HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1685414 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18180 : 22. Kolovoz, 2017., 03:24 »
The Lost City of Z (2016) ★★★

Počeo za moj ukus vrlo sporo, dosta mi je dugo trebalo da me privuče, ali već kod prvog povratka u Englesku sam bio totalno uvučen u film. Jako dobra priča za koju iskreno nisam do sada ni čuo. Znam da je sve napisano po istinitom događaju, na kraju sam ostao razočaran i gorkog okusa, ne zbog filma, nego zbog općenito priče kako završava. Cast je odličan i zaista su svi napravili dobar posao. Ali me toliko zaintrigirao, da me zapravo dosta ohladilo. A i siguran sam da se nezna zapravo šta se točno s njima desilo; pa je kraj ipak mogao biti nekako bolji. Nezz; tugica malo.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18181 : 23. Kolovoz, 2017., 03:17 »
All Eyez on Me 7/10
Vrlo dobar biografski film, lepo opisuje sta je 2pac hteo postici i sta je postigao sve u zivotu, 2pac je jako dobro okarakterziran sto se ne moze reci za ostatak likova, film nije namenjen za one koje ne znaju nista o njemu te neke stvari budu dosta zbunjujuce, i ponekad se dobije osecaj da su neke scene bespotrebne te da su bezveze ubacene samo da bi se popunilo vreme za film, takode bi se moglo reci da deo njih nije lepo povezan

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18182 : 26. Kolovoz, 2017., 18:39 »
Colossal (2017)

Nije komedija kako trailer sugerira. Nemojte gledat. Alkoholizam/10.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18183 : 27. Kolovoz, 2017., 15:45 »
Jesi autista da tako kratko i šturo napišeš dojam o filmu?!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18184 : 27. Kolovoz, 2017., 16:58 »
Wonder woman

Kako su svi nahvalili ovo cudo ocekivao sam filmcinu,medjutim nigdje veze,prosjecni film o super herojima,po sablonu sto bi se reklo.Gal je predobra,stvarno riba ipo,moze se dva sata blejat u nju.Radnja predvidljiva,dosadna,prosjecan film.
5/10

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18185 : 27. Kolovoz, 2017., 17:38 »
Death Note, ovaj novi.

Meh. Baš meh. Mislio sam gledati anime, ali je film toliko.... bezveze? da mislim da neću.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18186 : 27. Kolovoz, 2017., 17:40 »
Pogledaj Death Note anime, nećeš požalit'  :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18187 : 27. Kolovoz, 2017., 20:30 »
Olympus Has Fallen (2013) ★★★★

Odličan akcijski film. Gledam ga po treći  četvrti put. Mike Banning je jebeni badass sa šarmom! Nakon trećeg gledanja, već malo počinje smetati, kako su uopće dopustili takav propust da ovi korejanci zauzmu bijelu kuću. Aaron Eckhart se naravno odlično snalazi u ulozi američkog predsjednika. Baš mu fino stoji ta uloga. Ostatak Pentagon staffa i osoblja WH ureda također rula. Općenito dobropogođen casting. Film klasične američke propagande koju toliko neizmjerno volim. God bless United States of America. <3

London Has Fallen (2016)  ★★★★

Nije mi bolji od predhodnika ni na drugo gledanje. Ima nešto bolji pejsing, dinamičniji je. U nekim trenucima šarmantniji, dok u nekim pretjeraniji. Rula Butlerica abnormalno, no malo mu killing ratio previsok u ovome filmu. Naravno tugica kao i na početku prvog filma, bez tog očito nejde. Malo mi je smetalo što su muđahedinosi toliko sposobni, malo je to pretjerano; no ajde u službi filma pa. Želim igru ovog tipa; ala COD; to bi rulalo krista. Ah ta američka propaganda, nemoš ju ne voljet! Jedva čekam Angel Has Fallen.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18188 : 28. Kolovoz, 2017., 05:10 »
Death Note, ovaj novi.

Meh. Baš meh. Mislio sam gledati anime, ali je film toliko.... bezveze? da mislim da neću.

