HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1685418 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18450 : 21. Veljača, 2018., 01:45 »

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18451 : 21. Veljača, 2018., 09:17 »
Odličan gif :D

E, ali brine me to što postajem stari Grinch :D Ne znam, za film vrijedi sve pozitivno što ste ti i Osvrtnik rekli, predivno izgleda, boje su fenomenalne, ali sam od takvog filma očekivao više. Napravili su predvidljiv marvelovski film koji će bolesno zaraditi jer je u SAD-u 40 milijuna crnaca koji se žele poistovjetiti s crnim superherojem. Mogli su malo dublje obraditi rasnu problematiku, a ne okrenuti to na obrnuti rasizam (prvo bijelci tlače crnce, sad će crnci tlačiti bijelce). I nek nabave novog scenarista za šale, ono s korzetom pa kasnije Gorilina fora "Jeste gotovi?" su u rangu hrvatskim sapunica. Ne znam kaj im se desilo na tom frontu, Guardians of the Galaxy je bio urnebesan film, onda je dvojka bila jako, jako loša i sada ovo.
« Zadnja izmjena: 21. Veljača, 2018., 09:26 9mlg9 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18452 : 21. Veljača, 2018., 12:04 »
"Napravili su predvidljiv marvelovski film koji će bolesno zaraditi jer je u SAD-u 40 milijuna crnaca koji se žele poistovjetiti s crnim superherojem."

Isuste daj nemoj bit ko ostali debili pliz, ovo je takva govnarija od izjave da je to strašno.  :wildboy:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18453 : 21. Veljača, 2018., 12:51 »
Ali je istina. Film skida sve moguće Marvelove box office rekorde baš zato što se radi o "prvom" crnom superheroju. Iako je Blade bio puno prije njega, barem na filmu :D

Crna popuacija koja inače ne gleda stripovske filmove dolazi gledati ovaj film. Imaš i članak na CNNu, https://edition.cnn.com/2018/02/16/us/mother-son-black-panther-trnd/index.html, mama i tinejdžer objašnjavaju koliko im znači Black Panther ekranizacija. Ne bih rekao da bi majke inače gledale iste filmove koje gledaju i njihova djeca.

Ne kažem da film zarađuje toliko puno samo zato što je crn superheroj, ali u Americi je to dosta bitan faktor trenutno.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18454 : 21. Veljača, 2018., 13:08 »
Dobili su jako puno besplatnog publiciteta time i to je činjenica. Ići će ga gledati i netko tko inače ne gleda takve filmove. Koliko sam shvatio, film je imao najbolje otvaranje za neki "standalone" super-hero film. Ali to ne govori puno o kvaliteti samog filma. Nastavak će se naravno snimati, očekujem da bi mogao biti samo bolji :)

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18455 : 21. Veljača, 2018., 15:23 »
Sam lik pantere, i stripovi koje je napisao/nacrtao bijelac ne govore o rasnim problemima, barem ne onako kako očekuju SJW i BLM.
To je još jedan u nizu stripova, o superjunacima, državama, događajima koji su apsolutna fikcija..

Pa nije ovo 12 years a slave (koji je pobrao sve nagrade jer je o robovima, a fulali su pola povijesnih činjenica da udovolje masama)., da se svi lože na "prava crnaca". (zakaj ne naprave film o crnim robovlasnicima, jer ipak kultura robovlasništva je stoljećima stara u Afričkim crnačkim plemenima, i ti isti likovi su dilali sirotinju u Sj. Ameriku, a pohlepni bijelac je samo iskoristio što se nudilo).

I na kraju, film koji je OK, a za Marvel svemir i produkciju filmova ispodprosječan ubija toliko polemiziranje i mlaćenje prazne slame.
Kaj nemogu ljudi jednostavno zaobići ako im se ne sviđa, ili ako im se sviđa uživati i ne pričati o prokletom Trumpu i kako su bijelci krivi za sve na svijetu, jer bijelci su govna, a svi ostali potlačeni bogci.
« Zadnja izmjena: 21. Veljača, 2018., 15:25 DoxyTheCroat »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18456 : 21. Veljača, 2018., 16:19 »
I like this guy.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18457 : 23. Veljača, 2018., 13:20 »
The post(2017)
5/10
Odlična glumačka postava. Očekivao sam više akcije/drame.


