HCL.HR

Koliko traje igra?

  • 9 Odgovora
  • 3575 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Koliko traje igra?
« : 13. Veljača, 2014., 23:16 »
Želite se upustiti u kampanju određenog RPG-a ili pak želite znati koliko vam treba da pređete kampanju u COD-u?
Iako nije ogroman database, Gamelengths nudi popriličnu bazu o trajanju pojedine igre. S time da nudi opciju da i vi uvrstite svoj gameplay time neke igre.
Odlična stranica za one koji si žele isplanirati vrijeme uz neku igru. Informacije sa te stranice nemoraju biti 100% točne, ali većinu igara koje sam provjerio, podudaraju se sa mojim iskustvom.

Klikom na pojedinu igru dobivate informaciju koje je minimalno vrijeme za prijelaz igre, maksimalno i koje je prosječno vrijeme ljudi koji su uvrstili svoj gameplay time u bazu na stranici.
Neke poznatije i popularnije igre dakako imaju i puno više uvrštenih prijelaza igara, no ima i onih igara koji broje svega par ili čak jedan prijelazak i uvršeno vrijeme.


*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Koliko traje igra?
« Odgovori #1 : 13. Veljača, 2014., 23:21 »
Molim, hvala, izvoli

http://www.howlongtobeat.com/

Preglednije, potpunije, ugodnije

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Koliko traje igra?
« Odgovori #2 : 13. Veljača, 2014., 23:28 »
Ma može. :hug

Odg: Koliko traje igra?
« Odgovori #3 : 14. Veljača, 2014., 00:58 »
Kužim da se misli na neko prosječno trajanje igre al na kraju igra traje kolko ti želiš :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Koliko traje igra?
« Odgovori #4 : 14. Veljača, 2014., 23:44 »
Ja sam baš usporedivao svoja vremena sa onima na http://www.howlongtobeat.com/ i za vecinu igara mi je trebalo od kojeg sata pa cak i do skoro 9 sati vise (Dirt 2 koliko se sjecam).Vjerovatan razlog tome je sto sam tad igrao na niskom FPS-u (ni sad nije neki super al bolje 20-40 nego 8-15) pa mi je trebalo znatno vise vremena..
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Koliko traje igra?
« Odgovori #5 : 15. Veljača, 2014., 01:28 »
Kakve veze ima FPS, (frames per second) sa trajanjem kampanje u nekoj igri?!

Znači, igraš Assassins Creed IV  i imaš 25/30 FPSa na nekoj GTX 660.....
Ja igram tu igru na GTX 780, TITANU ili čemu već i FPS mi je zaključan na 60 ...

Po tvome, ja ću prije završit kampanju sa 60 FPSa nego ti sa 30!?!?!?!?!?!!?!?!?

Ajde daj, razmislite malo prije nego napišete neke pametne izjave....

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Koliko traje igra?
« Odgovori #6 : 15. Veljača, 2014., 10:00 »
Pa dobro ako je čovjek rekao da je tad igrao na slabom kompu i pri 8-15 FPS-ova, a to je dosta veliko štekanje i logično da će više griješiti u igri i da će mu zbog toga trebati više vremena da je završi.

Odg: Koliko traje igra?
« Odgovori #7 : 15. Veljača, 2014., 10:10 »
Sve to stoji al kako nije odustao od igre nego igrao na 8-15 FPS-a, meni je to nezamislivo....

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Koliko traje igra?
« Odgovori #8 : 15. Veljača, 2014., 23:24 »
Nekima nije,recimo meni,jer sam ja igrao GTAIV na najnižim postavkama,sa 10 FPS-a.

Odg: Koliko traje igra?
« Odgovori #9 : 15. Veljača, 2014., 23:52 »
GTA IV optimizacija, jedan od razloga zasto sam odmah poslije main storyja presto igrat igru :hug
evo pogledo sam trajanje skyrima, kaze da je na PC-u prosjecno trebalo 200h za 100% prelazak. ja sam utuko preko 200h sati u igru, vraga sam crnog preso, i dalje imam over najn tauznd questova :wildboy:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9