HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691195 Hitova
*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18300 : 14. Listopad, 2017., 13:59 »
Ultimativni treš, ali super mi je kaj ni sam film ne shvaća sebe ozbiljno. To mi je iskreno jedan od najdražih serijala. <3

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18301 : 14. Listopad, 2017., 14:31 »
Starship Troopers (7.5/10) Priča je malo nekonzistentna
i vodi se onime mi Amerikanci najjači samo što je u ovom slučaju Amerika=Federacija planeta.
Ali mi je bio jako zabavan.

Podbacio u kinima (više/manje) što nas dovodi do dva direct-to-video filma
Starhip Troopers 2: Hero of the Federation
(3/10)
i Starship Troopers 3: Marauder (4/10)
koja su ultra trash, ali hej u 3. se vratio glavni lik.

I tu prestaju s brojkama i počinju s animiranim filmovima Starship Troopers: Invasion (4/10),
koji mi nije sjeo baš te Starship Troopers: Traitor of Mars (TBA).
Ali hej u zadnjem opet originalni glumac daje glas svom liku iako u predzadnjem nje.

Nešto pričaju da će rebootat serijal, svakako ne može lošije od ovog.
Would you like to know more?

Meni je prvi dio odlican, zabavan i neozbiljan akcijski film, Verhoeven je kul.  :thumbs:
Ali ovaj ostatak je skoro pa neprobavljiv, ajde ovaj zadnji crtani je donekle gledljiv, ali ovaj ostatak je dno dna.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18302 : 15. Listopad, 2017., 09:28 »
Blade Runner (1982) i Blade Runner 2049 (2017)

Prije podne odgledao, po drugi put, originalni Blade Runner i onda navečer u kinu i ovaj novi. Za original se nema šta puno pričat, jedan od najboljih filmova ikada i nakon 30+ godina je podjednako impresivan za sva čula. 2049 je savršen primjer kako se trebaju raditi nastavci, znači ne s ciljem da se izmuze legendarno ime nego da se priča proširi i upotpuni a da pri tome ni estetski ni zvučno ne odstupa. Svaka čast Villeneuveu koji je već sad u samom vrhu (u zadnje 4 godine snimio Prisoners, Enemy, Sicario, Arrival, BR 2049, sve bolji od boljeg).

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18303 : 15. Listopad, 2017., 13:27 »
Posljednji Pirati s Kariba. Ne znam. 6/10 recimo.

Ok za pogledat, ali nije da sad ima dobrih fora ili vrhunske priče. Solidno za subotu navečer ispod dekice umjesto clubbinga.
Da sam za ovo platio kartu u kinu popizdio bih, ovak je ok.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18304 : 20. Listopad, 2017., 14:11 »
Ja se ispričavam ako sam nekome pokvario kraj prvog Blade Runnera, nisam uopce razmisljao o tome da ga netko nije pogledao a dosao je ovdje o njemu komentirati :)

Ako imaš punoljetnu sestru za mene, neće biti ništa od bana. :hiha:

Imam punoljetnog brata :P

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18305 : 20. Listopad, 2017., 16:15 »
Iako je gej okej, hvala ne. Ali ako imali liči na Sofiju Vergaru mogao bi proć.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18306 : 20. Listopad, 2017., 20:50 »
Daj Cole nije valjda da bi guzio transvestita  :mrs:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18307 : 20. Listopad, 2017., 22:29 »
Star Wars: Original and Prequel Trilogy
Jedan od najboljih filmskih serijala koji sam gledao, originalna trilogija mi je na momente bila dosta tamnija od prequel trilogije, dosta ikonicnih momenata koji ce ostati zabiljezeni kao vrhunac svijetske kinematografije, te nekoliko nelogicnosti
Prequel trilogija mi je u pocetku, u prvoj epizodi bila dosta komicna sto me je malo smetalo te mi je prva epizoda dosta slaba, u ostale dve me je iznenadio anakin skywalker te glumac koji je odradio brilijantan posao, kada je sve doslo u full circle shvatio sam kako je maestralno i tragicno napisan anakinov lik, njegova jedina greska u zivotu je bila sto je voleo svoju obitelj te sto je osetio tugu, patnju i gnev, jedan od najbolje i najtragicnije napisanih likova u istoriji svetske filmografije

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18308 : 21. Listopad, 2017., 10:51 »
Big Mouth 8/10

