HCL.HR

Anketa o gejmerima u Hrvatskoj

  • 19 Odgovora
  • 22396 Hitova
*

Riichei

  • n00b
  • 2
Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« : 15. Prosinac, 2016., 23:01 »
Bok ekipa!

Kolegica i ja, studentice treće godine bibliotekarstva/knjižničarstva u Zadru, radimo istraživanje o gejmerima u Hrvatskoj pa su nam potrebni ispitanici, pa ako nije problem da nam pomognete i ispunite ovu anketu: https://www.surveymonkey.com/r/KVHNS22 .
Unaprijed hvala!

(Ako je post protiv pravila, slobodno ga uklonite.)

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« Odgovori #1 : 15. Prosinac, 2016., 23:03 »
otkad je lgbt rod?
Homoseksualnost može biti opravdana? šta hahahahaha zašto bi se itko opravdavao ako je homoseksualac ili ne? :D
Loša anketa curke, loša. Pitanja trebaju biti točnija i preciznija, metodologija vam i nije baš na razini.
« Zadnja izmjena: 15. Prosinac, 2016., 23:21 9mlg9 »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« Odgovori #2 : 16. Prosinac, 2016., 09:36 »
Anketa je baš banana, ali sam ju i popunio...
Te rodološke fore i itd... Il si muško il si žensko i to je spol, a ne rod.
Fale im podatci tipa imate li muža ili ženu. Ja nemam partnericu nego ženu.


Ima tu još stvari. Tražiti osobu koja igra hrpetinu igara i igra godinama da ti navede najdražu igru je pomalo smješna...
Mislim da ovu anketu nije slagao nikakav gamer nego je samo možda pomogao oko nekih izraza...

Odg: Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« Odgovori #3 : 16. Prosinac, 2016., 10:57 »
otkad je lgbt rod?
Homoseksualnost može biti opravdana? šta hahahahaha zašto bi se itko opravdavao ako je homoseksualac ili ne? :D
Loša anketa curke, loša. Pitanja trebaju biti točnija i preciznija, metodologija vam i nije baš na razini.
Službeno je od 2011. u svijetu da nema veze koji spol imaš rod je ono kako se smatraš-
muškarcem
ženom
?!?!LGBT ima više opcija- transrodni, interseks, cisrodni, lezbijke, homoseksualci... cijela hrpa svrstavanja
po principu psihologije (hahaha, baš sam imao iscrpne komentare neki dan na temu boja majice
iz Fife koji Rusi zabranjuju) dok je spol čisto fizička karakteristika.
Ako se netko rodi ko žena a osjeća kao muškarac onda je, pazi, njezin rod muškarac a ako se rodi kao
npr. muškarac, operira se u ženu onda je on rodno muški transseksualac ali ima još bolje- postoje i oni koji
su neki genderqueer ili takvo nešto gdje, ako se ne varam (a čitao sam nedavno pa mislim da se ne varam)
imaju "promjenjivi" rod. Ne znam kako bih si to objasnio ali eto, i toga ima. Meni je tome najbliže bipolarni
poremećaj ali takve se stvari ne klasificiraju kao bolest. Hoće li se ili neće vrijeme će pokazati.

No, znaš onu, nekada simpatičnu šalu a danas simpatičnu realnost- "Ja sam žena u muškom tijelu"?
 E pa danas doslovno ima ljudi koji svoj rod svrstavaju među takve.

@Hrvatina. Da, slažem se definitivno.
Pitanja su točno postavljena kao da ja kreiram pitanja za teologe o vjeri ili pilote o pilotiranju a nemam
pojma o tome :P Definitivno površna pitanja u anketi čiji rezultati neće imati nikakav smisao osim
što će imati neke rezultate.
Ali da, i ja sam ju popuni da vidim o čemu se radi. Koja mi je najdraža igra, što mi je najgore kod
nje a što najgore.. To mi je fenomenalno bilo jer ono, kako naći najbolju igru? Kao da me pita
koji bi si auto kupio da imam neograničenu lovu ili nešto takvoga :P

EDIT: Da, došao sam do toga da homoseksualnost može bit opravdana... Što uopće znači to pitanje?
Mislim isti vrag bi bio da pita dal heteroseksualnost može biti opravdana. Dajte neku drugu anketu
jer ova mi nije dovoljno dobra da se potpuno probudi filozof u meni a na pragu je.
« Zadnja izmjena: 16. Prosinac, 2016., 11:11 baDarmageddoN »

Odg: Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« Odgovori #4 : 16. Prosinac, 2016., 11:24 »
Dok sam rijesavao upitnik osjecao sam se kao da sam na ljecnickom pregledu za gejmersku izdavacku kucu  :bonk:
C

Odg: Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« Odgovori #5 : 16. Prosinac, 2016., 13:19 »
Ovo je jako loša anketa, nisam mogla do kraja da je ispunim, stvarno ima dosta toga što ne valja. Ovo mi više izgleda kao da su radili srednjoškolci a ne studenti, a možda im je ovo samo neka probna anketa ili samo zajebancija.

