HCL.HR

Komentari na listu odigranih igara

  • 792 Odgovora
  • 309838 Hitova
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #585 : 08. Studeni, 2016., 15:58 »
Dodao na LISTU famozni No man's shit i pakleno dobar DOOM.


 :piva:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #586 : 14. Studeni, 2016., 10:54 »
Dodao Uncharted 2 i 3. Svakako preporučam  :ementaler:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #587 : 07. Prosinac, 2016., 16:56 »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #588 : 07. Prosinac, 2016., 19:05 »
Al stvarno taj Doom kida, neznam kad me neka igra tako iznenadila, doslovno savrsenstvo bez ijednog problema..Glavni protogonist je premocan i doslovno pre cool..Od pocetka kad iscupa one lance sa sebe, pa sve do kidanja glava demonima i ostalih stvari, stvarno kapa do poda.Jedna od najkvalitetnijih igara sta sam odigrao do sada.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #589 : 07. Prosinac, 2016., 19:38 »
Točno pokazuje kako je bolje počet development od nule kad se više nema ideja, umjesto da se izbaci igra tipa Duke Nukem Forever i Aliens: Colonial Marines.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #590 : 07. Prosinac, 2016., 21:41 »
Nekad nije bitno ni kak se radi, nego tko radi...

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #591 : 08. Prosinac, 2016., 06:43 »
Jep kida udove. Ja ga triput prešao.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #592 : 08. Prosinac, 2016., 17:11 »
Nekad nije bitno ni kak se radi, nego tko radi...

Jesi odigrao? Nešto slabo updejtaš listu.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #593 : 08. Prosinac, 2016., 17:13 »
Lijenčina xd
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #594 : 27. Prosinac, 2016., 07:51 »
Moram nadopunit igre koje nisam mjesecima unio u listu. Uf ima dosta toga.
Ima i onih igara koje sam igrao i više desetaka sati ove godine, no jednostavno hoću imat kompletniji dojam za iste, pa ću ih uvrstiti u iduću godinu.
Evo nekih koje moram dodati na listu.

Titanfall 2 - Pri pokretanju kampanje, da budem iskren, prvih sat i pol vremena nisam bio nimalo oduševljen, štoviše imao sam cijelo vrijeme feeling da ne kužim u čemu je uopće stvar. A onda se desila; ta genijalna misija. Zapravo već misija prije mi je sjela kao budali šamar i pomalo me zainteresirala za kampanju i cijelu priču oko nje. Ali "Effect and Cause" je jedna od najboljih i najoriginalnijih misija ikad u FPS žanru. S time da od tada pa zapravo do kraja igre, čekale su me fantastične misije i trenuci, koji su me natjerali da odmah po završetku igre startam ponovo kampanju, koliko je genijalna. AI je zadovoljavajuć, bilo da se radi o ljudima, spectrima, a pogotovo TITANIMA. Gameplay Titana, je vrhunski i prezabvan, najviše tome mi pridonosi 8 ili 10 loadouta, koju produbljuju gameplay mehaniku, zbog svojih unikatnih setova i opcija koje nudi. Atmosfera kao i grafika nisu najbolje ikad, no odrađuju svrhu. Igra u nekim trenucima, kako gameplayom tako i vizualno, neodoljivo podsjeća na Mirrors Edge, Portal, Half-Life i Halo igre i to sve na steroidima. Ne vidim ništa loše u možebitnom kopiranju tih igara, budući da igra u niti jednoj sekundi ne iskače iz svoje originalnosti i svog stila. 89/100

Call Of Duty: Modern Warfare Remastered - Na prvo spominjanje ovog remastera odmahnuo sam rukom i bio posve ravnodušan. No dok sam čekao instalaciju Infinite Warfarea, isprobao sam ovaj remaster i ostao zatečen. Igra djeluje kao ista igra, ali to nije ista igra. U svakoj sekundi se vidi i osjeti kako se ovdje ne radi o grafičkom uljepšavanju, nego o igri koja je prošla facelifting po svim aktualnim grafičkim standardima. I da nisam igrao COD 4 kada je izašao, za ovu igru bi mislio da je upravo sada izašla. Osim predivnih vizuala, igra je i po audiu dobila velike promjene. Zvuci oružja sada su puno bolji, ma nema segmenta u igri valjda da nije podignut na veći nivo. Micanje crosshaira, podrška za gamepad samo su neke od najvažnijih promjena koje su me prikovale da kampanju prođem u jednom popodnevu, po neznam koji put, ali ovaj put sa potpuno drugim doživljajima. Gotovo da sam imao jedna feeling onome iz 2007 kada sam prvi put pokrenuo i prešao igru. Sada bih vrlo rado htio remaster preostala dva naslova u trilogiji. 90/100

