HCL.HR

D&D-Dungeons & Dragons

  • 3 Odgovora
  • 2270 Hitova
D&D-Dungeons & Dragons
« : 09. Ožujak, 2015., 23:09 »
Pozz ljudi ne znam da li ima ova tema ili ne inace najstarija rpg igrica koja i dan danas moze da zabavi drustvo sve sto vam je potrebno je set kocki i prijatelji sa kojima mozete igrati barem sam ja tako cuo posto ne znam puno o D&D to jest citao sam nesto malo i pratio ima li neko dovoljno iskusan da objasni fazon igre i da li u Banja Luci ima negdje organizovano igranje D&D-a xD
Ja volim Sarmu :P

Odg: D&D-Dungeons & Dragons
« Odgovori #1 : 10. Ožujak, 2015., 09:43 »
Jednostavan google search je izbacio ovo: A Beginner’s Guide To Dungeons & Dragons, pa prouci ako te zanima.

Ak skupis ljude, preporucam da pocnete sa 5. edicijom. Mi smo poceli igrat 5E prije par vikenda, i zasad mi se cini bolje od prekompliciranog 3.5, jednostavniji combat i forsiranje role playa, sto i je smisao D&D-a.

Odg: D&D-Dungeons & Dragons
« Odgovori #2 : 10. Ožujak, 2015., 14:16 »
Jednostavan google search je izbacio ovo: A Beginner’s Guide To Dungeons & Dragons, pa prouci ako te zanima.

Ak skupis ljude, preporucam da pocnete sa 5. edicijom. Mi smo poceli igrat 5E prije par vikenda, i zasad mi se cini bolje od prekompliciranog 3.5, jednostavniji combat i forsiranje role playa, sto i je smisao D&D-a.

Hvala puno na savjetima :D  imas li ideju gdje bi mogao da nabavim kockice ?
Ja volim Sarmu :P

Odg: D&D-Dungeons & Dragons
« Odgovori #3 : 10. Ožujak, 2015., 15:04 »
https://www.wizards.com/dnd/dice/dice.htm

Veoma jednostavno :)

Materijala za isčitavanje imaš dosta, ali jednom kad se uvališ nema nazad :d sretno
The blood of youth is bubbling back..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9