Odg: Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« Odgovori #6 : 16. Prosinac, 2016., 14:39 »
Ovo je jako loša anketa, nisam mogla do kraja da je ispunim, stvarno ima dosta toga što ne valja. Ovo mi više izgleda kao da su radili srednjoškolci a ne studenti, a možda im je ovo samo neka probna anketa ili samo zajebancija.

Pise na pocetku ankete:
Citat:
Mi smo studenti i profesori s Odjela za informacijske znanosti

Nisam ni ja ispunio, anketa je :fpalm:

Odg: Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« Odgovori #7 : 16. Prosinac, 2016., 15:44 »
 :fpalm:
Ovo je jako loša anketa, nisam mogla do kraja da je ispunim, stvarno ima dosta toga što ne valja. Ovo mi više izgleda kao da su radili srednjoškolci a ne studenti, a možda im je ovo samo neka probna anketa ili samo zajebancija.

Pise na pocetku ankete:
Citat:
Mi smo studenti i profesori s Odjela za informacijske znanosti

Nisam ni ja ispunio, anketa je :fpalm:


Pa kud baš sa informacijskih znanosti :bonk: , ja isto studiram informacijske :fpalm:

*

Riichei

  • n00b
  • 2
Odg: Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« Odgovori #8 : 16. Prosinac, 2016., 17:05 »
otkad je lgbt rod?
Homoseksualnost može biti opravdana? šta hahahahaha zašto bi se itko opravdavao ako je homoseksualac ili ne? :D
Loša anketa curke, loša. Pitanja trebaju biti točnija i preciznija, metodologija vam i nije baš na razini.
Kasnije nam je sinulo da smo trebali staviti umjesto m/f/other spektar, da bi to možda dalo interesantnije odgovore. LGBT smo stavili upravo radi onih koji se ne identificiraju niti kao m niti kao f.
A ovaj drugi dio se odnosi na "test" ličnosti, čiji cilj je da vidimo "kako diše" gejmerska populacija u Hr, pošto nam je i to dio istraživanja.


*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« Odgovori #9 : 16. Prosinac, 2016., 18:46 »
Ispunio sam anketu,na jednom mjestu ste stavili jednakog pitanje dva puta.Inače je bila dobra prava pitanja ste na nekim mjestima dobro postavili na nekima ne.
Ova rasprava oko homoseksualne zajednice nebi trebala pripadati ovdje,iako je moje mišljenje da takvi ljudi štete društvu.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« Odgovori #10 : 16. Prosinac, 2016., 18:47 »
Preloše. Koliko je loše da sam izbjegao da komentiram anketu sinoć. npr:

Gdje živite? nigdje "kuća" nije navedena. Ja da popunim anketu i stavim stan, a ne živim u stanu... Nema smisla.
Procijenite broj ljudi s kojima se družite uživo: Neću ni komentirat.
S kime živite? ja živim sa jednim roditeljem, šta da kliknem? Netko živi sa babom, djedom, ujcem, stricem... itd..

Morate pogledat situaciju iz svakih uglova. Kao da je dijete postavljalo pitanja i odgovore ponuđene.

Inače ne volim kritike davat ali vi ste studenti, jbmu...
« Zadnja izmjena: 16. Prosinac, 2016., 18:49 c0bra123 »



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« Odgovori #11 : 16. Prosinac, 2016., 19:15 »
otkad je lgbt rod?
Homoseksualnost može biti opravdana? šta hahahahaha zašto bi se itko opravdavao ako je homoseksualac ili ne? :D
Loša anketa curke, loša. Pitanja trebaju biti točnija i preciznija, metodologija vam i nije baš na razini.
Kasnije nam je sinulo da smo trebali staviti umjesto m/f/other spektar, da bi to možda dalo interesantnije odgovore. LGBT smo stavili upravo radi onih koji se ne identificiraju niti kao m niti kao f.
A ovaj drugi dio se odnosi na "test" ličnosti, čiji cilj je da vidimo "kako diše" gejmerska populacija u Hr, pošto nam je i to dio istraživanja.



Pa sad kad ste dobili feedback od nas, onda popravite anketu i krenite ispocetka... jer ovo nema smisla.
Inace, ako ove rezultate planirate negdje prezentirati/objaviti, lbtq zajednica ce vas razapet.
« Zadnja izmjena: 16. Prosinac, 2016., 19:21 Immortalis »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« Odgovori #12 : 16. Prosinac, 2016., 19:36 »
Anketa je glupa totalno..Zasto je uopce bitno jel imam ljubimca?

I kako se neko moze zvat Drahomira?

Odg: Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« Odgovori #13 : 16. Prosinac, 2016., 20:00 »
Anketa je glupa totalno..Zasto je uopce bitno jel imam ljubimca?


Volis li dragati zivotinje? :D
(to pitanje mi je ostalo utisnuto od psiho testa za vozacki)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Anketa o gejmerima u Hrvatskoj
« Odgovori #14 : 16. Prosinac, 2016., 20:03 »
Boze sacuvaj.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9