HCL.HR

Komentari na listu odigranih igara

  • 792 Odgovora
  • 309835 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #675 : 12. Siječanj, 2018., 17:34 »
Op op, evo još 2 igre završene, krenula je jako aktivno ova godina... Možda i previše aktivno  :hiha:


KLIK

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #676 : 12. Siječanj, 2018., 17:47 »
Evo i moj prvi ovogodišnji update: Mass Effect 2 i Doki Doki Literature Club!
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #677 : 13. Siječanj, 2018., 08:16 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:05 Bert_Raccoon »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #678 : 13. Siječanj, 2018., 09:11 »
@Bert
Istina je kako nema, nažalost, kvalitetnih rukometnih igara... I ja sam tražio prije par godina, no smješno mi je bilo dat tipa 200kn za igru koja izgleda grozno, baš sam gledao IHF 16 i ni danas ne izgleda nešto puno bolje od IHF 12...  :hiha2:


Inače sinoć oko ponoći konačno završio Broken Sword 5

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #679 : 13. Siječanj, 2018., 12:50 »
I sad kad ja završim igru, a ne moram, ostavim ocjenu i utisak i kažem šta se sljedeće igra, i tjt?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #680 : 13. Siječanj, 2018., 13:01 »
To je tvoja osobna lista koju vodiš i ti onda znaš što si prešao, koliko si zadovoljan s igrom i na kraju to podijeliš i s drugima.
Sve je stvar tvog osobnog doživljaja igre.
Meni je fora jer vidim što drugi igraju i što bih sebi iduće mogao uzeti za igrat. A opet i drugi vide što ja "preporučam" i što mi se sviđa.


Ovo što igram mi je orjentir što ću iduće završiti i odigrati, pa možeš očekivati ocjenu tih igara koje se trenutno igraju.


*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #681 : 13. Siječanj, 2018., 13:16 »
@Bert
Istina je kako nema, nažalost, kvalitetnih rukometnih igara... I ja sam tražio prije par godina, no smješno mi je bilo dat tipa 200kn za igru koja izgleda grozno, baš sam gledao IHF 16 i ni danas ne izgleda nešto puno bolje od IHF 12...  :hiha2:


Inače sinoć oko ponoći konačno završio Broken Sword 5

Jesi odigrao možda ostale dijelove? Prvi i drugi su mi odlični, treći sam nekako odigrao, al sa četvrtim nije išlo nikako.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #682 : 13. Siječanj, 2018., 13:49 »
To je tvoja osobna lista koju vodiš i ti onda znaš što si prešao, koliko si zadovoljan s igrom i na kraju to podijeliš i s drugima.
Sve je stvar tvog osobnog doživljaja igre.
Meni je fora jer vidim što drugi igraju i što bih sebi iduće mogao uzeti za igrat. A opet i drugi vide što ja "preporučam" i što mi se sviđa.


Ovo što igram mi je orjentir što ću iduće završiti i odigrati, pa možeš očekivati ocjenu tih igara koje se trenutno igraju.

Da, razumijem. Eto i ja bi se priključio trenutno sa jednom igrom, ali tek je počela godina!  :piva:

Sad jeli u drugu temu samo pisat što igram i "update" pravit?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #683 : 13. Siječanj, 2018., 14:56 »
@theth1ef


Nažalost nisam druge dijelove igrao, iako jesam fan dobrih avantura... Ovu sam dobio uz PS+ besplatno pa mi je bila pri ruci inače već dugo vremena nisam igrao dobru avanturu...  :hiha2:


@c0bra123


Da, ostaviš jedan post u temi za 2018. godinu i onda radiš update. Kada napraviš update ovdje postaš o čemu se radilo (ako želiš, ako ne želiš - to je tvoja stvar).
Nema više postova, jedan je post i to je to. I nije bitno koliko si odigrao igara, neki su samo rezervirali svoje mjesto u temi pa će kasnije dodavati igre.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #684 : 13. Siječanj, 2018., 15:43 »
Kužim, Hvala!  :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #685 : 13. Siječanj, 2018., 18:52 »



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #686 : 13. Siječanj, 2018., 22:21 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:05 Bert_Raccoon »

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #687 : 14. Siječanj, 2018., 12:10 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:05 Bert_Raccoon »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #688 : 14. Siječanj, 2018., 18:33 »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #689 : 14. Siječanj, 2018., 19:39 »
Dobro ste vec nakupili, a godina je tek pocela. Ja prelazim nekoliko naslova, mislim da bi najprije mogao dodati Wolfenstain The New Order..

Takoder igeam Witchera 3, al prelazak ce potrajat sigurno mjesec, dva. Igram i Dying Light u co opu, a to ce isto potrajat, sa svim ekspanzijama.

Planiram ponovno igrat SW KotOR, ovaj put na potpuno mracnoj strani, mislim da bi to moglo doc odmah iza Wolfenstaina.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9