HCL.HR

Imate li igre koje nikada nećete prodati?

  • 19 Odgovora
  • 25861 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« : 02. Svibanj, 2017., 11:21 »
Danas sve više prelazimo na digitalne kopije igara i nekako podrazumijevamo da će one stalno ostati u našem vlasništvu sve i da jednoga dana više ne budu radile na novim konzolama i operativnim sustavima... No fizičke kopije se još uvijek ne daju umiroviti i siguran sam da svi imamo barem jednu igru koju možda više ne možemo igrati - možda više nemamo konzolu, možda igra ne radi - ali svejedno čuvamo disk/kazeticu/floppy te igre, iz nostalgičnih razloga.

Imate li vi takvu igru koja vam je posebno draga pa ju ni pod koju cijenu ne namjeravate prodati, iako ju danas više ne igrate?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« Odgovori #1 : 02. Svibanj, 2017., 11:25 »
Imam isključivo digitalne igre. Sve što sam imao u fizičkom izdanju sam ili poklonio ili bacio ili prebacio u .iso


Nemam baš mjesta u stanu i samo bi mi smetale. Ostale su mi jedino digitalne igre na mojim acc. i ne planiram ih nikada prodati.
Želio bih jednog dana to prepustiti svojoj maloj. Već sam joj nabavio poveću kolekciju LEGO igara koje sada već igra sa mnom.
Ne znam, mislim da u današnje vrijeme nema smisla imati fizičko izdanje igara kada mi je životni prostor dragocijeniji od neke police u stanu.
A s druge strane to treba i održavati, čistiti, itd.
Ovako je sve po acc. i digitalnim servisima uredno složeno po abecedi  :hiha:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« Odgovori #2 : 02. Svibanj, 2017., 12:26 »
Sve što sam ikada kupio imam i sada, i ne, ne planiram prodavati.
Eventualno pokloniti nekome u datoj situaciji.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« Odgovori #3 : 02. Svibanj, 2017., 13:23 »
Ako budem u mogucnosti sogurno cu skupit kolekciju naslova koje volim, koje sam igrao i koji mi nesto znace. Imam doma par naslova i nadam se da ce ih bit jos puno, bas bi volio imat nekakav gaming room sa ormaricem punim igara i kipica. Bas sam nedavno kupio Mass Effect Trilogy u fizickom izdanju, jos uvjek ga nisam otvorio, mozda nikad i necu. Trilogiju sam presao, al piratsku verziju, dopala mi se jako i odlucio sam to vratit developerima na neki nacin.

Odg: Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« Odgovori #4 : 02. Svibanj, 2017., 13:36 »
Bartul_9@

E to bi bila dobra stvar imati gaming room :)

Kod mene su isto sve igre u digitalnom izdanju i ne vjerujem da ću ih ikada prodati


Odg: Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« Odgovori #5 : 02. Svibanj, 2017., 16:06 »
Imao sam segu,nintendo,super nintendo,xbox,xbox360 i sve sam poklonio rodjacima.Drama mi je vidjet kod ekipe stare konzole i fino poredane igrice kak su se ono catridge zvale il nesto tako,al prostor je problem.
Jednostavno zauzima previse prostora i bezze skuplja prasinu,nema smisla.Sad posjedujem ps4 pro,sve igre su fizikalija,ista stvar kao i prije kad kupim konzolu iduce generacije ova ide nekome kao poklon i to je to.Mozda da imam prostora drugacije bi razmisljao al ovako nema sanse skladistit te pizdarije po stanu :)

Odg: Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« Odgovori #6 : 02. Svibanj, 2017., 17:20 »
Imam Final Fantasy IX (black label), Syberia 1 i The Witcher Enh. Edt. i to ne namjeravam prodavat, ostalo imam nešto siće što i da hoću prodat, ne mogu.

Odg: Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« Odgovori #7 : 02. Svibanj, 2017., 22:55 »
Da, imam. NFS: Carbon, The Witcher, Mass Effect 2, Serious Sam 2 i 3, Assassin`s Creed 3 i Sniper: Ghost Warrior znam da je previse igara, ali dobro, puno igram igre.

Odg: Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« Odgovori #8 : 02. Svibanj, 2017., 23:28 »
S obzirom da imam plan za neki gaming room kada zavrsim faks i zaposlim se, ipak ne sjedim skrstenih ruku i polako pravim kolekciju koliko sam u mogucnosti.
Vecinom kupujem PS3 naslove i nemam namjeru da ih prodajem, jer za njih se ne moze dobiti puno, a sve manje ce ih biti na trzistu i oglasima kako vrijeme bude prolazilo. Skupilo se toga oko sezdesetak, cuva se fino na polici i igram dosta, tako da ima to svoju svrhu.

Za PC imam Age of Mythology, Company of Heroes i Warcraft 3 + ekspanzija, znaci cuvam ih godinama i nikada do sada mi nije palo na pamet da ih prodam, nekome poklonim i slicno. Ista stvar je sa dvije originalne igre za PS1, Rayman i Gran Turismo 2 koje su kod mene od vremena kada sam imao PS1. Tadasnja plejka i piratske igre odavno nisu kod mene, prodano pocetkom 2000-tih da bi se skupile pare za dvojku, a ove dvije igrom slucaja ostale kod mene, najvise zahvaljujuci ocu. Ljubomorno ih cuvam i imaju posebno mjesto na ladici za njih.

Jos je tu nekih 15-tak ketridza za SNES, i koliko god je prakticno piciti preko emulatora na PC-u ili cak androidu, ipak nema nista ljepse nego igrati na originalnoj konzoli i CRT-u.

Imam ja i digitalnih naslova, i na PSN-u i na Steamu, ali nista ljepse od fizicke kopije. Mozda sam staromodan tip, ali tako je :D

Odg: Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« Odgovori #9 : 03. Svibanj, 2017., 08:04 »
Super Mario i Tetris za Gameboy Color, childhood right there 😍

Odg: Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« Odgovori #10 : 03. Svibanj, 2017., 16:20 »
Imam par igara koje bi želio prodati ali ih nikad neću. Nitko ih ne želi kupiti.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« Odgovori #11 : 03. Svibanj, 2017., 23:04 »
Dam ti pet kuna.

Odg: Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« Odgovori #12 : 04. Svibanj, 2017., 08:41 »
Može. Igre su "My Little Pony", "Barbie Adventures" i "My Birthday Cake", sve za PC.  Javi mi se na PM.

Odg: Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« Odgovori #13 : 14. Svibanj, 2017., 23:50 »
The Last Of Us ce zauvijek biti kod mene, nakon prvog prelaska zaljubio sam se u igru. Nakon toliko emotivnosti i povezanosti s likovima tesko da cu je se rjesiti

Odg: Imate li igre koje nikada nećete prodati?
« Odgovori #14 : 16. Svibanj, 2017., 07:52 »
Jeste mala kolekcija, ali odabrana  :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9