HCL.HR

Anketa

Jeste li igrali koju igru epizodnog tipa:

Da-sviđa mi se
28 (65.1%)
Da-ne sviđa mi se
10 (23.3%)
Nisam još igrao/la igre epizodnog tipa
5 (11.6%)

Ukupno Glasova: 41

Igre u epizodama [Telltale games, Hitman, Life is strange...]

  • 92 Odgovora
  • 105235 Hitova
Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #60 : 21. Listopad, 2016., 22:45 »
Odigrao sam Michone, sad sam na Walking dead 2. sezoni :)

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #61 : 22. Listopad, 2016., 15:09 »
Veliki sam fan Telltale igara zbog fenomenalne priče, međutim nikako mi ne paše epizodnost njihovih igara iz razloga što odigram par epizoda, pa čekam dok izađe naredna, pa opet prođe mnogo vremena dok dođe na red. Trebam preći drugu sezonu TWD, samo što se ničega ne sjećam, pa ću najvjerovatnije ponovo odigrat prvu. Preferiram cjelovitu igru, a ne iscjepkanu na epizode. The Wolf Among Us mi je zasad njihova najdraža igra, nadam se da će izbaciti i drugu sezonu.
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #62 : 22. Listopad, 2016., 17:09 »
Odigraj Life is Strange ako nisi, savrsenstvo od igre.

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #63 : 22. Listopad, 2016., 18:25 »
Veliki sam fan Telltale igara zbog fenomenalne priče, međutim nikako mi ne paše epizodnost njihovih igara iz razloga što odigram par epizoda, pa čekam dok izađe naredna, pa opet prođe mnogo vremena dok dođe na red. Trebam preći drugu sezonu TWD, samo što se ničega ne sjećam, pa ću najvjerovatnije ponovo odigrat prvu. Preferiram cjelovitu igru, a ne iscjepkanu na epizode. The Wolf Among Us mi je zasad njihova najdraža igra, nadam se da će izbaciti i drugu sezonu.

Slazem se, zato uglavnom kupim već gotove sezone. Ja sam isto malo zaboravio 1. sezonu TWD, ali sjetiš se brzo tokom igre. Ne detalja, ali okvirno.

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #64 : 22. Listopad, 2016., 19:06 »
Odigraj Life is Strange ako nisi, savrsenstvo od igre.
Igrala sam Life is Strange naravno, predobra igra. Potvrđena je i druga sezona ako se ne varam, trebali bismo je zaigrati početkom iduće godine.
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #65 : 26. Listopad, 2016., 18:31 »
Iskoristih popuste na PS storu pa sam si piknuo nedavno TWD season 1 i 2. Prešao sam sezonu 1 i sad sam pri kraju druge. Isto sve pohvale, priče u obje sezone su odlične, odluke ponekad teške i često se pitam što bi bilo da sam drukčije odlučio. Zna li netko kad izlazi iduća sezona? Nešto sam vidio da sad idući mjesec stiže, ali ne znam jel to službeno.

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #66 : 26. Listopad, 2016., 20:01 »
Vjerojatno će Q1 2017. Sezonu 1 sam prešao prije pola godine na Steamu i nisam ju uzeo ponovno na PS4, no igra je stvarno odlična. 1. sezona mi je bolja od 2. sezone, iako i 2. sezona ima predobrih dijelova.

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #67 : 27. Listopad, 2016., 11:11 »
I meni je 1.sezona bila zanimljivija, likovi također. Mislim zanimljiva je priča i u 2.sezoni, ali mi je većina likova iritantna tako da mi baš i nije žao kad netko pogine, dapače, za neke mi je drago šta se nisu spasili i za neke mi je žao šta su preživjeli :D dok sam u 1.sezoni svakog probao spasit i nekih mi je bilo malo žao šta nisu preživili.

Ps. Sada igram The Wolf Among Us, baš sam se nekako uživio u ove epizodne igre zadnjih dana :D

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #68 : 27. Listopad, 2016., 12:14 »
U TWD2 su likovi pre nesposobni i pre kmečavi i samo sputavaju druge. I meni je bilo za neke drago što ih nema. Bilo mi je malo Luke-a žao jedino.

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #69 : 27. Listopad, 2016., 13:32 »
Ma meni ni Luke nije bio drag, al slažem se. Sva neka paranoja, panika, kmečanje. Čovječe, pa prije bih onoj Sarah zabio sjekiru u glavu nego nekom walkeru :D Lee je za sve njih gospodin.
« Zadnja izmjena: 27. Listopad, 2016., 13:34 luyindula8 »

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #70 : 27. Listopad, 2016., 17:05 »
Daaaaa, mala je debil. Kako sam bio sretan kad su je pojeli.

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #71 : 13. Studeni, 2016., 16:11 »
Odigrao Batmana E3 s malim zakašnjenjem (nisam ni skužio da je izašla prije 2 tjedna, očekivao sam ju sredinom 11. mjeseca  :mrgreen:).

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #73 : 12. Prosinac, 2016., 13:03 »
Čekate li finale Batmana i nove Walking dead-sezona 3?  :slini:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #74 : 12. Prosinac, 2016., 14:09 »
Ja odavno kupio Batmana na TTG acc... Al nikako ga zaigrat, čekao sam da sve izađe van. Al sada bih ga polako mogao instalirati i taman stignem odigrati sve prijašnje epizode prije velikog finala.


A za TWD 3. sezonu planiram još jednom odigrati 1. i 2. sezonu i pripremiti se pošteno za nastavak.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9