HCL.HR

Anketa

Tko je po vama imao najbolju E3 prezentaciju ove godine?

Microsoft
1 (3.3%)
Electronic Arts
2 (6.7%)
Ubisoft
9 (30%)
Sony
14 (46.7%)
Nintendo
4 (13.3%)

Ukupno Glasova: 30

Glasanje završeno: 18. Lipanj, 2013., 11:19

ANKETA: Tko je imao najbolju E3 2013 prezentaciju?

  • 6 Odgovora
  • 3568 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
ANKETA: Tko je imao najbolju E3 2013 prezentaciju?
« : 13. Lipanj, 2013., 09:19 »
Zadnji je dan E3 sajma pa bi bio red da otvorimo i jednu ovakvu anketu.

Imam osjećaj da već znamo pobjednika glasanja, ali svejedno će biti zanimljivo vidjeti koliko će glasova otići na koju stranu.
U anketi su navedeni standardni glavni akteri na E3 sajmu koji su imali live stream neke vrste konferencije (ili 'prezentacije' u slučaju Nintenda). Bilo je tu naravno i nekih bitnih objava iz kuća poput Square Enixa i Konamija, ali fokus je ovdje ipak na petorici iz ankete koji su imali veće prezentacije.

Inače, ako ste koju konferenciju propustili, imate sada snimke svake dostupne u našim temama u kojima smo pratili njihove live streamove:

Microsoftova E3 konferencija, 10. lipnja u 18 i 30
Electronic Artsova E3 konferencija, 10. lipnja u 22 sata
Ubisoftova E3 konferencija u ponoć s 10. na 11. lipnja
Sonyeva E3 konferencija 11. lipnja u 3 ujutro
Nintendova E3 Direct prezentacija 11. lipnja u 16 sati

Glasajte za svog favorita - za onoga čiji su vas traileri, odnosno čije su vas igre i objave na konferencijama najviše impresionirale i zainteresirale.
« Zadnja izmjena: 13. Lipanj, 2013., 09:41 Ementaler »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: ANKETA: Tko je imao najbolju E3 2013 prezentaciju?
« Odgovori #1 : 14. Lipanj, 2013., 09:16 »
M$, fantasticna konferencija vezana samo i jedino uz igre.
Vidim da je vecina glasala za Sony, ne kuzim, ovdje nije rijec o tome ko nudi bolje uvjete uz svoju konzolu, nego cija je prezentacija bila najbolja...
...meni je to M$, premda xbox nebi uzeo ni da mi ga poklanjaju :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ANKETA: Tko je imao najbolju E3 2013 prezentaciju?
« Odgovori #2 : 14. Lipanj, 2013., 09:27 »
Meni je interesantno da je Nintendo dobio i ovoliko glasova čak :) Glavna prezentacija im je bila solidna, uz par novih igara i nove materijale o već otkrivenim igrama, ali dosta kratka... i imala je problema sa samim streamom.

Ja inače bacio glas Ubisoftu. Sonyevu nisam još cijelu ni pogledao od početka do kraja, a Ubi je, uz neke neugodne fore od Aishe, imao neke fine prikaze igara... ali prevagnula je zapravo najava The Divisiona na kraju. Netko drugi bi možda predstavio igru koju su držali u tajnosti toliko dugo nekim CGI trailerom ili nekim blesavim teaserom... ali oni odmah išli na gameplay - i to totalno dobro uvježbani gameplay da pokaže neke snage igre. Jako dobro odrađeno.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: ANKETA: Tko je imao najbolju E3 2013 prezentaciju?
« Odgovori #3 : 14. Lipanj, 2013., 09:31 »
EA je IMHO bio najbolji - odlične igre, zanimljive prezentacije i dovoljno čik pauze uz onaj retardirani Madden koji je čak imao i neke napredne funkcije ... uglavnom unaprijedili su svaki svoj serijal, pokazali nove stvar i bilo mi je ugodno

Ubisoft je rasturio samo sa The Division dok je sve ostalo bilo toliko jadno da mi se plakalo. The Crew očita kopija F&F dana NFS-a, a sve ostalo je ili Hobbit ljudi, neprikladne Aishine fore, igre za djecu i Igora :hiha: i nezz... neugodno

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: ANKETA: Tko je imao najbolju E3 2013 prezentaciju?
« Odgovori #4 : 14. Lipanj, 2013., 09:38 »
Meni je interesantno da je Nintendo dobio i ovoliko glasova čak :) Glavna prezentacija im je bila solidna, uz par novih igara i nove materijale o već otkrivenim igrama, ali dosta kratka... i imala je problema sa samim streamom.

dao sam ja Nintendu i šerao frendačima od kojih je jedan glasao. :hiha:

tako da da. Nitendo, marijo i dkcrtf me otpuhaše


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: ANKETA: Tko je imao najbolju E3 2013 prezentaciju?
« Odgovori #5 : 14. Lipanj, 2013., 10:07 »
BLOWN AWAY. xD

Ali da:

Najbolja konfa je M$.
Najbolja konzola i ta sranja Sony.
Najbolje igrice Nitendo.

Mene ono potonje najviše zabavlja pa eto. :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

acadzambas

  • n00b
  • 3
Odg: ANKETA: Tko je imao najbolju E3 2013 prezentaciju?
« Odgovori #6 : 14. Lipanj, 2013., 14:41 »
Meni je najbolji bio Ubisoft, ali ni Sony ni Micro$oft ne treba zanemariti (M$ SAMO zbog igara).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9