HCL.HR

Da li vam smeta mutna grafika,efekti magle,blur u igrama?

  • 4 Odgovora
  • 6125 Hitova
*

ReflectoR

  • *
  • 24
  • be conscious
da li vam smetaju, ili zapravo volite takve efekte?
mislim na zapravo svaku moderniju igru, narocito fps.. evo recimo titanfall.. jer nakon gledanja gameplay-a te igre, zapravo sam i postavio ovu temu...
a pod igru bez tih efekata smatram recimo wow ali original... njega iskljucivo igram u zadnja 3 mjeseca.. (da nostalrius.. sada kronos)
.. da i wow ima iste efekte ali kada je takvo vrijeme.. magla, kisa.. sto je vrlo rijetko.. dok moderne igre imaju stalno.

mrzim kada je losa vidljivost napolju.. zasto je stavljati u svaku igru

« Zadnja izmjena: 16. Travanj, 2016., 23:06 ReflectoR »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Da li vam smeta mutna grafika,efekti magle,blur u igrama?
« Odgovori #1 : 17. Travanj, 2016., 07:50 »
Što sad tebi na kraju smeta?
Dinamična izmjena vremena i vremenskih prilika?
Efekti poput film graina, blura i itd?


Mislim, živiš u 2016. godini  i naravno da igre NAPREDUJU. Danas bi bilo stvarno glupo vidjeti igru koja nema dinamićčnu izmjenu vremena i vremenskih prilika. Pogotovo bi to bio veliki minus kod open world igara. To igrama daje i dozu realnosti, a naravno da se prilike brzo mijenjaju, jer gle čuda, i vrijeme u igri ide ubrzano.
Većinu ovih ostalih efekata možeš u opcijama ili inifilovima ili s nekim programima jednostavno maknut.
Zapravo uopće tu ne vidim problem, nego samo jedan veliki plus.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Da li vam smeta mutna grafika,efekti magle,blur u igrama?
« Odgovori #2 : 17. Travanj, 2016., 09:20 »
Generalno, meni je sve to ok i treba da bude tako... Igre napreduju, idu ka realnosti i apsolutno nemam ništa protiv.

Osim kad mi recimo u COD:MP nakrkaju kijamet nekih šajni-fensi efekata, pa se ono što bi trebalo biti obično napucavanje pretvori u totalni hrkljuš u kojem niti vidim šta, niti znam šta i kuda treba.
Sve samo blješti, sijeva, blica... vrag te spalio, k'o da sam u Šnajderov film upao.


*

9mlg9

  • Gost
Odg: Da li vam smeta mutna grafika,efekti magle,blur u igrama?
« Odgovori #3 : 17. Travanj, 2016., 09:35 »
Slažem se s dedom, jedino što mi smeta u novijim igrama je kaj sve blješći, malo je iritantno.

Odg: Da li vam smeta mutna grafika,efekti magle,blur u igrama?
« Odgovori #4 : 17. Travanj, 2016., 09:39 »
Meni smeta kad me ti efekti ometaju u igranju, a inače su OK.
Jedan sajt (hcl.hr) da svima gospodari!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9