Kazu da je film cesme, a anime odlican. Nisam gledao jos nijedno.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18189 : 28. Kolovoz, 2017., 07:48 »
Trainspotting 2

Dugo sam izbjegavao pogledat ovo jer sam imao strah da ce usrat s dvojkom,al daleko od toga.Film je definitivno u rangu keca,radnja,likovi,humor sve je pogodjeno.Pokoja scena ubacena iz prvog dijela u obliku flashbackova nije uradjena jazavcarski da se igra na kartu neke nostalgije,nego je bas u funkciji razvoja likova,kroz kakve su pizdarije prosli da bi danas opet bili na istom mjestu.Nije tezak emotivno kao jedinica,al ja sam dozivio sjebadu kad vidim koliko su likovi ostarili,keca sam pogledao kao klinjo a duja me hvata dok debelo gazim tridesete :) vec 2 dana me pere djir kako I u sta proleti vrijeme

*

Negan

  • *
  • 58
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18190 : 28. Kolovoz, 2017., 08:06 »
Takodjer me ugodno iznenadio T2. :)

Od prvog trailera sam znao da ce pogoditi pravu notu. I film se zaista ne trudi biti kopija originala. Umjesto jos jednog depresivnog ludila dobili smo dobar zakljucak prethodnog cliffhangera i ne mogu biti sretniji.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18191 : 28. Kolovoz, 2017., 17:40 »
Guardians of the Galaxy (2014) ★★★★½

Obično ovako vrhunske filmove pogledam opet vrlo brzo od izlaska, no sada je prošlo tri godine. Jednako kao i tada, krivo mi je što ovo nisam gledao u kinu; kao i nastavak. Apsolutno Marvelovo možda i najveće iznenađenje. Nebih se usudio ga slaviti kao najbolji Marvelov film, ali je tu negdje. Sve u svezi filma je savršeno zabavno i pogođeno; od atmosfere, fora, akcije i prezentacije, do klišeja i sladunjavosti. Casting je odličan. Fali mu jako malo za maksimalnu ocijenu te da bude Marvelov spektakl.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18192 : 28. Kolovoz, 2017., 18:13 »
Meni je ovo cista petica(desetka) stvarno ne vidim koju bi zamjerku ovom filmu dao.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18193 : 29. Kolovoz, 2017., 00:06 »
The Wall (2017) ★★★½

Ovo će se svidjeti mnogima! Nema tu neke pretjerane američke propagande. Jednostavno odličan film, koji je sjajno izrežiran. Psihološke igre, dijalog, baš mi je sjeo ko budali šamar. Čak sam se jako iznenadio kako film prilazi kraju, da neznam šta očekivati. Apsolutno vrijedan gledanja iako je užasno sporog tempa, no totalno je drugačiji od svih ostalih filmova u kojoj su amerikanci na arapskom tlu. Odlična gluma Aaron Taylor-Johnsona, ali i Laith Naklia. John Cena također iznenadio; no da je on tumačio glavnu ulogu nebi bio ovako jak utisak.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18194 : 29. Kolovoz, 2017., 20:36 »
Wonder Woman (2017) ★★★★

Moram priznat da sam očekivao mrvicu više. No i dalje ga smatram spektakularnim. Prva polovica filma mi je apsolutno savršena. Neznam jel moguće napraviti bolji uvod u svijet WW. Kraljevstvo amazonki je odlično napravljeno, baš kao što je Supermenov Kripton napravljen u njegovom prvom filmu u ovome tajmlajnu. Odlična mi kemija, humor, baš ima scena koje su totalno neforsirano smješne, nebo baš sa stilom. Koreografija borbe, pogotovo u prvoj polovici filma na početku je jaw-dropping. U sredini mi film prestaje imat tu neku količinu blockbustera, no srećom nejde baš predaleko u lošem smjeru. Dobro realiziran kraj mi se svidio, pa nemogu reć da sam razočaran s obzirom na potencijal. No da je mogao biti za maksimalnu ocijenu, ima itekako kapaciteta. Sad mi se gleda Batman vs Superman opet. I tko će dočekat taj mrtvi standalone Batman film s Affleckom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9