HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1685543 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18345 : 26. Studeni, 2017., 11:37 »
Justice league (2017) 6/10
-Ova ocjena je samo zbog kino ugođaja, da sam ga gledao kod kuće bile bi još 2 ocjene manje. Likovi totalno plastični i ne zanimljivi, negativac po običaju katastrofa, puno klišeja...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18346 : 30. Studeni, 2017., 22:20 »
American assassin (2017) 6.5/10
-Okej akcija za pogledati.


Brawl in cell block 99 (2017) 9/10
-Odličan film. Ako ste gledali Shot caller, pogledajte. Ako niste, pogledajte oba.  :thumbs:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18347 : 05. Prosinac, 2017., 22:33 »
Kingsman the golden circle(2017)
7/10
Prvi dio mi je puno bolji, no i ovaj je okej za pogledati.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18348 : 07. Prosinac, 2017., 10:29 »
Dunkirk (2017)

PG-13 | 1h 46min | Action, Drama, History | 20 July 2017 (Croatia)



★★★½

Očekivao sam čudesa, a dobio dobar film i ništa više. Sreća pa nisam išao u kino ovo gledat kada je bilo aktualno. Fenomenalno je on snimljen, zvuk je maestralan, glazba je odlična; no gledam ga u grču i ništa mi nema da mi se sviđa, da me natjera da ga volim. Jednostavno nula povezanosti s inače jednim od najdražih redatelja u filmskoj umjetnosti. Daleko najslabiji film koji sam gledao; naravno po mojem dojmu. Vidim da su ljudi oduševljeni i da su kritike prepozitivne. Jednostavno se ne nalazim u filmu i užasno me smetalo manjak ikakvog dijaloga kroz film. Brijem da je ovo film u kojem se najmanje govori od svih koje sam gledao ikad. Dobro snimljeno, dobar film, no nemam mi ono nešto zbog čega bi ga smatrao vrhunskim uratkom.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18349 : 07. Prosinac, 2017., 14:27 »
Dunkirk (2017)
-Cole je sve rekao. Jednostavno to nije to. Očekivanja su mi također bila ogromna, ali nisu se ostvaila.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18350 : 07. Prosinac, 2017., 23:32 »
Justice League - solidnih 7/10.

Zabavan film. Bolji od 5 zadnjih Marvelovih (čast izuzecima). Tko mi kaže da su Guardians of the Galaxy 2 bolji film od ovoga je slijep čovjek. Recenzije su ga popljuvale, a zapravo je stvarno posve ok film. Nije Logan, nije Deadpool, ali bome nije ni kriminalan ko Iron Man 2,3, GoTG2 i slični.

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18351 : 07. Prosinac, 2017., 23:40 »
Justice League - solidnih 7/10.

Zabavan film. Bolji od 5 zadnjih Marvelovih (čast izuzecima). Tko mi kaže da su Guardians of the Galaxy 2 bolji film od ovoga je slijep čovjek. Recenzije su ga popljuvale, a zapravo je stvarno posve ok film. Nije Logan, nije Deadpool, ali bome nije ni kriminalan ko Iron Man 2,3, GoTG2 i slični.

Pogledao ga i ja i slažem se osim možda da je bolji od zadnjih 5 Marvelovih. Ipak je tu Ant-man, Spider-man, Civil War i Doctor Strange.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18352 : 07. Prosinac, 2017., 23:50 »
Pa ono, meni je dosta bolji od Strangea... Ali mislim da se film nepravedno pljuje, kad ima iste boljke kao i svi Marvelovi filmovi ikad - lošeg, nepamtljivog negativca.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18353 : 12. Prosinac, 2017., 23:34 »
Justice League - solidnih 7/10.

Zabavan film. Bolji od 5 zadnjih Marvelovih (čast izuzecima). Tko mi kaže da su Guardians of the Galaxy 2 bolji film od ovoga je slijep čovjek. Recenzije su ga popljuvale, a zapravo je stvarno posve ok film. Nije Logan, nije Deadpool, ali bome nije ni kriminalan ko Iron Man 2,3, GoTG2 i slični.

A gle, sta da ti kazem, Marvel je stvorio reputaciju tako sto je sve postepeno razvijao a ne sve odjendnom, dc pokusava to isto samo nepotrebno zuri, sto se tice zadnjih 5 marvelovih filmova, civil war je bio jako dobar zato sto je rastrgo avengerse pre infinity wara i neki likovi su doziveli klimaks svojega karaktera, vise je character driven film, Dr Strange mi se nije svideo klasicni intro za superjunaka, arogantni covek postane heroj, gotg 2 mi je bio nekako spor u razvoju radnje jedino je zadnjih pola sata dobro bilo, a Spiderman Homecoming i Thor Ragnarok su mi nesto najbolje iz celoga MCU-a, spiderman je prikazan dosta drugacije za razliku od predhodnih i Thor zbog toga sto sam veliki zaljubljenik i mitologiju te mi je to bio svojevrsni payoff za svo cekanje

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18354 : 12. Prosinac, 2017., 23:53 »
Spiderman mi je bio vrlo ugodno iznenađenje, jedan od rijetkih stripovskih filmova koje ću opet pogledati.

