HCL.HR

2015 najbolja godina u gejmingu ikad?

  • 43 Odgovora
  • 29728 Hitova
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #30 : 29. Rujan, 2015., 12:54 »
Po meni definitivno. Vidit ćemo kakva će bit iduća.

Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #31 : 29. Rujan, 2015., 15:48 »
ja bih prije rekao možda najrazvikanija godina, jer igre čak i nisu toliko kvalitetne koliko su nahajpane

Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #32 : 29. Rujan, 2015., 15:55 »
U gamingu je svaka godina sve bolja :D npr. 2014. naglase GTX 980 i ti mislis di ce bolje, onda 2015 980TI i svi sretni :D
Svake godine se tehnologija razvija a sa tim naravno i igrice, tako da je samo logicno da je ovo najbolja godina dosada, kao sto ce sljedeca biti jos bolja

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #33 : 29. Rujan, 2015., 16:51 »
Nema šanse da je najbolja.
Sve te igre koje si nabrojao nisu dovoljne da je ucine najboljom godinom i istice se svega par njih, kao što su Witcher 3, Bloodborne, GTA 5, MGS5 i mozda Dying Light zbog dinamičkog svijeta.

Ali i pola tih igri i ostale failale se neke fundamentalne stvari.
Witcher 3 - problemi s optimizacijom na konzolama
GTA 5 - tehničko loš MP, neiskorišten potencijal likova i lokacija, ali sve u svemu stvarno dobra igra
Batman:Arkham Knight - najgori launch za PC unazad ne znam koliko godina, ako ne i najgori
Project C.A.R.S. - sve ulupano u grafiku, a igra prazna i oni najavili dvojku već, a ova je poluproizvod
Mad Max - ok igra i ništa više od toga
Evolve - mrtva igra nakon 2 mjeseca, a da ne pričam o DLC-evima
COD:Black Ops 3 - nije izasao, ali pogledamo li sve nakon MW-a, svakim nastavkom tonu sve dublje i dublje (iako me beta čak malo iznenadila, daleko je to još od kvalitetne igre)
Fallout 4 - nije još izašao
Tom Clancys:Rainbow Six Siege - po čemu? igra je sramota za R6 naziv i ono što je taj serijal nekad predstavljao (si igrao Raven Shield?)
Just Cause 3 - po čemu? osim ekspolzija ničeg spektakularnog u igri
Rise of the Tomb Raider - nije izašlo, ali ako će opet bit previše akcijski orijenitarno...yeah...
AC:Syndicate - izmišljaju toplu vodu i osim grafike i nešto bolje fizike ne vidim po čemu bi taj nastavak bio nešto posebno u ovoj godini
Star Wars:Battlefront - dumbed down battlefield s nabrijanom grafikom
Need For Speed - odgođen ako se ne varam


Ima tu dobrih igri, ali se ističe svega njih par, a ostale su u najbolju ruke ok igre i ništa po čemu bi se uzdizala ova godina naspram ostalih.
« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2015., 16:53 xGAME »
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #34 : 29. Rujan, 2015., 18:02 »
Nema šanse da je najbolja.
Sve te igre koje si nabrojao nisu dovoljne da je ucine najboljom godinom i istice se svega par njih, kao što su Witcher 3, Bloodborne, GTA 5, MGS5 i mozda Dying Light zbog dinamičkog svijeta.

Ali i pola tih igri i ostale failale se neke fundamentalne stvari.
Witcher 3 - problemi s optimizacijom na konzolama
GTA 5 - tehničko loš MP, neiskorišten potencijal likova i lokacija, ali sve u svemu stvarno dobra igra
Batman:Arkham Knight - najgori launch za PC unazad ne znam koliko godina, ako ne i najgori
Project C.A.R.S. - sve ulupano u grafiku, a igra prazna i oni najavili dvojku već, a ova je poluproizvod
Mad Max - ok igra i ništa više od toga
Evolve - mrtva igra nakon 2 mjeseca, a da ne pričam o DLC-evima
COD:Black Ops 3 - nije izasao, ali pogledamo li sve nakon MW-a, svakim nastavkom tonu sve dublje i dublje (iako me beta čak malo iznenadila, daleko je to još od kvalitetne igre)
Fallout 4 - nije još izašao
Tom Clancys:Rainbow Six Siege - po čemu? igra je sramota za R6 naziv i ono što je taj serijal nekad predstavljao (si igrao Raven Shield?)
Just Cause 3 - po čemu? osim ekspolzija ničeg spektakularnog u igri
Rise of the Tomb Raider - nije izašlo, ali ako će opet bit previše akcijski orijenitarno...yeah...
AC:Syndicate - izmišljaju toplu vodu i osim grafike i nešto bolje fizike ne vidim po čemu bi taj nastavak bio nešto posebno u ovoj godini
Star Wars:Battlefront - dumbed down battlefield s nabrijanom grafikom
Need For Speed - odgođen ako se ne varam


Ima tu dobrih igri, ali se ističe svega njih par, a ostale su u najbolju ruke ok igre i ništa po čemu bi se uzdizala ova godina naspram ostalih.


