise su mi se svideli Cuvari galaksije koji imaju dosta dobroga humora i konacno odvode radnju u daleki svemir, od glumaca me impresionirao Tom Hiddlestone svom izvedbom Lokija, boga spletki i prevara, jedva cekam nadolazece filmove te moguci zavrsetak price u novim Avengersima

MCU filmovi: 9/10
« Zadnja izmjena: 22. Lipanj, 2017., 09:02 hacksor1234 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18130 : 22. Lipanj, 2017., 09:27 »
Ae <3

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18131 : 25. Lipanj, 2017., 10:05 »
Power Rangers (2017) 3/10



Transformers The last knight (2017) 3/10
-Kakva glupost od filma. Od radnje nisam ništa ni očekivao, ali neku dozu humora i napucavanja jesam. Nisam dobio ništa od toga, humor turbo loš i isforsiran, napucavanje još gore.
-Prva 2 Trafoa su okej, ovo ostalo je užas. Idući dio ne gledam u kinu nego kući, da ga mogu premotati  :fpalm:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18132 : 25. Lipanj, 2017., 10:56 »
Pogledao sve filmove iz Marvel univerzuma, svih 15, i boze kako su super bili svi, u pocetku sam mislio da oni samo bacaju zasebne filmove i da nisu povezani, ali zapravo svih 15 filmova je povezano i prate zasebnu pricu koja se jos nije ni zavrsila te je fantasticno kada skontas da su oni jos 2008 imali planove za 10 godina unapred, svaki film ima jednostavnu pricu ali kada pokusas povezati sve te price e onda postaje komplicirano,naravno filmove povezuju sa scenama posle creditsa i za vreme njih kako bi malo nahajpali iduci film,meni je to malo supacki jel ko realno gleda odjavnu spicu kada film zavrsi
Vidjeli iz DC-a kako to dobro fercera pa i oni nešto slično počeli furat

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18133 : 25. Lipanj, 2017., 11:28 »
Power Rangers (2017) 3/10

Da. Ja sam film odgledao samo zbog one zgodne glumice koja mi je simpatična još iz serije TerraNova.
Film je jednostavno za djecu i kao takav je odličan, 10/10. Osim za ozbiljnu djecu, njima bi bio loš :P

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18134 : 26. Lipanj, 2017., 14:53 »
Kong: Skull Island (2017) ★★½

Mrzim filmove ovakvog nesrazmjera; gdje se ne iskoristi potencijal i gdje se neke fantastične stvari stope sa onim ispodprosječnim. Znači Kong i ono što on radi, kao i priroda stvarno fantastično izgledaju; no glumci iako prekaljeni veterani ili neki poput Toma Hiddlestona od kojeg očekuješ da nose film, svi redom zakažu. Brie Larson mi je od svih njih bila najbolji dio ekipe, a realno odglumila je također van svog nivoa. Karakternost im je napisana katastrofa. Uz Brie još mi je svijetla točka filma i John C. Reilly; ali su mi ostali baš uništili potencijalni hit godine. Šteta svega...
« Zadnja izmjena: 26. Lipanj, 2017., 14:54 Cole »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9