HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691005 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18405 : 17. Siječanj, 2018., 00:47 »
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

PG-13 | 2h 40min Extended Version | Adventure, Fantasy | 11 December 2014 (Croatia)



★★★★★

Drugo gledanje i do sredine sam mislio da mi je dosta lošiji od prva dva filma. Ali trojka fakat ima te epske bitke koje nedostaju prva dva filma, pa mi je stoga trojka sjela baš fino. Iako extended verzija nejde preko tri sata i tih deset minuta kraja samog su mogli bolje i ljepše odraditi. S obzirom na uvod i rasplet ove trilogije to je serijal zaslužio. Baš mi je to jedino smetalo u sva tri filma; taj mlaki i nedorečen kraj. LOTR je to puno bolje odradio. Drago mi je da su mi knjige općenito meh, jer bi mi očito smetale neke stvari koje drugima smetaju, što su u filmu mjenjali. Ovako serijal za desetku. Jednog dana kada budemo doma imali mogućnosti 4DX iskustva ovo bu bil MEGA maraton.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18406 : 22. Siječanj, 2018., 17:43 »
Breathe(2017) 9/10
-Drama o liku koji je dobio potpunu atrofiju mišića, odnosno paralizu koja ga je prikovala za krevet. Dobar filmček, a Garfield kao i uvijek odličan.  :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18407 : 22. Siječanj, 2018., 23:17 »
Exodus: Gods and Kings (2014)

PG-13 | 2h 30min | Action, Adventure, Drama | 18 December 2014 (Croatia)



★★★

Dobar mi je. No da je bar pao u ruke drugom redatelju. Nije ni blizu epskosti jednog Gladijatora. Bale je odlično odglumio. U biti skužio sam da baš volim njegove uspiješnice jako. Čovjek nemože loše odglumit ništa. Fakat žalim što nije to sve još brže, bolje, jače, jer se moglo i zbog settinga i zbog ionako "nemrem napravit loš film s ovim loreom i glumcima". Doduše neki glumci su mi malo OFF; prvenstveno mislim na Joel Edgerton kao Ramsesa. María Valverde    kao Zipporah, odnosno Mojsijeva žena je totalno seksaob i ženiob. Predivna je tu. Kasnije guglao neke slike, pa čak i nije takva ljepotica kao u ovom filmu. Naaah; sve u svemu zabavio me ta dva sata. A baš sam u tom AC Origins modu, pa je ovo leglo time još i bolje.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18408 : 23. Siječanj, 2018., 10:22 »
300 (2006)

R | 1h 57min | Action, Fantasy | 30 March 2007 (Croatia)



★★★★

Gledao ga jednom i to kada je izašao. Fantastičan film kojemu je jedina mana, što ima punopreviše slo mo scena. Gotovo svaka akcijska scena je usporena i to smeta dosta. Vizualni identitet je prava stvar. Priča je čudo! Butler je čudo! Kraj mi je baš da te trnci prođu. Vidim kako je na blagajni dobro prošao, no baš me zanima koliko ih je koštao film ovako. Burtalno je koliko su se glumci fizički pripremili za ulogu spartanaca. Brijem da je to svima najjače fizičko izdanje ikad. O Leni Headey nemoram puno pričat; osim ženiob.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18409 : 23. Siječanj, 2018., 19:54 »
Razočarao si me, ne možeš jednom od najboljih akcijskih filmova ikad dat nešto manje od 5 zvjezdica  :hiha2:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18410 : 23. Siječanj, 2018., 20:01 »
Da nije bilo tolko slow motiona, dobio bi pet. :hiha:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18411 : 23. Siječanj, 2018., 21:38 »
Valjda stvar ukusa, meni je ta koreografija borbe upotpunjena sa slow-mo kadrovima nešto savršeno. Jedino Spartacus serija mu može parirati na tom elementu

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18412 : 25. Siječanj, 2018., 14:16 »
Od sada možete pratiti moje photo kratke osvrte o filmovima koje sam zadnje pregledao... ovaj sam baš sinoć pogledao i poprilično me iznenadio...⬇️

« Zadnja izmjena: 25. Siječanj, 2018., 16:14 icemansl »

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18413 : 25. Siječanj, 2018., 17:11 »
Jigsaw,Annabelle: Creation,Get Out.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18414 : 29. Siječanj, 2018., 08:40 »
War for the Planet of the Apes (2017)

PG-13 | 2h 20min | Action, Adventure, Drama | 13 July 2017 (Croatia)



★★★★★

Nije dugo trebalo čekati da ponovno pogledam film. Pogledao, jer sestra nije, a i meni se strašno gledao. Jebeno nevjerojatan CGI na djelu. Mislim da nisam nikad u filmovima vidio tako realan i živi CGI da uopće nedaješ šansu tim scenama da nisu prave. Totalno te uživi u film na najjače. Glazbena podloga sada mi je više došla do izražaja u drugom gledanju. Zaista briljantan u svim aspektima. Od glume, plota, režije, kraja. Woody Harrelson mi je maestralan. Na Andya Serkisa se više ni netreba trošiti riječi. Odavno je sam vrh glumačke elite. Jedan od najboljih i najdražih serijala među filmovima. Baš ono filmčina i serijal koji raste. Spominje se nekakav spin-off serijalu, no nadam se da neće biti smeće pa da baci ljagu na ovo. Cezar i njegova družina su sve. <3


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18415 : 30. Siječanj, 2018., 00:01 »
Pogledah napokon Posljednjeg jedi-a.
Nakon što sam odgledao u prošlih nekoliko dana prvu i drugu trilogiju
moram reći da sam potpuno uvjeren kako je film sranje.
Ne samo sranje nego potpuno sranje.
Likovi...sranje.
Scenarij...sranje.
"Slučajnosti"...sranje.
Priča...sranje.
Radnja...sranje.

