HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691297 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18360 : 14. Prosinac, 2017., 20:20 »
Eto ja pogledao tamo neki svemirski šuć-muć film pa ako vas zanima mišljenje, bacite oko.
Sori što nisam ovdje aktivan, dešavaju mi se neke životne promjene pa ne stižem baš spamati po najdražem mi forumu :)

http://youtu.be/VRTVwL8RRWU

Pretpostavljam da je spoilerless?

EDIT: OK vidio na FB da je :)
« Zadnja izmjena: 14. Prosinac, 2017., 20:23 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

SanKa

  • *
  • 31
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18361 : 15. Prosinac, 2017., 10:09 »
Eto ja pogledao tamo neki svemirski šuć-muć film pa ako vas zanima mišljenje, bacite oko.
Sori što nisam ovdje aktivan, dešavaju mi se neke životne promjene pa ne stižem baš spamati po najdražem mi forumu :)

http://youtu.be/VRTVwL8RRWU

Pretpostavljam da je spoilerless?

EDIT: OK vidio na FB da je :)

tl dr, koja je konacna ocjena? neda mi se gledat

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18362 : 15. Prosinac, 2017., 11:53 »
Nisam još gledao film, idem u srijedu i jedva čekam.

E da, Osvrtniče, mala digresija. Ne znam jel do mene, to nek potvrde ostali koji pogledaju recenziju, ali ova spoiler free recenzija... Ne znam. Inače te volim pogledati, zasad mi je svaka recenzija bila odlična, ali ova, baš zbog toga što nema niti jednog spoilera, mi je bila dosta dosadna. Jedva sam pogledao do kraja. Kažem, moguće da je samo do mene, ali mi se nekako čini drugačijom od prijašnjih radova.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18363 : 16. Prosinac, 2017., 23:46 »
Contratiempo (2016)

Iako sam iz više nezavisnih izvora dobio preporuku za ovaj film ipak nisam bio spreman na ovoliku izvrsnost. Priča ispričana iz nekoliko uglova koji svi djeluju u isto vrijeme i mogući i nemogući tako da gledalac više ni sam ne zna šta da misli, i onda kao šlag na tortu taj kraj koji vas obori s nogu. Mnogi filmovi furaju twistove ali rijetko koji to ovako brilijantno odrade. Film kojeg preporučujem svima kojima je dosta klišeiziranih Hollywodskih filmova i žele nešto zanimljivo i drugačije.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18364 : 17. Prosinac, 2017., 11:14 »
Ja pogledah Justice League.
Jedina ali jedina mana mi je da film ne traje duže.
I da zadnje bitke ne traju duže.
BvS je bio bez te dvije mane.
Male mane, da se razumijemo.
Ja sam od onih kojima su ti filmovi vrh savršenstva takvih tipova filmova.


Sljedeći je na redu Dunkirk pa idemo dalje :D

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18365 : 17. Prosinac, 2017., 11:42 »
Star Wars: The last Jedi (2017)
10/10
-Auuu, mislim da sam kao cjeloživotni obožavatelj Star Warsa došao na svoje. Ovo je filmčina napravljena kao poklon svim fanovima. Ima toliko dobrih poveznica koje mnogi ljudi koji površno prate sagu neće ni primjetit. FIlm ima sve: jurnjavu, priču, napucavanje, mistiku...
-Priča sa Luke-om me oduševila. Jako su to dobro napravili.  :ave:
-Kylo Ren mi je također odličan, u The force awakens mi je bio malo iritantan.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18366 : 21. Prosinac, 2017., 08:42 »
Sinoć pogledao Star Wars u kinu, ni jutros ne znam što mislim o filmu.  :geek:

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18367 : 21. Prosinac, 2017., 20:46 »
Sinoć pogledao Star Wars u kinu, ni jutros ne znam što mislim o filmu.  :geek:

S jedne strane imamo priču koja je puno bolja od prethodne, možda i najbolja nakon originala, al su povukli čudne poteze oko nekih likova.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18368 : 22. Prosinac, 2017., 12:33 »
The killing of a sacred deer(2017) 8/10
Uvrnut, ali dobar.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18369 : 23. Prosinac, 2017., 06:29 »
Pogledao i ja jos u pon zadnji SW, a ono OK je film, ali nista posebno.
Malo mi je prisjeo SW svijet jer ga Disney bas siluje u zadnje vrijeme.
Draga je odusevljena filmom.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18370 : 23. Prosinac, 2017., 22:49 »
The greatest showman(2017) 9/10
-Zabavno i vedro. Preporuka!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18371 : 25. Prosinac, 2017., 23:44 »
Die Hard (1988)

2h 12min | Action, Thriller | 20 July 1988 (USA)



★★★★

Jao kako ga dugo nisam gledao i jao kako je i dan danas jeben film. Jedan od najboljih za pogledat na Božić! Willis sa ovom ulogom John McClanea teško da može biti veći badass nego što jest! Bos, ranjen i slomljen u one man army stilu. Rickman pokoj mu u duši isto fenomenalan! Malo ostatak negativaca saka s glumom, no ništa strašno da bi pokvarilo ukupan dojam. I nakon gotovo 30 godina prejeben film. Nisam ga pogledao ima desetak godina čak mislim. Kemija između Powella i McClanea je jebena! Tko ovo ne smatra dobrim filmom nezaslužuje Božić!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18372 : 27. Prosinac, 2017., 23:52 »
Die Hard 2 (1990)

2h 4min | Action, Thriller | 4 July 1990 (USA)



★★★★

Tu mi je negdje kao i jedinica. Ali sam jedinicu gledao mnogo puta, a ovo mislim samo jedanput ili dvaput i tamo u ranim devedesetima. Jako jako dobro. Radi uloge Denisa Franza kupio bi kartu za Ameriku i došao ga nabit u glupu facu zbog ovog svega u filmu koliko je debil iritantan. Hehe. Nego Bruce jebeni Willis. Meni je oduvijek faca, od mladih dana do dan danas; no tu je baš ono još mladoliki badass i svaka akcija i reakcija su sex. Baš obožavam te filmove u ovom vremenu, kada se je policajac oslonio na intuiciju, a ne većina današnjih filmova ide na koregorafiju borbe and shit. John McClane pregažen i unakažen kao pod kamionom; nema bolje. Yippee ki-yay, motherfucker!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18373 : 28. Prosinac, 2017., 03:00 »
Reservoir Dogs (1992)
Fantastican film, neverovatno je kako Tarantino od tako jednostavnog plota moze razviti tako dobre likove i zainteresirati coveka za radnju,klasican tarantinovski film s odlicnim dijalozima, isprepletenom radnjom te neocekivanim krajem, ovaj covek iz filma u film nadmasuje samoga sebe
10/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18374 : 29. Prosinac, 2017., 00:19 »
Die Hard with a Vengeance (1995)

R | 2h 8min | Action, Adventure, Thriller | 26 October 1995 (Croatia)



★★★★½

Trojku sam samo jednom gledao, a pošto gledam cijeli serijal napokon u šutu, rekoh da i ovo dođe na red. Čak mi je bolji od prva dva filma. Što zbog radnje, što zbog likova i jebeno dobrog Samuel L. Jacksona. Baš mi je vrhunski plot i izvedba. Jeremy Irons odličan negativac. Scena u liftu je nenadjebiva. Kraj filma i rasplet malo slabiji od ostatka filma, no nije me smetalo to. Baš je jebena faca Willis kada u sva tri filma ima onu preplašenu i zbunjenu facu. Uz Lethal Weapon, jedan od najdražih serijala osamdesetih i devedesetih.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9