HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701249 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18435 : 08. Veljača, 2018., 12:48 »
Pogledao sam sve X-Men filmove, generalno su mi se svi svidjeli osim X-Men Last Standa i X-Men Origins: Wolverine, zajebali su te filmove do tolike mjere da su morali kreirati novu vremensku liniju za Days of the future past, sad je svaka isprika za svaki plot hole da je to novi timeline i tako mora biti sto je stvarno glupo, Logan je najbolji od svih, perfektan zavrsetak jednoga super heroja
8/10 sveukupno

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18436 : 08. Veljača, 2018., 13:47 »
Zodiac...
Žena nakon hrpe negodovanja uživila se u film, čak i uživala.
Sad čeka hrpa filmova sa Jake Gllynehalom il kak se već piše.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18437 : 08. Veljača, 2018., 13:54 »
Zodiac...
Žena nakon hrpe negodovanja uživila se u film, čak i uživala.
Sad čeka hrpa filmova sa Jake Gllynehalom il kak se već piše.

Meni je prejebeni glumac,nema njegova filma da mi je loš.Bas ga gotovim.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18438 : 09. Veljača, 2018., 14:22 »
I,Tonya(2017)
- 8/10
-Prema istinitim događajima o američkoj klizačici i njenim problemima.
-Margot dobra kao i uvijek.  :thumbs:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18439 : 11. Veljača, 2018., 12:04 »
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

Nakon vrhunskog prvog dijela, serijal je svakim nastavkom išao ka sve plićim vodama dok se sa "On Stranger Tides" nije potpuno nasukao, srećom najnoviji nastavak je Pirate ponovo vratio u posao. Zabavan i zanimljiv gotovo kao prva dva dijela, glavni negativac kapetan Salazar je vrh, novi likovi su se fino uklopili (gotovo kao Orlando i Keira nekad), Johnny nekad zna biti iritantan al ipak bez njega bi sve ovo mogli baciti u koš za smeće. Kraj je fino zaokružen mislim da bi bilo najbolje da sa ovim filmom se i priča oko Pirata s Kariba zaključi.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18440 : 14. Veljača, 2018., 03:48 »

U sred ispitnih rokova sam našao nešto sitno vremena da se malo opustim,pa sam ovaj indie film iskopao duboko iz prašine IMDB-a. Cilj je bio pronaći nešto casual i simpatično i dobio sam više od toga. Za jedan indie film ostao sam oduševljen,tri glavna lika;otac,sin i kćerka zarobljeni u trokutu ljubavi (ne među sobom naravno..) i tri potpuno različite ljubavne priče ali svaka posebna sama po sebi. Topla preporuka za ovaj prekrasni filmić.  :thumbs:

btw:all credits to cole za prezentaciju (ukrao sam mu bbc kod) xd

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18441 : 14. Veljača, 2018., 11:35 »
Uncle Buck (1989)
-8/10
-Simpatična ekipica sazidana od malog Kevina iz Home alone te debeljuce trubača iz istog filma. Dobar film za pogledati.  :thumbs:


1492: Conquest of Paradise (1992)
-7.5/10
-Ponukan vrhunskom glazbom Vangelisa odučio sam pogledati film. Prikazuje Kolumbova putovanja te otkriće otoka u okolini Amerike.
-Također odličan film, vjerujem da će mi na drugo gledanje za koju godinu biti još bolji.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18442 : 14. Veljača, 2018., 13:49 »
Arko <3.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18443 : 14. Veljača, 2018., 15:17 »
Altered Carbon,Drama, Sci-Fi, Thriller, prva sezona, 10 epizoda
 9/10
Odgledano u dahu! Usudio bih se reći, nešto najbolje što sam dosada gledao iz  Netflixove produkcije. Pravi bombon za ljubitelje cyberpunka i SF-a općenito. Jako, jako dobro posloženi vizuali, priča, mjuza, gluma.. Vrijedi pogledati.
« Zadnja izmjena: 14. Veljača, 2018., 15:25 moordrak »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18444 : 17. Veljača, 2018., 00:06 »
Pjevajte nešto ljubavno (2007)

1h 46min | Comedy | 13 September 2007 (Croatia)



★★★

Pamtim ga kao boljeg, no drago mi je da sam ga pogledao opet. Fakat mi je drag film, no sada kada sam obrazovaniji i zreliji ipak mi malo smeta loša gluma koja se preklapa s odličnom. Ima fakat super dijelova gdje fakat sve to baš dobro odglumljeno, ali scene na svadbi s Enesom Vejzovićem su horor, ma u biti u kojoj god je sceni je katastrofalan. Ostatak je baš mi nekako drag. Super mi je stvar, što ljubavna priča je ovdje komplicirana i nelogična, baš kako ona i u stvarnosti zna biti. Svejedno bih ga preporučio svima koji imalo vole našu filmsku scenu. Iako mi je za 3/5, nije ni to ocjena za odbaciti.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18445 : 19. Veljača, 2018., 22:21 »
Black Panther (2018)

PG-13 | 2h 14min | Action, Adventure, Sci-Fi | 15 February 2018 (Croatia)



★★★★★

Jao kako sam ugodno iznenađen. Baš me zanima 4DX ovog filma! Gledao nažalost u 2D-u i oči sam pasao. Uz Dr. Strange najlijepši Marvelov film. Ako bi nešto bio next gen film po vizualima, to bi bio ovaj film. Čudesno izgleda. Ovako kada stavim sve na papir mogu ga zasigurno svrstati među TOP5 ili čak TOP3 Marvelova filma! I to ne zato što sam overhypan ili još pod dojmovima, nego mi je baš bio onako staloženo sjeo jako jako dobro. Wakanda i cijeli njen narod, plemena, njihovi običaji, tehnologija; izgledaju preimpresivno. Doza humora je besprijekorna! Andy Serkis je zvijezda!  Black Panther me oduševio. Ne toliko kao T'Challa, jer me on ničim nije impresionirao; no sami Black Panther u pokretu je nevjerojatan! Općenito akcijske scene su odvedene u visine! Pejsing u filmu mi je pun pogodak! Shuri T'Challaina sestra mi je možda i najbolji lik u filmu. Generalica Okoye odmah iza nje! Jedini lik kojeg mi je malo čudno vidjet u ovom universu mi je bio Everett K. Ross! Iako obožavam gdje god da glumi moj dragi Martin; ovdje mi je baš suvišan i nepotreban. Nije mi npr. nimalo ovdje odskočio od uloge Bagginsa. Glavni negativac je mogao biti bolji, no toliko je film vrhunski napravljen da nema smisla zbog nekih sitnica gledat mu na neke nedostatke. Samo se nadam da će još malo razraditi i Wakandu i ove ostale likove kroz neke buduće filmove! Najbolji film godine za sada što se mene tiče!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18446 : 20. Veljača, 2018., 20:15 »
Isto Black Panther. Osvrt ispod :)

http://youtu.be/JLr6oiDQou0


*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18447 : 20. Veljača, 2018., 23:24 »
Isto Black Panther. Dosta razočaran izašao iz kina. Izrazito predvidljiv film, tipično marvelovski, bit će zaboravljen za 6 mjeseci. Humor kriminalno loš.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18448 : 21. Veljača, 2018., 00:05 »
A da prestaneš gledate takve filmove, jer ti jednostavno nejde? :hiha:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18449 : 21. Veljača, 2018., 00:15 »
Kak ne, Logan, Spiderman Homecoming, Deadpool, svi su mi bili odlični i sve sam ih pogledao više puta. Da se prestaneš zadovoljavati mediokritetom?  :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9