HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1685353 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18165 : 11. Kolovoz, 2017., 22:09 »
Taj Shot Caller je sa Jamie Lannisterom  :D  :D

Da, odlican je bio.  :thumbs:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18166 : 11. Kolovoz, 2017., 22:23 »
Moram pogledati. Sviđa mi se ta tematika po zatvorima. Uvijek  takvi filmovi budu manje više odlični

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18167 : 11. Kolovoz, 2017., 23:15 »
Shot Caller & King Arthur: Legend of the Sword

Oba filma su mi sjajno sjela svaki na svoj način,do sada najbolja dva filma koje sam pogledao ove godine.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18168 : 14. Kolovoz, 2017., 15:13 »
Boyz N The Hood (1991)

Jako dobar film, ocekivao sam nesto u stilu Friday-a, ali ovo je mnogo bolji film, razvija svoje likove te igra na emocije, te ukazuje na sve opasnosti zivota u hoodu

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18169 : 14. Kolovoz, 2017., 22:24 »
Bruce Almighty (2003) ★★½

Prije više od deset godina sam ga obožavao, no izuzev par vrlo dobrih fora od Jim Carreya dosta mi je i naporan. Istina tih par fora je toliko urnebesno da ubija, no nekako mi Brucu nikako ne paše ta naljepljena dobrota; jednostavno mi je Jim sinonim za debiliziranje i u tome je najbolji, nemogu se poistovjetiti s njime kao da se radi o ozbiljnoj ulozi ili glumcu, pa su mi scene gdje je takav isforsirane. A i najbolje iz ovog filma je Evan Baxter.

Evan Almighty (2007) ★★★½

Dok mi je Bruce isforsiran, ali ajde i smješan, Evan mi ima urnebesnan početak, ali i ukupno daje feel good movie, kojeg sam pogledao sad već dosta puta i uvijek mi bude drago ga pogledat iznova. Za klince je također kudikamo bolji film od predhodnika; naravno osim za fanove Jim Carreya. Odličan balans između odlične komedije i feel good filma.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18170 : 19. Kolovoz, 2017., 10:37 »
Spider-Man: Homecoming (2017) ★★★★½ Cinestar 3D

Išao ga pogledat valjda u zadnji tren u kino. Po forumima je bio nahajpan kao najbolji Marvelov film, pa sam imao velika očekivanja i nadanja. Film je ispao totalno drugačiji od očekivanog. Mislio sam da će sve biti prepuno CGI efekata na jedan drugačiji način. No ispao je zreliji, smješniji i bolji Spider-Man film nego sa Tobijem i Garfildom. Ima odličnih scena i Holland je spektakularan. Napokon smo se riješili standardnih klišeja za Spideya i kako je on sam postao Spidey. Lajkam na najjače tu drugačijost naspram predhodnih filmova; trebalo je ovom rebootu nešto novo. Rijetko kada odem u kino očekujući jedno, a dobeći sasvim drugo, a da je efekat isti - ispunjenje očekivanja.
« Zadnja izmjena: 20. Kolovoz, 2017., 10:11 Cole »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18171 : 20. Kolovoz, 2017., 09:38 »
King Arthur Legend of the Sword (2017) 6/10
-Meni ispod očekivanog. Dosta nabacanih epileptičnih scena, od povijesti skoro ništa. Meh... Najbolji King Arthur mi je onaj s Clive Owenom.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18172 : 20. Kolovoz, 2017., 10:21 »
Goal! (2005) ★★★★½

Već ga gledam treći ili četvrti put u uvijek mi je jednako genijalan i nabrijavajuć. Savršeno su pogodili priču, atmosferu i taj spoj filma i kako bi to moglo biti u stvarnosti. Obožavam ovaj film! Cijeli sadržaj je od početka do kraja vrijedan oscara! Annu Friel bio ženio; prelijepa je <3. Glazba, atmosfera premierlige, općenito atmosfera i kako su uspijeli organizirat pravu utakmicu sa filmom - genijalno! I još u filmu Igor Bišćan zabije gol! Ej!? Gavin Harris isto jedna od svijetlijih točaka u filmu! Jedan od dražih filmova!

