HCL.HR

Call of Duty Elite

  • 12 Odgovora
  • 4331 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Call of Duty Elite
« : 15. Studeni, 2011., 19:31 »

Nakon problematičnog starta Elitea na konzolama prošloga tjedna i odgode PC verzije, Activision je danas izjavio kako ne garantiraju da će uopče biti verzije za osobna računala.

Twitter: "We are working towards a universal Elite experience but we cannot guarantee if or when a version will be available for the PC."

Netko razočaran? Ili vas nije briga?
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty Elite
« Odgovori #1 : 15. Studeni, 2011., 19:34 »
Vidiš nisam pratio to danas, začudilo me malo. Baš da toliko šikaniraju PC gamere, neznam, nema smisla. Još sam si razmišljao kao da je dobro na neki način što će zbog pada servera MW3 recenzija kasnit jer možda Elite postane dostupan na PC-u u međuvremenu. Ma svašta.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Call of Duty Elite
« Odgovori #2 : 15. Studeni, 2011., 19:38 »
Prije bi rekao da nije Activision briga jer po onom iksijevom postu koji se sad izgubljen, pisalo je da se igra za PC prodala u nekih 200 il 300 tisuća što je prenizak broj naspram konzola.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Call of Duty Elite
« Odgovori #3 : 15. Studeni, 2011., 19:55 »
Je li u taj broj uračunata prodaja sa Steama i ostalih download servisa? Čini mi se da sam pročitao negdje da Valve ne dijeli podatke o prodaji.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Call of Duty Elite
« Odgovori #4 : 15. Studeni, 2011., 22:29 »
Neznam što su sve računali ali i dalje je taj broj puno manji nego kod konzola. Meni je smiješno da oni nekakve statistike i ostale gluposti koji bi po difoltu trebale biti u igri ili vezano nekako za igru da idu naplaćivati.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Call of Duty Elite
« Odgovori #5 : 15. Studeni, 2011., 23:08 »
Activisionov glasnogovornik u intervjuu sa Game Informerom otkrio je da je post na Twitteru bio "lapsus".

"Point of clarification, as we misspoke. The goal has always been to provide a PC offering for Elite.
The timing for that free offering is still being determined, so stay tuned for news on that."


Slažem se da prodaju maglu, baš me zanima kako će usluga bit prihvaćena.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty Elite
« Odgovori #6 : 16. Studeni, 2011., 08:48 »
Moguće je čak da će samo free verziju omogućiti na PC-u, jer koliko sam skužio, Elite na PC kasni jer je tako otvorena platforma, omogućava lakše cheatanje, a Elite bi u plaćenom dijelu sadržavao turnire, nagrade neke bazirane valjda na određenim rankovima igrača, pa bi zbog toga cheaterima vjerojatno morali isplaćivati novčane nagrade itd. Od toga se žele zaštitit i na tome rade za vrijeme ove odgode Elitea na PC-u.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Call of Duty Elite
« Odgovori #7 : 17. Studeni, 2011., 09:28 »
U razgovoru sa Game Informerom, Activisionov Daniel Suarez govorio je o problematičnom startu Elitea:

"It’s greatly improved, we’re not out of the woods yet, but we are making progress. If you’re using the service hopefully that’s noticeable.
We’re letting any free member in, either on console or web, and right now we’re throttling the amount of people we get in to stress test different
features as they’re coming back online. Our goal is to have Elite up and running at 99 percent, in terms of features and stability, in the next two weeks".


[IZVOR]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty Elite
« Odgovori #8 : 17. Studeni, 2011., 09:45 »
Nije li ovo za multiplatform forum?

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Call of Duty Elite
« Odgovori #9 : 17. Studeni, 2011., 09:49 »
Radi se o usluzi, ne o igri. Mislim da je prikladnije da bude tu.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty Elite
« Odgovori #10 : 17. Studeni, 2011., 09:51 »
Mislio da je igra  :wildboy:

*

kenny11

  • *
  • 17
  • Laptop gamer <3
Odg: Call of Duty Elite
« Odgovori #11 : 21. Studeni, 2011., 21:43 »
Svejedno mi je, kupit cu Modern Warfare 3 key..
Elite je samo novi nacin iz activisiona da nam uzmu pare, a ovo govorim kao veeliki fan CoD serijala.. (posebno Modern Warfare)
Intel Core i3 CPU M 380 @ 2.53GHz - 1 x 4GB  DDR3 RAM - ATI Mobility Radeon HD 5470 512 MB - 500 GB HDD ;

*

UltimateXioni

  • *
  • 51
  • Click, BOOM! ︻デ═一
    • YouTube Kanal
Odg: Call of Duty Elite
« Odgovori #12 : 21. Studeni, 2011., 21:47 »
Ako cemo iskreno, briga me  ;)
To je samo jos jedan glupi dodatak kako bi se navuklo jos vise ljudi da kupe igru, i na kraju krajeva ta placaju ELITE.
Da je taj servis besplatan to bi bilo ok. Ja bih ga sigurno koristio, ali ovako da se place? To mi nepada na pamet.
Call of Duty je igriv bez njega i tako da mi to netreba.
Toliko od mene  :D

~XioniX

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9