Stavio sam dolje popis svih igara koje izlaze u 2015...To sto sam naveo su samo neki od primjera koji su mi pali na pamet.

Witcher 3 - Pa sta ako je problem s optimizacijama, to se rjesilo, bitno je kakva je igra, dobra ili losa, a W3 je top.
GTA 5 - Svakako najbolja i najispoliranija igra ikad.
Batman:Arkham Knight - Svejedno je igra vrhunska
Project C.A.R.S. -Jesi igrao igru uopce?..Najbolja simulacija voznje daleko....Realna do amena.
Mad Max - Slazem se s tvojom izjavom
Evolve - svejedno, igra nije losa
COD:Black Ops 3 - nevjerujem da ce razocarat, bar sto sam vidio po beti, ljudi kazu da je extra
Fallout 4 - Nije izasao, vidjet cemo sve kad izade, al ocekivanja su velika
Tom Clancys:Rainbow Six Siege - Po cemu si to zakljucio, napravili su napokon neku promjenu u igrama, nesto novo, sada kakva ce bit, vidjet cemo
Just Cause 3 - Nema nista spektakularno?...Ako si igrao drugi dio i gledao gameplay snimke treceg djela, znat ces da se ocekuje spektakl.
Rise of the Tomb Raider - Prijasnji dio je bomba, nevidim zasto nebi bio i ovaj.Pogotovo po onome sto su pokazali.
AC:Syndicate - Poseban je jer je  to jos jedan AC, kakav god bio pasat ce
Star Wars:Battlefront - Ej to je Star Wars, mislim da to govori sve.
Need For Speed - Neznam jel odgoden, ja mislim samo PC verzija, al svejedno igra ce bit bomba..Napokon pravi NFS nakon Undergrunda 2 i Carbona..

EDIT:Nisam igrao Raven Shield, al igrao sam prijasnje Rainbow Six igre sjecam se Las Vegasa bio je bomba, u njemu sam uzivao.
« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2015., 18:05 bartul_9 »

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #35 : 30. Rujan, 2015., 16:45 »
/cut


Stavio sam dolje popis svih igara koje izlaze u 2015...To sto sam naveo su samo neki od primjera koji su mi pali na pamet.

Witcher 3 - Pa sta ako je problem s optimizacijama, to se rjesilo, bitno je kakva je igra, dobra ili losa, a W3 je top.
GTA 5 - Svakako najbolja i najispoliranija igra ikad.
Batman:Arkham Knight - Svejedno je igra vrhunska
Project C.A.R.S. -Jesi igrao igru uopce?..Najbolja simulacija voznje daleko....Realna do amena.
Mad Max - Slazem se s tvojom izjavom
Evolve - svejedno, igra nije losa
COD:Black Ops 3 - nevjerujem da ce razocarat, bar sto sam vidio po beti, ljudi kazu da je extra
Fallout 4 - Nije izasao, vidjet cemo sve kad izade, al ocekivanja su velika
Tom Clancys:Rainbow Six Siege - Po cemu si to zakljucio, napravili su napokon neku promjenu u igrama, nesto novo, sada kakva ce bit, vidjet cemo
Just Cause 3 - Nema nista spektakularno?...Ako si igrao drugi dio i gledao gameplay snimke treceg djela, znat ces da se ocekuje spektakl.
Rise of the Tomb Raider - Prijasnji dio je bomba, nevidim zasto nebi bio i ovaj.Pogotovo po onome sto su pokazali.
AC:Syndicate - Poseban je jer je  to jos jedan AC, kakav god bio pasat ce
Star Wars:Battlefront - Ej to je Star Wars, mislim da to govori sve.
Need For Speed - Neznam jel odgoden, ja mislim samo PC verzija, al svejedno igra ce bit bomba..Napokon pravi NFS nakon Undergrunda 2 i Carbona..

EDIT:Nisam igrao Raven Shield, al igrao sam prijasnje Rainbow Six igre sjecam se Las Vegasa bio je bomba, u njemu sam uzivao.

