HCL.HR

E3 2017 sajam - općenita rasprava

  • 81 Odgovora
  • 41062 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
E3 2017 sajam - općenita rasprava
« : 29. Ožujak, 2017., 17:35 »


Bliži nam najvažniji gaming sajam E3 2017 koji se kao i svake godine do sada održava u Los Angelesu od 13-15.6 2017. U tom periodu bit će službeno otvorena vrata za posjetitelje samog sajma, ali što se nas koji to pratimo putem live streamova tiče, fešta počinje već 10.06. kada je na rasporedu prva u nizu velikih E3 konferencija.

HCL ekipa je pripremila posebnu stranicu s kompletnim rasporedom održavanja konferencija ovdje: http://www.hcl.hr/e3-2017-hub/

Priča se o puno dobrih naslova, a ja se osobno nadam teaseru za novi Elder Scrolls, GTA VI(CE) CITY, naravno gameplay iz RDR 2 je siguran, a tu je i nastavak zanimljivog The Evil Withina i jos hrpa igara.

Volio bih vidjet neku novu igru i datum izlaska ove Jeseni ili prije kao što je bila stvar sa Falloutom 4, tako da ne trebamo čekat par godina na izlazak igre. Naravno bit će i veliki Microsoftov dio na sajmu na kojem će prvi put predstavit svoju novu konzolu, kodnog imena Scorpio.
 
Nadam se da nam i Sony sprema nešto lijepo poput novih IP-jeva, gameplay iz novog God of Wara itd. Uglavnom mislim da bi mogao bit jedan od zanimljivijih sajmova, nakon prošlogodisnjeg, pomalo dosadnog.

Kojim se vi igrama nadate i koje bi najave voljeli vidjet? Sve odgovore napišite u ovoj temi, živjeli!
« Zadnja izmjena: 10. Lipanj, 2017., 15:06 Ementaler »

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: E3 2017
« Odgovori #1 : 29. Ožujak, 2017., 17:47 »
Middle-Earth Shadow of War gameplay, God of War release date, Darksiders 3(skocio bih od srece kad bi svanuo nastavak). Spider-Man gameplay. od Ubisofta i EA neocekujem nista jel sam zavrsio sa te 2 firme. I eto mozda neka nova igra od Bethesde.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: E3 2017
« Odgovori #2 : 29. Ožujak, 2017., 18:06 »
E da, ja i zaboravio na novog Spidermana, jedva cekam da vidim gameplay iz tog cuda, stim kakav tim radi na igri, polazem velike nade u nju.

Odg: E3 2017
« Odgovori #3 : 29. Ožujak, 2017., 18:52 »
Nastavak The Evil Withina je ono što me je zaintrigiralo barem za sada :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: E3 2017
« Odgovori #4 : 29. Ožujak, 2017., 21:44 »
Siguran sam u gameplay iz nove AC igre, a i Splinter Cell nismo vidjeli vec dugo, mislim da ce nas Ubisoft iznenadit sa njim. Microsoft ce sigurno najavit par ekskluziva koje ce popratit Scorpia..

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: E3 2017
« Odgovori #5 : 30. Ožujak, 2017., 17:15 »
Bit ce u svkaom slucaju sigurno novi call of duty gameplay, Star Wars Battlefront 2, od bethsede Quake Champions gameplay. Ali mene najvise zanima Playstation, tako da ja cu samo gledati Bethesdu i Playstation stream.

Odg: E3 2017
« Odgovori #6 : 02. Travanj, 2017., 21:24 »
Cak se i Nintendo nakon par godina vraca na scenu sa konferencijom uzivo, nadam se nekim dobrim najavama (novi Metroid bi bio pun pogodak).

Mislim da ce se AC i CoD najaviti prije E3 sajma, ali da cemo na istom dobiti puno vise informacija.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: E3 2017
« Odgovori #7 : 02. Travanj, 2017., 21:35 »
Nintendo nisam igrao od 99-e ako ne i čak 98-me. Baš me zanima šta će da bude na E3 sajmu, zagrijao me punim. 



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: E3 2017
« Odgovori #8 : 21. Travanj, 2017., 12:27 »
Playstation ce ove godine opet iznenaditi publiku. Njihova konkurencija Microsoft ce prezentirati novu konzolu. S obzirom da je Playstation vec izbacio Playstation 4 Pro, od nove konzole nema nista do 2019. Ali zato Playstation ima exclusive i na to ce se fokusirati, sta bi mogli ocekivati na E3 ove godine, je novi IP od Sucker Puncha na kojem rade vec 3 godine. od najavljenih igrica prosle godine, ove jeseni bih mogla izaci jedna od njih, ja predpostavljam ili God of War ili Days Gone. Mozda cak i obadvoje, s obzirom da je CEO Playstationa potvrdio da ce ovo biti godina Playstationa 4. Bit ce dosta zanimljivo. Ja se nadam da nece biti previse zanimljiv igrica dokraja godine, jel nema se para da se sve to pokupuje.

Odg: E3 2017
« Odgovori #9 : 25. Travanj, 2017., 16:33 »
Iskreno,ja od Microsofter konherencije nista neocekujem,ja se klaid da ce najaviti lauh naslov koji ce unistiti xbox scobion,o nitendu cu pratiti,jer mi je privukao nihova nova Zelda,i sigurno cu pratiti pc koferencije.Najvise se radumej Sonyjemo konferenciji,i ostali konfereciji
koji ce otkriti nekoliko dugo iscekivane naslove poput PayDay 3,borderlands 3 i mnogo naslova.
« Zadnja izmjena: 28. Travanj, 2017., 20:15 sedf »
Ok

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: E3 2017
« Odgovori #10 : 28. Travanj, 2017., 03:12 »
Zalosno je sta se tice Microsoft konferencije za Xbox, pripremaju Scorpion konzolu, koja zasad nema nikakvu exclusivu, zbog koje bih se ljudi nahyepali da uzmu konzolu. Zasada sta je potvrdito na igrama koje  oni planiraju da demonstriraju na konzoli, su Shadow of War i Red Dead Redemption 2. Recimo osobno ja bih bio nahypean za konzolu kad bi launch igra bila cancelani Scalebound, ali tko zna mozda nas iznenade. Prava stvar sta mene zanima je Sony konferencija, prosle godine sam bio odusevit, ove godine ce biti jos vece cudo. Jel investirao sam u njihovu konzolu, jel znam da nadolazece exclusive ce biti vrh vrhova, Spider-Man, God of War, Days Gone, i tko zna sta jos planiraju do 2020. godine, za sada me nisu razocarali niujednom pogledu, i mislim da ce tako i ostati. Hype is real. Jos samo malo vise od mjesec dana.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: E3 2017
« Odgovori #11 : 30. Travanj, 2017., 02:49 »
Nešto od CDPR-a oko Cyberpunka i to je to više manje.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: E3 2017
« Odgovori #12 : 30. Travanj, 2017., 18:21 »
Bethesda ima dvije stvari za najavit. Nadam se da će jedno od toga biti novi TES ili Fallout.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: E3 2017
« Odgovori #13 : 30. Travanj, 2017., 21:25 »
Razveselilo bi me kad bi Bethseda najavila novi TES ili CDPR trailer ili nesto u vezi cyberpunka, a ako se kojim slucajem dogodi oboje odmah pocinjem spremati lovu.

Odg: E3 2017
« Odgovori #14 : 03. Svibanj, 2017., 22:21 »
Bloodborne 2 :Đ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9