HCL.HR

Komentari na listu odigranih igara

  • 792 Odgovora
  • 310530 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #525 : 16. Travanj, 2016., 19:26 »
Rješen Tomb Raider GOTY
Trenutno najveće razočaranje u 2016. godini na mojoj listi. Mislim da Rise of TR neću niti odigrati iako me zanimala igra. Ovo čudo mi je ubilo svaku volju za igrom  :hiha2:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #526 : 16. Travanj, 2016., 19:30 »
Cekaj pa ti si tek sada odigrao prvi Tomb Raider? Ja sam mislio da si ti to davno rjesio.

Ni meni se osobno igra nije previse svidjela, nije losa, al nije mi ostavila neki upecatljivi osjecaj, nisam je ni zavrsio.Al mislim da je ROTR puno bolji od prvog djela, barem po onome sta sam vidio gameplaya, komentara, a i graficiki izgleda puno bolje.

Meni napucavanje u prvom djelu nije sjelo bas, a i nekako mi je sve bilo sivo i jednolicno.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #527 : 16. Travanj, 2016., 19:58 »
Ma igrao sam ga ranije, ali sam, kao i ti, odustao dosta brzo. Sad sam odlučio igri dati drugu priliku i konačno ju završiti do kraja.
Ali jedina pozitivna točka igre su one grobnice i kakve takve zagonetke. Ovo ostalo mi je kriminalno odrađeno  :hiha2:

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #528 : 16. Travanj, 2016., 20:40 »
Zanimljivo, i sam sam brzo stao sa TR 2013, ali evo završih Rise. Razlog je tome što sam achievement whore te sam propustio priliku za onaj gdje trebam odraditi sve razgovore sa Endurance posadom, i shvatio da moram sve ispočetka, pa mi se nešto nije dalo. Međutim, sad kad sam završio drugu igru, i svidjela mi se, dobio sam malo više motivacije za prelaskom prve. Doduše, i u Rise sam zeznuo jedan ačivment, gdje se treba kupiti sve iz radnje sa oružjem. I jesam, ali je bio zabagovan u ranijoj verziji igre i nije se otključao, pa moram čitavu igru ispočetka samo da skupim dovoljno Vizantijskih novčića da sve kupim.... Taman kad završim prvu igru možda ću se uželjeti druge, na sličan način kao što sam se prve nakon završetka druge....

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #529 : 17. Travanj, 2016., 11:32 »
Odigraj obavezno Rise, jer je puuuuuuuuuuuuuno bolji od predhodnika.
Meni na drugo igranje TR iz 2013 bio puno lošiji nego kada je bio aktualan.
Isto me je sve živo nekako smetalo iako ju generalno smatram jako dobrom TR igrom.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #530 : 20. Travanj, 2016., 22:20 »
Napokon završio s The Last Remnantom, utopio 76 sati i opet se moglo još tu štošta uraditi ali postane zamorno. Sigurno ima prigovora za igru, ali pozitivno sam iznenađen art directionom i generalno atmosferom igre :)) Sigurno sati svoje govore; pravi odmak od sveprisutnog multiplayera.
The blood of youth is bubbling back..

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #531 : 03. Svibanj, 2016., 21:18 »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #532 : 07. Svibanj, 2016., 12:46 »
Dodan Dark Souls 2 (sa pripadajućom The Lost Crowns dlc trilogijom). Nakon 125h i na levelu 201 završavam ovu neponovljivu avanturu. Nakon DS više na igre ne gledam istim očima, sve druge mi sada izgledaju manje vrijedne a jedino mi DS izgleda kao prava igra. Valjda će proći ova euforija jer imam još dosta dobrih igara za preći, počevši od MGS V koji je ostavljen na pola kampanje a trenutno mi se čak ni on ne igra (iako mi je stealth najdraži žanr)  :bonk:.


Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #533 : 12. Svibanj, 2016., 09:18 »
Dodane 4 igre na popis tekuće godine, sve redom avanture neke vrste i sve su mi onako nekako jedna kraća od druge.

Dodano:

Gabriel Knight: Sins of the Fathers HD
Samorost 3
Layers of Fear
Fahrenheit Indigo Prophecy


Najbolji mi je bio GK baš mi je drago da su napravili obnovu klasika. Indigo možda i zaslužuje manju ocjenu jer prilično podlo devovi podvaljuju par boljih tekstura pod remaster. Layers možda i veću no osobno mi je prekratka kao i nedavni Firewatch. 

Trenutno igram neke veće igre, prvenstveno AC IV i Batman: Arkham Knight i trudim se završit AC III koji mi je kao i mnogima najjadnije pero u perjanici Ubisoftovog AC serijala.

 :piva:

 
« Zadnja izmjena: 12. Svibanj, 2016., 09:25 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #534 : 15. Svibanj, 2016., 17:26 »

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #535 : 24. Svibanj, 2016., 22:14 »
ARK: Survival Evolved je dodan. Užasna optimizacija, ali na kraju, kad se sve zbroji i oduzme, nije mi žao što sam je kupio.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #536 : 29. Svibanj, 2016., 11:52 »
Evo dodao i ja prvi put igre na listu odigranih igara. Gaming sam počeo pratiti prije otprilike godinu dana, točnije kada sam počeo pratiti HCL(igrao sam ja i igre prije, ali nisam pratio ništa :D) Zato možda neke ocjene tj. komentari na igru su presubjektivni ili možda "tražim dlaku u jajetu", a nešto drugo nisam spomenuo. :D
« Zadnja izmjena: 29. Svibanj, 2016., 12:00 donmate »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #537 : 31. Svibanj, 2016., 12:35 »
Dodan i prvi Dark Souls. Nevjerovatno da i nakon uzastopno odigranih DS2  i DS1 me vuče da odmah krenem sa DS3, ne pamtim kad me neki serijal ovoliko zarazio. Ali morat ću se natjerat da predahnem i posvetim se i nekim drugim igrama, taman dok ne izađu svi dlc-ovi za trojku.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #538 : 19. Lipanj, 2016., 09:47 »
Dodani prvi Splinter Cell i FF IX.
Obje su dobre igre, jedino me brine što nigdje ne mogu naći Splinter Cell Pandora Tomorrow...  :hiha2:  Imam sve ostale igre iz serijala na Uplayu, ali ova uopće nije nigdje u prodaji...
Sad moram preskočiti tu igru i pogledati story na Youtubeu...




Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #539 : 19. Lipanj, 2016., 10:29 »
Dodani prvi Splinter Cell i FF IX.
Obje su dobre igre, jedino me brine što nigdje ne mogu naći Splinter Cell Pandora Tomorrow...  :hiha2:  Imam sve ostale igre iz serijala na Uplayu, ali ova uopće nije nigdje u prodaji...
Sad moram preskočiti tu igru i pogledati story na Youtubeu...

"Any time you need to avoid detection or need to stay out of a spotlight or you fail the mission, you can't see any of the light. It is just non-existent because modern GPUs are unable to handle it correctly for whatever reason."

"How did the first and third games avoid this issue?"

"Because Ubisoft Montreal developed Splinter Cell and Chaos Theory, whereas Ubisoft Shanghai developed Pandora Tomorrow. I assume they took a different approach to it."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9