HCL.HR

Gdje mogu posuditi noviju PC igru na par dana?

  • 1 Odgovora
  • 17926 Hitova
*

cevapisunaj

  • n00b
  • 1
Gdje mogu posuditi noviju PC igru na par dana?
« : 07. Veljača, 2017., 17:23 »
Pozdrav! :D
Ovako, ovaj tjedan planiram započeti profesionalno se baviti snimanjem najnovijih igara na YouTubu. Snimat ću u 1080p rezoluciji pri 60 framesa, i videi će trajat oko 15-24 minute, snimat ću isključivo na engleskom i baz facecam-a (ne važne informacije). Trenutno nisam pri lovi i ne mogu si uzet neku noviju FPS igru tipa CoD: Infinite Warfare, Overwatch, Battlefield 1. Imate li savjet gdje/kako mogu besplatno posuditi neku noviju AAA igru (iz 2016./2017.). I ne, nemam frenda koji mi može nešto slično posuditi. Ne važno je gdje se igra nalazi, na uPlayu, Originu, Steamu ili što god, al da posudim nakratko acc i posnimim gameplaye. Ako znate kakvo mjesto tipa neku grupu ili nešto, javite! :D Svaka pomoć je dobrodošla! ;)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gdje mogu posuditi noviju PC igru na par dana?
« Odgovori #1 : 07. Veljača, 2017., 17:26 »
Nikako i nigdje. Sve igre su danas vezane za acc (kako si i sam naveo) Steam, Uplay, Origin, Gog, itd.
Ovdje si nov i nemoj očekivati da će sad svi poletiti i dati ti na korištenje svoje acc koji imaju po 300+ igara, a mislim da ni oni s 20 igara ne bi na to pristali.
Na kraju krajeva za PC su igre izuzetno jeftine i igre koje su stare godinu dana se mogu naći i za 10€...




EDIT: To je kao da kažeš ja se planiram profesionalno baviti automobilizmom i utrkama. Ima li tko za mene auto da mi posudi pa da se malo điram i utrkujem okolo?
« Zadnja izmjena: 07. Veljača, 2017., 17:32 Hrv4tin4 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9