HCL.HR

Lista igara ?

  • 15 Odgovora
  • 4931 Hitova
*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Lista igara ?
« : 19. Studeni, 2011., 14:54 »
Gdje i na koji način vi vodite listu igara što ste prešli? Koji portal koristite za to? IGN, GameSpot? :hiha:
Ili imate nekakav Word, notepad, koji već file dokumenta u kojem upisujete ili su vam sve igre u mozgu memorirane? :D

Mene zanima nešto tipa: http://myanimelist.net/   (samo za anime je) da li takav jednostavan i simple site postoji i za igre? Googlao sam, nisam nikako uspio naći nešto da je eye candy + simple.

 :piva:


*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Lista igara ?
« Odgovori #1 : 19. Studeni, 2011., 15:00 »
Ja znam jedino za https://www.playfire.com/ .

Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Lista igara ?
« Odgovori #2 : 19. Studeni, 2011., 15:20 »
Meni piše u sigu (klikom na njega u detalje)...kaj se tiče Plejke - YGC
Playfire je opći, spomenul ga je seymour.

No karticu koja prati PC, PS3 i X360 generira ovaj site: http://raptr.com/
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Lista igara ?
« Odgovori #3 : 19. Studeni, 2011., 15:30 »
Hmm, Playfire je šminka. :)) Raptr mi je trenutačno offline, samo cache verziju mogu.

Ako dodam 10 igara, imaju preporuke sličnih igara?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Lista igara ?
« Odgovori #4 : 19. Studeni, 2011., 17:02 »
Raprt bi ti trebao preporučiti, ja sam ga tek neki dan instalirao pa nisam gledao puno oko njega. Inače ne vodim listu igara koje sam prošao, al budem se uključio u onaj topic lista odigranih igara nakon nove godine.

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Lista igara ?
« Odgovori #5 : 20. Studeni, 2011., 11:08 »
Word dokument - skroz od NES-a do danas. S time da ne vodim listu svih igara koje sam odigrao, nego samo onih vrijednih pažnje, iliti iznadprosječno mi dobrih. Trenutno ih je 415 u listi  :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Lista igara ?
« Odgovori #6 : 20. Studeni, 2011., 12:15 »
Mislim da je lista odigranih igara savršena stvar, pogotovo ako se krene od početka godine, žao mi je samo što mi to ranije nije palo napamet.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Lista igara ?
« Odgovori #7 : 20. Studeni, 2011., 15:13 »
Drago mi je što ste se odazvali na topik. =)

Meni je problematično npr sa igrama iz perioda 2010/11, teško mi vrti ih PC, a u zadnje vrijeme sam se aktivirao oko praćenja kad šta i kako izlazi, itd. Sada kopam ove igre od 2006, pa pokušavam dobrih stvari naći. Tipa Spore mi je super radio, dok sinoć kada sam probao "From Dust" koji je loše radio, tako da sam ga odma preskočio sa igranjem.  :(

Raptr mi stalno ima probleme sa sajtom, nikako da ga otvorim..


This is Google's cache of http://raptr.com/. It is a snapshot of the page as it appeared on 20 Nov 2011 13:55:16 GMT. The current page could have changed in the meantime.  :hiha2:

*

Chaky

  • *
  • 129
Odg: Lista igara ?
« Odgovori #8 : 23. Studeni, 2011., 09:01 »
Ja koristim isto Playfire, ali najvise zbog sminke i zbog toga sto prati trofeje.

Odg: Lista igara ?
« Odgovori #9 : 14. Listopad, 2012., 18:50 »
Listu odigranih igara pišem u excelu, zajedno sa godinom izlaska igre, platformom na kojoj sam odigrao, developerom i izdavačem.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Lista igara ?
« Odgovori #10 : 14. Listopad, 2012., 20:22 »
www.backloggery.com

super sajt, jedino postane malo komplicirano ako imate previše igara jer morate sami upisivati sve podatke, no imate opciju odabira dal ste prešli igru, koliko achievementa ste postigli, generalne ocjene i, ako trenutno igrate neku igru, gdje ste trenutno stali.

moj profil

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Lista igara ?
« Odgovori #11 : 14. Listopad, 2012., 20:24 »
Word dokument + papir i olovka

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Lista igara ?
« Odgovori #12 : 15. Listopad, 2012., 10:27 »
Isključivo HCL službeni topik i još 2 foruma (isti postovi)...

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Lista igara ?
« Odgovori #13 : 15. Listopad, 2012., 10:44 »
www.backloggery.com

Odlično je ovo, prije sam u word to piso pa poslje tu na forum.

*

zvucnjak

  • *
  • 130
  • Carpe per diem
Odg: Lista igara ?
« Odgovori #14 : 22. Listopad, 2012., 10:24 »
Ja imam jedan Word file koji je počeo kao spisak igara za nabavku, u šta je kasnije dodat podsetnik o igrama koje još nisu izašle a mogle bi biti zanimljive, a kako se to prelazilo polako je nastao i spisak igara koje sam prešao, and the rest is history...  :bonk:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9