Nebuloza ima stvarno dovoljno za nalisati knjigu o njima.
Spojleri slijede (bijela boja slova).

Koji k... su radili sa likom L Skywalkera? Majko draga e!
Ovaj Kylo Ren lik- želi biti Vader ali scenarij od njega radi neku usranu dobricu?
Leia i onaj let nakon izbačaja u svemir?
Onaj dio kada Luke želi ubiti Kylea je sranje.
Ono kada jača flota ne može uloviti jedan brodić je sranje.
Užasni pokušaji komedije...
Užasni pokušaji pravljenja lažnih heroja.
Nikakve kemije između glumaca nema više.
Lažna dobrota...
Lažni heroji...
Ona japanka i onaj nebitan lik upadnu u zatvor zbog kazne za parkiranje i tamo nađu lika koji odmah njih i sebe izbavi iz zatvora, ukrade njihovo vozilo i još se vrati da ih prijateljski spasi. Pa kome to može imati imalo logike? Kome?
Bb-8 je u Sila se budi imao nekog smisla ali ovdje...nikakvog.
Ona scena kada glavom "zbrika" onu elektroniku- ne znam što je suprotno od mindblowing ali to je bilo to.
Užas.
Oni mali dripci koji bi trebali donijeti nešto u film nemaju nikakvog utjecaja na mene osim štosu iritantni.
Anakin, Luke i ostali su bili učeni godinama i desetljećima neki od njih da postanu Jedii a ova je to postala odmah.

Užas. Katastrofa.
Onaj Voldemort sith...sranje. Osjeća preko galaksije ali u sobi ne zna što Kylo planira.
Brod ostane bez goriva i nema tu inercije...samo stane.

.




Daleko najgori dio u SW serijalu.
Ja ne mogu naći jednu pozitivnu stvar u ovom sranju od filma. Užas.
Potpuno razočaranje.
0/10 moja ocjena.
Film kao film je 4/10 ali ovo je SW film i kao takav ne mogu mu dati više od zaslužene nule.
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2018., 12:00 baDarmageddoN »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18416 : 31. Siječanj, 2018., 09:38 »
Thor: Ragnarok (2017)
-6/10
-Nikada nisam bio ljubitelj Thor filmova, pa tako mi baš ni ovaj nije sjeo. Super su mi dijelovi s Hulkom i kada Thor ispucava munje, uz par ostalih dobrih fora u filmu. Ostalo nabacano, razvučeno, bez glave i repa...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18417 : 31. Siječanj, 2018., 09:46 »
Get put

Moram priznat da me film sasvim solidno iznenadio,nije odličan da se razumijemo ali par dobrih fora ima,rasplet je barem mene iznenadio jer sam totalno fulao šta će se dogoditi i u čemu je fora filma.
Nelos način za ubit sat ipo vremena.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18418 : 31. Siječanj, 2018., 10:32 »
300: Rise of an Empire (2014)

R | 1h 42min | Action, Fantasy | 6 March 2014 (Croatia)



★★★★½

Nemogu se oteti dojmu koliko je ovo bolje napravljen film od originalnog 300! Kažem; 300 je bio feneomenalan uradak, ali uništen sa prekomjernim slow motionom. Ovdje je borba vizualno bomba! Brutalno koliko je film brutalan! Sad mi žao ko psu što ovo nisam gledao u kinu i u 3D-u! Nikad do ovog filma nisam shvaćao što to ljudi vide u Evi Green!? No s ovom ulogom me razuvjerila. Žena je jebena božica! Ovu scenu ću pamtit zauvijek bokte; jedna od najjačih i najbrutalnijih scena koje sam vidio u filmovima! Meni je ova uloga Artemisie jedna od najboljih ženskih uloga u akcijskim filmovima. Svaka sekunda s njom je seks! A tek seks scena; i got hard. Sullivan Stapleton kao Themistokles mi je bio odličan! Obožavam kad film ne ide u nepotrebne sfere nego bude točno ono što treba biti! Nisam baš duboko upoznat sa pričom o grcima, spartancima i nastavku nakon ovoga, ali svejedno bi volio još jedan film da slože. Šteta što prvi film nije bio ovako brutalno dobro napravljen!
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2018., 11:45 Cole »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18419 : 31. Siječanj, 2018., 11:13 »
Ok, a o kojem se filmu radi... ne vidim da si negdje naslov stavio?  :geek: :hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9