Deus Ex: Mankind Divided - Igra mi je genijalna i bogami - baš to sam tražil! Došlo mi je odmah da krenem NG+, jer igra i ja to zaslužujemo. To ja zovem pravim gaming snošajem. Ona Alex Vega! E ta pička! Zašto nije gola i zašto ima toliko odjeće na sebi? Još pazi - ima cloak! Deeeee beži dev. Mogao sam imao nutella horny time. Ovak mogu sam zamolit nekog i platit fotošop žene iz igrice. Likovi u igri su mi taman dobri da ih nekak popamtim, a da nije preveč fokus na njima. Maksimalno sam kroz igru ganjal sve moguće mailove, alternativne puteve, sakupljanja i crafting razno raznih stvari. Al od svih odličnih stvari, na kraju me najviše oduševilo napucavanje koje je u ovakvoj igri, sekundarna, ali opet jako bitna pojava. U HR-u je to dosta bilo traljavo i zanemareno. Ovdje je to Č/10; bravo Nixxes, bravo Eidos, bravo SE. Baš igra po mom guštu. Malo slikica mojih iz igre i video kak kaj Švarci jebem mame. 96/100

Call of Duty: Infinite Warfare - Utukao sam u kampanju skoro 11 sati, što je rekord za Call of Duty igre. Nakon Advanced Warfarea koji mi je do ove igre bio najbolji u žanru. Infinte Warfare je cijelo futurističko ratovanje odveo na potpuno novu razinu. Kao igra, jedno od najugodnijih iznenađenja godine. Ethan, Reyes i ostali suborci nisu likovi koje ću zaboraviti prilikom micanja igre s HDD-a, zapamtit će ih ovo gamersko srce. Kao što je slučaj sa svim FPS-ovima koje odigram, prilikom prvog pokretanja o igrama gotovo da neznam ništa osim settinga. Spojlam si minimalno ili nikako. Po jednom traileru vidio sam da bi igra mogla imat onu kvalitetu koju je imao Advanced Warfare, koji mi je ne samo najbolja COD igra, nego jedan od najboljih FPS igara koje sam ikada odigrao. Već po prvoj misiji, znao sam da je to to. Da COD ima još jedan dragulj u rukavu. A kako se klupko odmotavalo, vrijeme i misije prolazile, cijelokupna slika igre je bila sve lijepša i lijepša. I sada nakon odigrane igre, mogu samo reć da u ovih 10 sati nisam našao niti jednu jedinu zamjerku ovim devovima, koji su uspijeli napraviti ovaj futuristički masterpiece. Ono na što sam prvo opao i što je tokom cijele igre kod mene izazivalo jaw–dropping je kvaliteta produkcije. Dostojno najvećih hollywoodskih blockbustera, ova igra miriše i izgleda savršeno.  95/100

NBA 2K17 - Kao veliki ljubitelj i poznavatelj NBA 2K serijala moram reći da i dalje ova igra uspijeva iz godine u godinu evoluirati te ponuditi mnogo novina u raznim segmentima, da svaku novu igru možemo proglasiti boljom od predhodnika. Developeri iz 2K Sportsa trude se uvući vas u atmosferu NBA ludila već toliko godina da samo čekamo naslov koji će zbog iznimne vizualne prezentacije prestati biti jednostavno igra te će te uspjeti čak nekoga i prevariti da se radi o NBA prijenostu stvarne utakmice. Briga za detalje je svakom novom godinom, svakim novim izdanjem izvan svake pameti. Novi potezi, novi driblinzi, nove prezentacije, novi vizuali i statistike – ma izvan svake pameti je i ovo najbrajanje. Ono što je bitno kad pričamo o tim novitetima jest to da imate osjećaj da igrate potpuno novu igru, što nije mala stvar kada spomenem da sam u prošla dva naslova ugurao više od 600 sati.  90/100