Wonder wheel(2017)
7/10
Okej filmčić s Kate Winslet.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18458 : 23. Veljača, 2018., 21:30 »
Ničija zemlja (2001)


Jedan od onih filmova koje iznova pogledam svakih par godina. Danis ovo odradio u maniru najvećih Hollywoodskih majstora zanata, film koji je ne samo kvalitetan po svim mjerilima filmske umjetnosti nego i šalje jaku anti-ratnu poruku. Zasluženo nagrađen Oscarom.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18459 : 27. Veljača, 2018., 06:11 »
Once Brothers (2010)

1h 19min | Documentary, Biography, History | Episode aired 12 October 2010


Iako mi je do dana današnjeg to smrt koja mi je najteže pala od svih ljudi koje znam izuzev vlastite obiteljske, nisam dugo zaplakao kada se radi o Draženu Petroviću. Jako lijep i iskren dokumentarac Vlade Divca. Kapa do poda što je politički dio u dokumentarcu izuzetno korektan. Točno se kroz njegove iskrene riječi i dogodovštine osjetila ta međusobna povezanost. Brutalno dobar dokumentarac. Neznam samo što mi je trebalo osam godina da bih ga pogledao. Baš me zadnjih dvadeset minuta emotivno slomila ta njihova povezanost. Vjerujem da je ljudima koji su Draženovu karijeru pratili i živjeli puno teže se pomirit da ga nema i pričat o njegovoj ostavštini. Ali da bi se dotakla njegova visina samo neka se posluša izjave od Reggiea Millera (jednog od najboljih tricaša u povijesti igre), Jordana, Lebron Jamesa i ostalih velikana, koji smatraju Dražena najvećom europskom veličinom koja je igrala na NBA parketima. Kapa do poda Divcu i iskreno mi je žao čovijeka koji nije dobio priliku vratiti prijateljstvo.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18460 : 01. Ožujak, 2018., 07:54 »
Thank You for Your Service (2017)

R | 1h 49min | Biography, Drama, War | 27 October 2017 (USA)



 ★★★

Miles Tellera sam gledao u Only the Brave i u oba filma mi je dobar bio. Prognoziram mu dobru glumačku karijeru. Iako nema facu dobrog glavnog glumca, nadomješta to dobrom glumom. Sama priča i drama mi je fino sjela, no fali ipak malo više tog rata. No držao me zaintrigiranog do kraja. Ima puno boljih filmova iste tematike, no vrijedi i ovo pogledat.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18461 : 01. Ožujak, 2018., 09:38 »
The Accountant (2016)

Najbolji akcijski triler u zadnjih par godina, bolja stvar od John Wicka ili Equalizera. Bena Afflecka nikad nisam gotivio kao glumca ali u zadnje vrijeme, kako je malo ostario, mi se sve više sviđa, mračniji je i ozbiljniji a tako rula i u ovom filmu. Radnja nije ni po čemu osobita, osim što je on računovođa za mafijaše, ali akcija i likovi su vrh.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18462 : 01. Ožujak, 2018., 13:57 »
Da! Jako podcijenjen film, kao što je to bio i John Wick (iako mi je Wick za nijansu bolji). Ben me jako oduševljava glumom posljednjih godina, dobro mu leže ove kile koje je nabacio, i u Batmanu i ovdje rula.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18463 : 01. Ožujak, 2018., 22:22 »
Wicku ništa neće prismrdit.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18464 : 02. Ožujak, 2018., 15:21 »
Gotti(1996) 7.5/10
-Jedan u nizu odličnih mafijaških filmova.


I Don't Feel at Home in This World Anymore (2017) 7/10
-Pomalo uvrnut, ali dobar film. Pogledao sam ga na preporuku. Od Netflixa je.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9