HCL.HR

Da li još uvijek koristite TeamSpeak?

  • 25 Odgovora
  • 29825 Hitova
Odg: Da li još uvijek koristite TeamSpeak?
« Odgovori #15 : 28. Svibanj, 2016., 14:53 »
Ne treba mi TS jer nemam prijatelja.
Otvori i ti temu sa nazivom "Trazim nekog da bude s mnom"  :hiha:

I naglasi zašto tražiš da nam svašta ne pada na pamet. :thumbs:

Ja koristio prije i onda mi mikrofon se pokvario i ubrzo i slušalice a i prestao peglat MP sad samo solo i PES-a sa ekipom, pa eto ne treba mi, ali ću se vratit vjerujem, ali ne još.
Ma to sam se referisao na edviiNa koji ju je otvorio  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2016., 14:54 Big Boss »
Sutra će danas biti juče kao što je juče danas bilo sutra

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: Da li još uvijek koristite TeamSpeak?
« Odgovori #16 : 02. Lipanj, 2016., 12:47 »
TSa sam se ostavio još 2008. kad se mumble pojavio i na tome sam ostao do danas. I ne samo za game, skupimo se gore za random klafranje i zajebanciju, to baš nemožeš sa ingame voiceom. Iako sam dosta toga migrirao na Discord, jedino je izbor za voice ostao na mumbleu jer se jednostavno pokazao najboljim tokom godina i ostao je na tome, barem za sad. Discord doduše ispadne super za neš nabrzinu jer radi čist okej u browseru pa se neko može ubacit nutra bez ikakvih registracija, skidanja i instaliranja ičega. Invite link i bok, nema izgovora da mu se neda sad postavljat i instaliravat.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li još uvijek koristite TeamSpeak?
« Odgovori #17 : 02. Lipanj, 2016., 13:32 »
Discord

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Da li još uvijek koristite TeamSpeak?
« Odgovori #18 : 02. Lipanj, 2016., 15:48 »
Koristim mumble, teamspeak i discord nesto slabije.
Teamspeak mi je nekak "najlaksi" za komp, mumble ima odlicnu kvalitetu, ali ih discord sve polako stize. Dajte Discordu vremena i bit ce glavni

*

Deadpool

  • n00b
  • 4
Odg: Da li još uvijek koristite TeamSpeak?
« Odgovori #19 : 05. Lipanj, 2016., 04:31 »
https://discord.gg/0d2Hh6EFaJPf0w0H svi ste pozvani na discord nas

*

Kwenol

  • n00b
  • 3
Odg: Da li još uvijek koristite TeamSpeak?
« Odgovori #20 : 05. Lipanj, 2016., 15:23 »
Ja osobito volim koristiti TeamSpeak, jer je bolji i tisi u svakom slucaju, nemorate uvijek cuti tuđu buku iza kad ima push-to-talk sto skype nema, takodjer skype zauzima vise CPU i RAM memorije , narucito kad vas je previse u call-u.
Dakle moja preporuka , uzmite teamspeak svakako.

Odg: Da li još uvijek koristite TeamSpeak?
« Odgovori #21 : 06. Lipanj, 2016., 05:54 »
Nekad se ventrilo koristilo i TeamSpeak, uglavnom to je bilo doba kada su ljudi u prosjeku imali 512mb ili 1gb rama, pa nije svako mogao da goni Skype i jos neku igru. Sada kada je prosjek rama 8gb i SSD najcesce koristim Skype. Uglavnom nemam vise energije da upoznajem ljude online, sada samo igram sa prijateljima koje znam uzivo i koristimo Skype 99%. A i ne mogu vise da igram kompetativne igre, ponekad LoL, sada igram samo single player igre.

Koristili smo jednom i jedan program, nisam siguran kako se zvao, team raid ili tako nesto, uglavnom koristili smo ga dok smo igrali WoW raidove.

Uglavnom sada Skype preovladava, a i koristim ga za posao pa mi je to uz put. Team Speak je vise za "kompetativnije" igrace i za grupni razgovor u igrama.

Odg: Da li još uvijek koristite TeamSpeak?
« Odgovori #22 : 07. Lipanj, 2016., 06:00 »
Ja osobito volim koristiti TeamSpeak, jer je bolji i tisi u svakom slucaju, nemorate uvijek cuti tuđu buku iza kad ima push-to-talk sto skype nema, takodjer skype zauzima vise CPU i RAM memorije , narucito kad vas je previse u call-u.
Dakle moja preporuka , uzmite teamspeak svakako.
Slazem se.
Nexius

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Da li još uvijek koristite TeamSpeak?
« Odgovori #23 : 08. Lipanj, 2016., 15:01 »
Koristim oboje, ovisno s kime i što igram. Prva reakcija na Discord mi je bila da su pokrali Slack interface. Oboje ima svojih kvaliteta, stvar je navike i osobnih preferenci.

In-game voice opcije koristim s igračima kojima ne igram i brutalno me živciraju oni koji to rade, odnosno pričaju o nebitnim stvarima u gameu, instant mute i gg. Na TS-u/Discordu je druženje, dok in-game voice samo za info.

Odg: Da li još uvijek koristite TeamSpeak?
« Odgovori #24 : 23. Srpanj, 2016., 17:20 »
koristim i teamspeak i skype dok sa rajom igram igrica  :clap:

*

zvucnjak

  • *
  • 130
  • Carpe per diem
Odg: Da li još uvijek koristite TeamSpeak?
« Odgovori #25 : 27. Kolovoz, 2016., 11:41 »
Discord FTW.

Kad sam kod toga, ta li HCL ima Discord chat server, i ako ne, zašto ne?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9