HCL.HR

Kako do besplatnih, a legalnih igara? [Tutorial i diskusija]

  • 4 Odgovora
  • 4674 Hitova
*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
    Kao što naslov teme kaže, ovde ću vam pokazati kako da dođete do besplatnih, a legalnih igara (prvenstveno na steamu). Znam da na forumu ima i mlađe populacije tako da se nadam da ću nekima ovim tutorijalom pomoći. Ako sam nešto zaboravio da pomenem tu ste vi da me ispravite i nadopunite.
    Pogledajmo prvo igre koje imam na steamu:
Klikni ovde (Kliknite na sliku za veću sliku)

    Vidite imam nekoliko veoma dobrih igara i njihova ukupna cena kada nisu na akciji prelazi 100 evra. Ja sam ih platio 5 evra. Platio sam 5 evra CS:GO, ostalo sam dobio besplatno u vidu ključa (key) na mnogim sajtovima, a neke sam dobio i na HCL-u. Želim da napomenem da na HCL.hr facebook profilu jednom u par meseci imamo giveaway, a ponekad neki član foruma koji ima ključeve za igrice koje već ima lepo podeli te ključeve ljudima koji se jave.

Primer: Na forumu postoji tema "Keyevi viška" gde autor ima ključeve za igrice koje već ima i/ili mu ne trebaju pa deli forumašima, ili na primer u temi za Euro Truck Simulator 2, forumaš imagineak je postao kako ima key koji mu ne treba, ja sam se javio i dobio EUTS 2.

    Postoje i razne stranice koje dele "ključeve" igara za steam. Samo se malo potrudite i naći će te veoma dobre, a legalne igre- besplatno.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Kako do besplatnih, a legalnih igara? [Tutorial i diskusija]
« Odgovori #1 : 09. Studeni, 2015., 18:06 »
Ima po internetu stranica tipa TremorGamesa na kojima se rješavaju task-ovi pa se skupi njihova valuta i kupi se igra,ali sve je to jednostavno jedan veliki gubitak vremena,kad je jednostavnije uplatiti par dolara i hvatati akcije i bundle-ove,da nešto što vrijedi dobiješ besplatno trebaš bit il' sretan il' uporan ;)
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Kako do besplatnih, a legalnih igara? [Tutorial i diskusija]
« Odgovori #2 : 18. Studeni, 2015., 11:48 »
Tutorial :ave::ave::ave:
HCL.hr Intervju: Igor "Iggy" Gajić
--------------------------------------------------------
HCL : Tko ti se najviše urezao u pamćenje sa PCP Foruma?
Iggy: Sickmanno.

28.12.'06

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Kako do besplatnih, a legalnih igara? [Tutorial i diskusija]
« Odgovori #3 : 18. Studeni, 2015., 17:32 »
Ja imam od trremora 10 igara + sa neki fb stranice svaka 2 dana ili 1 dan informisu ljude gdje mozes dobit dzaba igru (npr dijele 2000 keyeva od neke steam igre) itd...

p.s
imam 77 igri od kojih je 3 free to play i 0 € ulozeno u igre ;) :)
link steam acc https://steamcommunity.com/profiles/76561198157502696/games/?tab=all
« Zadnja izmjena: 18. Studeni, 2015., 17:41 Hrv4tin4 »

Odg: Kako do besplatnih, a legalnih igara? [Tutorial i diskusija]
« Odgovori #4 : 28. Prosinac, 2015., 19:38 »
Ja sam sa tremora podosta svojih igara nabavlja ^^
library mi ima 156 igrica pola su bas dobre a ostalo freebies

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9