Goal II: Living the Dream (2007) ★★★

Dvojka mi nije ni blizu jedinice. Dobra mi je i dobar mi je to nastavak priče iz Newcastlea. Isto mi je fora kako su uspijeli prilagodit film tekmama i obrnuto. Naravno da su morali unjeti malo drame i to mi je u potpunosti razumljivo. Ali nema film taj osjećaj iz jedinice, gdje je od nikoga postao netko i tu u dvojci se jako gubi taj feel good movie ili briga za Santiagom. Postao je playboy koji stvarno ne odgovara onom liku iz prvog djela. Zato mi je dosta sve popravila obiteljska priča iz Madrida! Volim i ovaj pogledat, ali ni izbliza kao prvi dio. Treći dio sam pogledao jednom i nije mi se svidio. Više priča nije na Santiju i tu mi se serijal razvodnio. Navodno se radi na ributu prvog filma; no sumnjam da bi mogao biti bolji...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18173 : 20. Kolovoz, 2017., 12:02 »
Highlight filma je kad se Bišćan pojavi, pa onda Becks i Zizou..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18174 : 20. Kolovoz, 2017., 13:59 »
Baš je vrh film.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18175 : 20. Kolovoz, 2017., 20:28 »
TT3D: Closer to the Edge (2011) ★★★★½

Do sada sam o Man of Isle znao samo preko par YT filmova, tj. videa ekšli gdje se nemože baš pojmit veličina ovog eventa, sporta ili životnog odabira. Već u prvoj polovici ovog fantastičnog dokumentarca pojmiš šta je tim ljudima u glavi i da se radi o stvarno najtežoj automoto disciplini na svijetu, gdje su cojonesi jednako važni kao i skill i cijelokupno znanje koje vozač posjeduje. Do jednog trenutka u filmu imao sam dojam, pa šta ti ljudi tako ne vole život da toliko riskiraju, dokle jedna ženska nije to na fantastičan način objasnila, gdje stvarno shvatiš da su ti ljudi bez obzira na to što su znali da budu vjerojatno izgubili živote - stvarno sretni i uzimaju od života maksimum i to pod njihovim uvjetima. Fantastičan dokumentarac, koji bi svi ljubitelji motosporta trebali pogledat. Pored ovih dečki, rizik u formuli jedan je nula. Respekt svakome ko je dio ovog sporta. Da se naježiš!

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18176 : 20. Kolovoz, 2017., 20:54 »
Guardians of the Galaxy Vol. 2 7.5/10

Ok je. Šteta. Očekivao sam više jer mi je prvi nastavak bio vrh vrhova. Ovako, što se tiče stripaških filmova ove godine
1. Spiderman
2. Logan
3. Valerian
4. Guardians of the Galaxy 2
5. Wonder Woman

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18177 : 20. Kolovoz, 2017., 21:05 »
Ja sam gledajuci Wonder Women u kinu doslovno prespavao pola filma. Od ovih ostalih nisam jos nijedan pogledao, al imam osjecaj da ce Spiderman bit vrh.

*

Negan

  • *
  • 58
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18178 : 20. Kolovoz, 2017., 21:33 »
Gledam upravo Fight Club po ne znam koji put... Naracija je za najezit se.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18179 : 21. Kolovoz, 2017., 19:55 »
Sicario (2015) ★★★★½

Baš kako se bavim Sicarijima u Ghost Recon Wildlandsu, sam dobio posebnu želju ponovno pogledat ovaj masterpiece. Malo mu fali da dobije maksimalnu ocijenu, no tu je negdje. Ta mračna atmosfera, neugoda dok gledam film i ovaj put je jednako bila prisutna kao i prvi put. Benicio Del Toro je u ovom filmu izvan ovog svijeta; gluma mu je veličanstvena kao i sve scene u kojima se pojavljuje. Neznam di je bolji. Cijela ona scena na autoputu je za čistu desetku. Jedva čekam Soldado - nastavak. Najrađe bi mu dao maksimalnu ocijenu, no nešto mi fali. Josh Brolin mi je isto maestralan. Emily sam jedva progutao; dok je inače simpatiziram dosta. Jednostavno ima nezahvalnu ulogu u filmu. Priča i izvedba iste mi je genijalna; jedva čekam vidjeti što nam nosi novi nastavak.


« Zadnja izmjena: 21. Kolovoz, 2017., 19:58 Cole »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9