HCL.HR

G2A Pomoc

  • 7 Odgovora
  • 6301 Hitova
*

RaZiii

  • **
  • 253
G2A Pomoc
« : 14. Veljača, 2015., 14:21 »
Ljudi kada kupujem preko g2a i odaberem igru i sad pise Select your location, sta da odaberem, posto nema Croatia, inace iz Hrvatske sam. Takoder, tamo gore gdje pise u pocetku United states ( bar meni ) odabrao sam Europe i desno za novce EUR.

*

karlokarlec

  • *
  • 61
  • pa kriza je,nema se para za osobni tekst
Odg: G2A Pomoc
« Odgovori #1 : 19. Ožujak, 2015., 14:50 »
imaš za hrvatsku, a čak i da lažeš samo da dobiješ manji VAT automatski te premjeste

*

llazyyboy

  • n00b
  • 1
Odg: G2A Pomoc
« Odgovori #2 : 04. Travanj, 2015., 08:24 »
odabrao sam Europe i desno za novce EUR.





............................
http://www.solitairechamp.net/

« Zadnja izmjena: 15. Prosinac, 2015., 08:10 llazyyboy »

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: G2A Pomoc
« Odgovori #3 : 21. Travanj, 2015., 12:17 »
Trebala bi biti Hrvatska..

Pogledaj ti to malo bolje :bonk:


Odg: G2A Pomoc
« Odgovori #4 : 22. Travanj, 2015., 15:21 »
    Kupio sam vec 2 igrice preko toga!! Fifu 15 i PVZGW :clap: BEZ PROBLEMA!! :approve

Odg: G2A Pomoc
« Odgovori #5 : 06. Kolovoz, 2015., 23:28 »
Ma ja svaki put stavim ono OSTALO ili IZVAN EUROPE (kako god se to zvalo) i nema problema. Uostalom sasvim ti je svejedno ako stvarno je kako ovi kazu da te automatski premjesti u tvoju regiju.

*

karlokarlec

  • *
  • 61
  • pa kriza je,nema se para za osobni tekst
Odg: G2A Pomoc
« Odgovori #6 : 07. Kolovoz, 2015., 10:14 »
Ma ja svaki put stavim ono OSTALO ili IZVAN EUROPE (kako god se to zvalo) i nema problema. Uostalom sasvim ti je svejedno ako stvarno je kako ovi kazu da te automatski premjesti u tvoju regiju.

Ako lažeš o toj regiji da dobiješ 0% VAT zar nije to ilegalno? Ne plaćaš porez.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: G2A Pomoc
« Odgovori #7 : 07. Kolovoz, 2015., 10:35 »
Majstori pišete u temu staru nekoliko mjeseci i čovjeku očigledno to više ne treba jer je problem riješen.

KarloKarlec kome lažeš? Zar ti stvarno misliš da polu legalna trgovina poput g2a plaća porez tvojoj državi?!? To je čista manipulacija.
Većina igara koja se tamo prodaje je od nekog drugog korisnika koji je zapravo već platio porez u svojoj zemlji gdje ju je (ako ju) legalno kupio.
Tamo se 95% igara kupuje od drugih ljudi, a sav taj "VAT" kao i hrpetina provizija ide samo u džep g2a, a ne tvojoj državi, stoga uvijek stavite Outside EU union 0% i nedajte da Vas rade ovcama i uzimaju Vam lovu bezveze.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9