HCL.HR

Da li su moderne igre previse "ozbiljne"?

  • 7 Odgovora
  • 16880 Hitova
*

ReflectoR

  • *
  • 24
  • be conscious
Da li su moderne igre previse "ozbiljne"?
« : 15. Veljača, 2016., 18:42 »
Npr: Vece mi je zadovoljstvo kada u cod 2 stisnem tipku "F" da bih instantno zavezao kabal(sjecate se? :)), nego u nekoj modernoj igri gledati super realnu animaciju.

Ali ne mislim samo na animacije... samo napisite sta vi mislite i kako vi shvatate pitanje iz naslova.

Moram pomenuti da je pozitivan primjer u ovoj prici po meni MGS5.

« Zadnja izmjena: 15. Veljača, 2016., 20:29 ReflectoR »

Odg: Do modern games take themselves too seriously?
« Odgovori #1 : 15. Veljača, 2016., 20:40 »
Nije ti bilo zadovoljstvo pritisnuti F da odaš počast?

Inače, moje neko mišljenje jest da developeri, kako idu prema realnosti što se tiče fizike i grafike, također idu prema realnosti što se tiče atmosfere.

Lično volim (dobar) humor u igrama. Bulletstorma se uvijek rado sjetim, pogotovo "I'll kill your d*ck" scene, ali opet ne leži to svakoj igri..

*

ReflectoR

  • *
  • 24
  • be conscious
Odg: Da li su moderne igre previse "ozbiljne"?
« Odgovori #2 : 15. Veljača, 2016., 21:39 »
Nije ti bilo zadovoljstvo pritisnuti F da odaš počast?

Aaaaa.. nezz zasto sam to bas tako napisao... nije stvar u tipki, nego u tome da ti igra ne oduzima kontrolu(prikazujuci animaciju).  Jer kada ti igra oduzme kontrolu.. zapravo tad je totalno nerealisticno... postanes invulnerable, nema dinamicnosti... ali danas sve mora da IZGLEDA realisticno.

*

tothwow

  • *
  • 32
  • Music & Gaming
Odg: Da li su moderne igre previse "ozbiljne"?
« Odgovori #3 : 12. Ožujak, 2016., 01:50 »
ozbiljne? probaj south park the stick of truth hahahahha najozbiljnija igra u povijesti hahahha :D
«MTG»TOTHcore

Odg: Da li su moderne igre previse "ozbiljne"?
« Odgovori #4 : 08. Svibanj, 2016., 21:30 »
Svaka igra je ozbiljna na svoj način. Npr. Half-Life 2 i OFP Cold War Crisis su 'ozbiljne' igre, ali nemaju iste karakteristike. Prema tome, OFP CWC je ozbiljan kada se radi o slobodi kretanja, balistici, širokom spektru naoružanja i opreme, nelinearnom gameplayu itd; a HL2 se temelji na dobroj fizici i zanimljivoj priči.

Ako se mene pita, igra niti kako ne može biti 'previše ozbiljna', već je ozbiljnost samo još jedan element s kojim se stvara željeni dojam kod igrača. U nekih igara ima manje, a u nekih više ozbiljnosti - i to s opravdanim razlozima.

Odg: Da li su moderne igre previse "ozbiljne"?
« Odgovori #5 : 08. Svibanj, 2016., 21:49 »
Ne bih rekao da su previše ozbiljne, možda jedino ponekad pretjeruju sa skriptiranjem pojedinih dijelova.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Da li su moderne igre previse "ozbiljne"?
« Odgovori #6 : 09. Svibanj, 2016., 12:29 »
Pa ovisno od igre do igre neke igre moraju biti ozbiljne.
Uzmimo za primjer simulacije kao što su Euro Truck Simulator ili Bus Simulator,one jednostavno
moraju sadržavati veliku dozu ozbiljnosti i realnosti,isto pravilo također vrijedi za većinu sportskih
igara kao što su FIFA I Pro Evolution Soccer.
No u arkadnim igrama i ponekim pucačinama realnost je sasvim nebitna,imaš mnogo primjera među
novim igrama npr. Crysis,Portal,Half-Life,Wolfenstein itd.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

GazSnake

  • *
  • 25
  • Assassins Creed Forever
Odg: Da li su moderne igre previse "ozbiljne"?
« Odgovori #7 : 04. Lipanj, 2016., 21:24 »
Neke su ozbiljne,ali ima jedna koja je stvarno izuzetak a to je Deadpool :D
Assassins Creed Forever

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9