Fakat solidan crtić. Prati priču klinaca koji ulaze u pubertet, a njihovi hormoni (1 muški, 1 ženski) su prikazani kao čudovišta. Interesantan koncept, dosta dobra prva sezona, inteligentan humor. Preporučam.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18309 : 21. Listopad, 2017., 11:27 »
Star Wars: Original and Prequel Trilogy
Jedan od najboljih filmskih serijala koji sam gledao, originalna trilogija mi je na momente bila dosta tamnija od prequel trilogije, dosta ikonicnih momenata koji ce ostati zabiljezeni kao vrhunac svijetske kinematografije, te nekoliko nelogicnosti
Prequel trilogija mi je u pocetku, u prvoj epizodi bila dosta komicna sto me je malo smetalo te mi je prva epizoda dosta slaba, u ostale dve me je iznenadio anakin skywalker te glumac koji je odradio brilijantan posao, kada je sve doslo u full circle shvatio sam kako je maestralno i tragicno napisan anakinov lik, njegova jedina greska u zivotu je bila sto je voleo svoju obitelj te sto je osetio tugu, patnju i gnev, jedan od najbolje i najtragicnije napisanih likova u istoriji svetske filmografije

Lijepo si to opisao.  :thumbs:
Ja sam od malena ogromni fan Star Warsa, čak i figure skupljam. Nisam dugo gledao stare filmove, a ni ova 2 nova nisam ponovio od kada sam ih u kinu gledao. Čekam da se preselim i kupim tv, pojačalo i filmove na blu rayu i oderem kako spada. :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18310 : 25. Listopad, 2017., 21:57 »
Wheelman (2017)

1h 22min | Action, Crime, Mystery | 20 October 2017 (USA)



★★

A jebote film! Gotovo ništa s filmom ne valja. Kao da ga je radio jedan totalni amater. A opet kao takvog govno me držalo do samog kraja filma i imalo neku čudnu notu gledljivosti. Nezz, jednostavno nemogu opisat. Frank Grillo je to dosta dobro odglumio. Onaj mrtvi početak kad mu lik nabavlja auto. Glupa scena dozla boga koja traje jebenih 4-5 minuta. Sve je nekako isto, od početka, sredine i kraja. Nemam osjećaj da se film gradio, nego samo gledamo plot bez da išta znamo o ikome i bez da smo nakon pogledanog filma saznali nešto o ikome. Najlošiji film godine i sigurno najlošiji ukupno gledan ove godine bez obzira na godinu izlaska. Zaboravit ću film već danas.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18311 : 26. Listopad, 2017., 14:49 »
Izletio mi na Popcorn Timeu jučer, ali mi se nije dalo gledati jer je bilo kasno. Dobro da sam preskočio kažeš :D

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18312 : 26. Listopad, 2017., 16:18 »
Atomic blonde(2017) 5/10
-Netko je napisao ženski John Wick. Mislim da je to miljama daleko i sramotno uspoređivati s Wickom.

A perfect murder(1998) 8/10
-Dobar stariji filmček.  :thumbs:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18313 : 01. Studeni, 2017., 14:45 »
American made (2017) 5/10
-Očekivao sam više od Cruisa, malo je dosadan.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18314 : 01. Studeni, 2017., 23:05 »
Thor: Ragnarok (2017)

PG-13 | 2h 10min | Action, Adventure, Comedy | 27 October 2017 (Croatia)



★★★★★

Pas mater kako dobar film! Na pola sata filma bio sam malo skeptičan da se radi o tako dobrom filmu što mi je nahypan i dignut u nebesa. No film je besprijekoran! Meni osobno nije najbolji Marvelov uradak, no svakako je jedan od boljih filmova. Vizualno je prekrasan! Izgleda veličanstveno. Thor izgleda veličanstveno! Nisam gay, no mogao bi Thora gledat kao da jesam! Kriste neka mi netko objasni kako je moguće da Cate Blanchett izgleda toliko bolje nego prije 20 godina! Odlična je i preseksipilna! Korg je prejeben lik! Podsjetio me na Groota! Kemija među glumcima je sjajana, a humor je van pameti! Prejebene su mi sve fore i sve djeluje spontano i savršeno. Volim se zaljubit u te glumice koje do tada ili nisam nigdje vidio ili su mi tom ulogom skrenule pozornost! Ista stvar je i Valkyrie aka Tessa Thompson; kakva dobra pička ej! Dva sata i deset minuta prejebene zabave uz preodlične vizuale i sjajnu glazbenu podlogu! Sigurno bu u utrci za film godine!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9