Witcher 3 je super, to stoji, ali tih par igri nije dovoljno da ova godina uđe u povijest najbolje gaming godine
Batman: AK - može biti ne znam što, ni jedna AAA igra nikad nije imala tako sramotno grozan launch (čak je povućena s polica trgovina... super goty materijal, nema što); ta igra će bit kandidat za fail of the year, a ne goty
Project: C.A.R.S. - igrao sam i igra je prazna za svoju cijenu, žanr i hype. Ima grafiku, kišu i nedovršen content i oni najavili dvojku (gg) - ne znam da li si pratio, ali ljudi su popljuvali sa svih strana za takav bezobrazluk
Evolve - ideja je super bila, izvedba katastrofa i mp igra koja je mrtva 2 mjeseca nakon izlaska ocito da ne valja
R6: Siege - mogu to tvrdit jer sam igrao Siege i naigrao se proslih R6 naslova. Kazes da nisi igrao nista prije Las Vegasa, onda nisi ni igrao R6 jer Las Vegas pa nadalje su dumbed down verzije R6 igara. Tj. nizbrodu su krenuli već s Lockdownom
JC3 - prosao jedinicu i dvojku. Ok su igre, ali ništa za pamćenje. Očekuje se spektakl po pitanju eksplozija, ničeg drugog, što je developerima i cilj
AC: Syndicate - super argument, uzbuđenje AC novih igara odavno je splasnulo i sada je svaki nastavak ništa više nego još jedan u nizu. Sumnjam da će s ovim nešto previše postići, ali se nadam da hoće
Rise of Tom Raider - prijasnji je bio bomba novim TR igracima vecinom, fanovima i ne bas. Super igra kao spinoff (što i je više manje), ali samo dobra igra kao punokrvni TR nastavak
SW: Battlefront - da  što sad što je Star Wars? :D Ako samo na nazivu misli uspijet, onda nas žalosna igra očekuje. Izgleda presimple za MP igru i bojim se da će je zadesiti ista sudbina kao i Titanfall (ok prvih 4-5 mjeseci i onda u zaborav)



« Zadnja izmjena: 30. Rujan, 2015., 16:46 xGAME »
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #36 : 30. Rujan, 2015., 17:31 »
Sta se tice Project carsa ja iako ogromni ljubitelj auto utrkivanja nisam je igrao preko par dana najvise jer nisam imao volan.Al nemozes rec da je igra losa, igra je brutalna, za svakoga ko voli voznju autima, itd must have...Tebi je isprazna vjerojatno iz razloga sto nemozes vozit auto kako spada jer je prerealna.Ja sam imao ukljucen strability i traction control i opet sam se mucio na joysticku, znaci ja bez volana ne preporucam.Al ko voli auto utrkivanja uzivat ce u svakom trenutku igre pogodeno je napravljena.

Nezz ja vjerujem da ce JC3 bit brutalna igra, taman za nijansu bolja od dvojke koliko joj je potrebno da ude u 90 + kategoriju.

AC ko AC svakako ce bit dobar, svi ce ga volit i igrat, to je neuptino.

Tomb Raider svejedno vrhunska je igra to je cjela bit, to sta fanovima serijala nije bas to sta zele je njihov problem, jer njihov fanatizam je ocito umro sta se tice Tomb Raidera

SW: Da i to sta vuce na battlefield nije uopce losa stvar, BF je vrhunska igra ciji je MP brutalan, tako da ce bit i ovaj, pogotovo nece umrjet jer ce svi fanovi SW-a ga peglat dok su god serveri tu, a ima ih puno.

Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #37 : 30. Rujan, 2015., 21:26 »
EA će sigurno profitirat od SW BF-a kada je ogromna baza SW fanova ali ne vidim baš neku spektakularnu igru od toga više vidim samo Battlefield sa temom Star Wars-a :( Također ne vidim kako ih nije sram da stave punu cijenu na igru koja nemma nikav campaign i samo mp sa par modova i 10 mapa.. Ali jebe se EA-u za to kada su zna da je ogroman hajp nad tom igrom pogotovo od SW fanova kao i ja pa me i taj hajp uzeo da sam morao pre-orderat igru za ps4... nisam se  mogao kontrolirat :/

Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #38 : 08. Studeni, 2015., 17:23 »
Jedine 2 igre vrijedne pomena su The Witcher 3 i GTA V. Ostalo je sve veoma slabo.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #39 : 08. Studeni, 2015., 22:07 »
Jedine 2 igre vrijedne pomena su The Witcher 3 i GTA V. Ostalo je sve veoma slabo.
Ne smiješ zaboravljat MGS V

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #40 : 08. Studeni, 2015., 22:31 »
Jedine 2 igre vrijedne pomena su The Witcher 3 i GTA V. Ostalo je sve veoma slabo.
Ne smiješ zaboravljat MGS V
MGS V je savršena, a u isto vreme i promašena igra. Jednostavno nikako nije ni odlična ni loša. Mislim postaje repetitivno i svo to monotono jahanja/vožnja nije zabavno. Jeste da ima više načina da se sredi misija, ali posle petog dolaska na neku lokaciju stvarno prekipi. Osim toga ja sam veliki fan MGS-a i u MGS-u 5 mi je priča bila mlaka. Jednostavno MGS V ne možeš strpati u ozbiljnog konkurenta za GOTY.
*Sve je ovo moje lično mišljenje i nisam imao nameru da ikoga uvredim.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

MareGaming™

  • *
  • 14
  • Bolje je pošteno izgubiti, nego varanjem pobediti
    • HCL
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #41 : 25. Prosinac, 2015., 21:43 »
slazem se najbolja godina...

Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #42 : 26. Prosinac, 2015., 00:15 »
Evo kad je već pri kraju godina, po meni nije ni blizu najbolja ikad. Jako dobra, ali ne najbolja.
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

zvucnjak

  • *
  • 130
  • Carpe per diem
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #43 : 27. Kolovoz, 2016., 12:07 »
Najbolja u zadnjih 5-10 godina? Možda.
Ikad? Teško...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9