Thor je bezveze. Odnosno, sasvim ok film, ali nikako se ne uklapa u dosadašnji tijek. Thor je od najozbiljnijeg Marvelovog junaka postao najveći komičar? Greška #1. Greške #2 i #3 su Valkira i Loki, odnosno njihov odnos prema Thoru. 60% filma ga ne podnose, ali onda pred kraj bez ikakvog dubljeg razgovora ili ičega oboje ga odluče slijediti, a Valkira ga usput sjetno i zaljubljeno gleda. Mda... Po meni dosta jadan tijek priče. Film je jako lijepo snimljen, boje su me oduševile, ali razvoj likova je na razini mog eseja iz drugog osnovne - Moj najbolji prijatelj. Jednostavno - ne.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18355 : 13. Prosinac, 2017., 13:18 »
Spiderman mi je bio vrlo ugodno iznenađenje, jedan od rijetkih stripovskih filmova koje ću opet pogledati.

Thor je bezveze. Odnosno, sasvim ok film, ali nikako se ne uklapa u dosadašnji tijek. Thor je od najozbiljnijeg Marvelovog junaka postao najveći komičar? Greška #1. Greške #2 i #3 su Valkira i Loki, odnosno njihov odnos prema Thoru. 60% filma ga ne podnose, ali onda pred kraj bez ikakvog dubljeg razgovora ili ičega oboje ga odluče slijediti, a Valkira ga usput sjetno i zaljubljeno gleda. Mda... Po meni dosta jadan tijek priče. Film je jako lijepo snimljen, boje su me oduševile, ali razvoj likova je na razini mog eseja iz drugog osnovne - Moj najbolji prijatelj. Jednostavno - ne.

Istina istina, dosta su se kockali s uvodom humora, racunajuci da ce se nekome svidjeti a nekom nece, meni se svideo dosta
I btw veceras idem na predpremijeru Star Warsa, javljam utiske kad pogledam, tehnicki pogledacemo film prije amera

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18356 : 13. Prosinac, 2017., 18:12 »
Brick 2005



Vec sam na nekoliko mjesta cuo preporuku za ovaj film, a posto je redatelj ovog isti covjek koji radi i na novom SW filmu, odlucio sam mu dati priliku i nisam pozalio. Film ima stvarno odlicnu pricu i vrhunski razvoj dogadaja. Likovi su svi odradeni stvarno odlicno, svi razgovori su jako inteligentno napisani, a kroz cjeli film me pratila neka posebna atmosfera koja dosta podsjeca na Twin Peaks po nekim stvarima. Takoder moram pohvalit odlican soundtrack koji pomaze da film bude napet od pocetka do kraja i bas se s gustom pogleda kako bi se reklo "u jednom dahu". Ugodno iznenadenje, svakako preporucam da pogledate, pogotovo onima koji vole noir detektivske price, a ova je svakako posebna.

U zadnje vrjeme tesko pogledam film do kraja, obicno ako me smara jednostavno odustanem nakon pola filma, a ovaj sam s gustom odgledao.



Falling Down 1993



Jos jedan odlican film kojeg sam s gustom pogledao, takoder u jednom dahu. Svakako je poseban i cjeli film je jedna radnja od nekoliko sati kroz koju detaljno prolazimo i prozivljavamo je kroz oci nekoliko likova. Michael Doglas je odradio vrhunski posao i bio ga je pravi uzitak gledat u ovom filmu, doduse svaki film sa njim mi je bio vrhunski, pase mi njegov lik totalno.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18357 : 13. Prosinac, 2017., 22:47 »
Star Wars: The Last Jedi
Videvsi dobre recenzije i ocene imao sam jako jako visoka ocekivanja, i razocarao sam se, iako izgleda drugacije od ostalih, vecina momenata je kopija iz prethodnih djelova, akcija i cgi su dobri, razvoj karaktera Rey i Kyla Rena je dobro uraden, hrpa nepotrebnih scena, mnostvo nelogicnosti i neodgovorenih pitanja te pointless ending, napravljen samo radi šoka koji se na kraju nije ni desio, jedino je Attack of the clones gori od ovoga
7/10 samo zbog kino ugođaja
« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2017., 23:36 hacksor1234 »

*

SanKa

  • *
  • 31
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18358 : 14. Prosinac, 2017., 16:56 »
Star Wars: The Last Jedi
Videvsi dobre recenzije i ocene imao sam jako jako visoka ocekivanja, i razocarao sam se, iako izgleda drugacije od ostalih, vecina momenata je kopija iz prethodnih djelova, akcija i cgi su dobri, razvoj karaktera Rey i Kyla Rena je dobro uraden, hrpa nepotrebnih scena, mnostvo nelogicnosti i neodgovorenih pitanja te pointless ending, napravljen samo radi šoka koji se na kraju nije ni desio, jedino je Attack of the clones gori od ovoga
7/10 samo zbog kino ugođaja

potpisujem. ja sam čak i stroži malo, 6/10 . neki plotovi su bili beskorisni, a drugi prebrzo okončani. neću sad spoilat, znaš o čemu pričam. sve u svemu, tolko su ga hvalili ,ja očekivao čudesa, a dobio film najslabija od ova nova 3 SWa. Rogue One je remek djelo za ovo. Čak mi je i force awakens bolji.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18359 : 14. Prosinac, 2017., 20:07 »
Eto ja pogledao tamo neki svemirski šuć-muć film pa ako vas zanima mišljenje, bacite oko.
Sori što nisam ovdje aktivan, dešavaju mi se neke životne promjene pa ne stižem baš spamati po najdražem mi forumu :)

http://youtu.be/VRTVwL8RRWU

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9