HCL.HR

Igra li tko 2D fightere??

  • 2 Odgovora
  • 1902 Hitova
*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Igra li tko 2D fightere??
« : 22. Prosinac, 2012., 16:56 »
Ok ovako dragi HCL-ovci - evo mene nakon nekog vremena s jednim pitanjem: da li ima zaljubljenika u 2D tučnjave? Guilty Gear X serijal, Capcom VS serijal, KOF, Street Fighter Aplha, Fatal Fury i sl?
Naime, oduvijek mi je to među dražim žanrovima, još od SF2 u doba SNES-a. Zadnje vrijeme određene naslove igram ozbiljnije, naime jedino taj žanr još i igram.. Pa bi bilo dobro nać nekakvu ekipu za offline igranje, jer ipak je tako najzabavnije.

Ne znam kolko je izvedivo pokrenut nekakvu scenu kod nas u HR, kad su ljudi općenito nezainteresirani, no bilo bi lijepo da ode u tom smjeru.

Svakako, ako ima ekipe koja igra (platforma nebitna, stick playeri, joypad playeri-svejedno) - nabacite PP.

Pozdrav svima i sve naj za blagdane
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Igra li tko 2D fightere??
« Odgovori #1 : 22. Prosinac, 2012., 17:14 »
Nisi čuo za naše Fight Nightove u HCL igraoni? :ementaler:

Evo vijesti:
http://www.hcl.hr/vijesti-fight-night-turniri-i-druzenje-uz-fighting-igre-u-hcl-igraoni-6836-22.html

Nisam siguran koliko se ovih dana organiziraju, ali obično se svako toliko organizira jedan novi, a igraju se tu i tamo i 2D igre.

*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Odg: Igra li tko 2D fightere??
« Odgovori #2 : 29. Prosinac, 2012., 14:27 »
sorry Sirko, al  meni trebaju ljudi, ne reklama za event s naslovnice HCL-a.

i bwah-pretpostavljam da je glavna atrakcija bila Tekken, koji je smeće i nema apsolutno nikakve veze sa navedenim naslovima.
Od 3D šori mogu proć VF i SC, al više kao igre,malo općenitije gledano, nonije to to.

btw vidim da još uvijek abjuzaš :shy1: smajlija XD
erm.. passenger sa shume je, ak me se sjećaš :D
« Zadnja izmjena: 29. Prosinac, 2012., 14:44 pass »
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9