DiRT Rally - Već u uvodu same recenzije spomenuli smo kako je igra "Kombinacija dobre grafike, količine sadržaja, odličnog zvuka, osjećaja vožnje, podrške za simracere u širokom smislu te riječi, sve to zajedno izmiksano daje jedan izvrstan i žestok koktel, a jednom kad ga probaš jednostavno želiš još! " kako bi rekao moj kolega the_prodigy, a ja se slažem s njime. Recenzija je dosta kasnila, malo zbog tehničkih poteškoća, no najviše kako bi zaokružili potpuni proizvod kada svi updatei izađu i kada sav dodatan sadržaj bude u igri. Obojica smo isto tako došli do zaključka, da je Codemasters morao izbaciti još sadržaja za ovu igru, kako bi ju održao živom i dalje zanimljivom, jer iako je igra već vani gotovo dvije godine, njezina kvaliteta zahtjeva još sadržaja, da bude još bolja i još bogatija. Moramo priznat da smo malo i razočarani, da još nisu ubacili barem dvije rally nacije, kako bi razbili tu neku manjkavost koja stvara dojam zasićenosti. Što se nas tiče, nastavak ove igre netreba biti blizu, ali neka se ubaci još dodatnog sadržaja, ionako imamo provjeren proizvod koje virtualne rally fanatike zadovoljava po većini standarda.  92/100

Na listu su mogle i ove godine, no kada ih kompletiram ići će u sljedeću:
Doom, Batman Arkham Origin, Call Of Juarez Gunslinger, The Division, MGS V: Phantom Pain, Rainbow Six Siege, The Witcher.
To bi bilo to za ovu godinu.



« Zadnja izmjena: 27. Prosinac, 2016., 07:59 Cole »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #595 : 31. Prosinac, 2016., 10:45 »
Zavrsio svoju godinu sa ukupno 20 odigranih naslova.Igralo se jos dosta toga, a nije zavrsilo na listu posto ih nisam zavrsio do kraja.Poput DOOMa, FC Primal i jos dosta drugih naslova.Takoder sam igrao i WOW nekih 2 mjeseca, dosao do 67 levela, a tu sam i zastao.Na listu sam dodao i Skyrim koji nije zavrsen, al bit ce igran jos puno na novom PCu, a mislim da sam dovoljno bio u igri da mogu napisat misljenje, nekih 60 sati, mada je to nista za takvu predivnu igru.

Sve u svemu odlicna godina za gaming, odigrao sam neke serijale koje zelim odigrat cjeli zivot poput Mass Effect i Uncharted igara.Sljedece godine se nadam kupit PC i odigrat ostale igre koje zelim, a nadam se i novom PS4 Pro.

Evo i finalne liste..
http://www.hcl.hr/forum/gaming-kultura/lista-odigranih-igara-2016/msg784539/#msg784539

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #596 : 31. Prosinac, 2016., 11:33 »
Lista odigranih igara 2016.

Prijelomna godina za mene. Konačno sam kupio novu grafičku i iznenađuje me koliko se dobro ostatak moje šest godina stare konfiguracije nosi sa njom. Od 23 odigrane igre ove godine devet su bili novi naslovi ili igre koje još nisam igrao. Igra godine mi je Doom kojeg dodajem na svoju listu definirajučih žanrovskih naslova. Baš mi fale takvi kvalitetni linearni FPS-ovi u ovo open-world doba gaminga. Imam i nešto započetih igara koje nisam uvrstio na popis, a koje definitivno planiram završiti.

U 2017. se nadam Bethesdinoj (barem) najavi novoga TES naslova. Planiram opet utuči suludu količinu vremena u Skyrim, Fallout 4, Witchera 3 i razne Pokemone.

2016. – 23 igre / 759 sati
2015. – 18 igara / 705 sati
2014. – 29 igara / 794 sati
2013. – 21 igra / 673 sati
2012. – 26 igara / 957 sati
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #597 : 31. Prosinac, 2016., 11:58 »
Ja isto planiram taj Skyrim odigrat kako spada, takoder se nadam novoj TES igri, a Fallout 4 mi je napet od kada je izasao, al nisam jos imao priliku ga zaigrat.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #598 : 31. Prosinac, 2016., 16:02 »
Konačno, danas, je i moja lista gotova! Ova godina je bila plodonosna, ali imam još hrpetinu toga za odigrati. Sve igre koje sam naveo su prijeđene do kraja ili nemaju kraj kao takav (neke simulacije, managmenti, sportske).


Jedino mi se nisu dale zapisati još WWE 2k16 koja mi je solidna igra, ali ništa posebno i FF X kojeg obožavam i nemam riječi za njega :D


Sve u svemu 30 igara završeno ove godine, a današnji kraj je bio uz Batmana od TTGa koji mi se na kraju i doista svidio.
Jedva čekam iduću godinu za rješavanje velikih zaostataka u kojima sam se našao i novim igrama koje stižu  :hiha:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #599 : 31. Prosinac, 2016., 16:47 »
Najveće sranje je što sam se bio razbolio nešto sitno i bio 2 dana doma taman kad je Cohh Carnage streamao Batmana. Odličan je, a sad mi ga nema smisla igrat :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9