HCL.HR

Lista odigranih igara 2014.

  • 17 Odgovora
  • 30872 Hitova
*

Alkaline

  • n00b
  • 2
  • Retro gamer
Odg: Lista odigranih igara 2014.
« Odgovori #15 : 04. Rujan, 2014., 04:59 »
Ime
PlatformaOcjenaDojamInfo
Assassin's CreedPC8/10Godinama sam slušao o igri a nikako se nisam mogao natjerati da ju odigram, do sad. Nije razočarala.
Link
Castlevania Circle of the MoonGBA8.5/10Iako mi osobno nije najbolja Castlevania na GBA-u (to je Aria of Sorrow) sa guštom sam ju odigrao.
Link
Champions: Return to ArmsPS28/10Akcijski RPG koji sam odigrao sa frendom u Co-Op-u. Malo noviteta naspram prvog nastavka, kojeg smo odigrali dva puta zaredom koliko je dobar.
Link
Colin McRae RallyPS18.5/10Što reči? Otac mnogim rally igrama današnjice koji se još uvijek drži.
Link
Colin McRae Rally 2PS28/10Krenuo sam igrati serijal pa je red i da se drugi nastavak prođe.
Link
Gauntlet LegendsPS15.8/10Hack and Slash RPG. Port za PS1 je najjadniji od svih ostalih. Bilo bi bolje da sam odigrao N64 verziju.
Link
Harry Potter and the Chamber of SecretsPS17.5/10Vratilo me u djetinjstvo. Izuzev grafike (lica ljudi, loše i za PS1) dobar gameplay.
Link
Harry Potter and the Philosopher's stonePS17.5/10Isto kao i drugi nastavak. Igrivo.
Link
Medal of HonorPS18.5/10Dobro izbalansirani FPS WW2 tematike koji je pobrao mnoga priznanja kad je izašao.
Link
Medal of Honor UndergroundPS17.5Nakon odličnog prvog nastavka, developeri su mislili valjda da je fora staviti da ti se likovi spawnaju iza leđa na dijelu mape koji je već riješen. To je nažalost unakazilo igru.
Link
MediEvil ResurrectionPSP8/10Remake prvog MediEvil nastavka. Dobra igra uz neke nepotrebne novitete.
Link
Parasite EvePS17/10Inače volim SquareSoft RPG-ove ali ovaj mi je bio nekako mlak. A kraj igre je test mentalne sposobnosti ne bacanja konzole, TV-a i sebe kroz prozor koliko je teško.
Link
PolicenautsPS18.8/10Svaka čast onome tko je preveo ovo Point and Click remek djelo Hideo Kojime.
A gušt je bio veći jer sam nabavio miš za PS1. Jedino što je igra predvidiva, odnosno (pre)lagana.
Link
Serious Sam 3: BFEPC8/10Mislim da ne moram ništa reči za ovu igru. Croteamova perjanica.
Link
South Park: The Stick of TruthPC9.2/10Ova igra je sve što sam od nje očekivao i više. Točno se osjeti onaj specifičan humor, a neupućeni
promatrač bi pomislio da se radi o epizodi, a ne o igri koliko dobro izgleda.
Link
SpatePC7/102.5D Sidescroller. Ništa posebno ali je priča dobra. Igra je kratka doduše.
Link
The Lion KingMega Drive8/10Naplaćeni dug iz djetinstva. Tad nisam mogao proći igru, a i sad mi je trebalo neko vrijeme da se ufuram. Igra nema save kao i dosta retro igara.
Link
The White ChamberPC7.5/10Horror Point and Click avantura. Iako joj nisam dao veliku ocjenu preporučio bi drugima da ju odigraju jer daje jedinstvenu atmosferu odnosno doživljaj.
Link
Les Enfants Terribles

Odg: Lista odigranih igara 2014.
« Odgovori #16 : 16. Rujan, 2014., 19:25 »
Igra:                        Ocena:
Fifa Street                 85/100
Sims 4                        82/100
Ac:4                                90/100
GTA5                                87/100
Sim city 2013                    80/100
Goat Simulator             100/100
Rock Simulator                 99/100
WATCH dogs                    88/100
Fifa 14                                    75/100
NBA2K14                                77/100

*

zvucnjak

  • *
  • 130
  • Carpe per diem
Odg: Lista odigranih igara 2014.
« Odgovori #17 : 17. Prosinac, 2014., 16:14 »
Moje prethodne liste:  2011  2012  2013

IGRAOCENAUTISAK
Half-Life 294Odličan nastavak, zadržao ono što je dobro kod 1. dela i uveo poboljšanja
Half-Life 2: Episode 192Fino osveženje, malo više puzzle fazon nego pucačina
Half-Life 2: Episode 293Još malo starog proverenog recepta...
Portal92Inovativno i zabavno
Portal 291Isto kao prethodni, ali na momente zna da nervira
The Walking Dead: Season 292Još više serija a manje igra nego prvi deo... Mnogo više "gledanja" a manje "odlučivanja"... Ima se utisak da, šta god uradili, priča ide u nekom svom (haotičnom) smeru...
Sniper Elite V2 (SP)*86Zadovoljavajuća igra ako volite taj tip; na momente preteška
Sleeping Dogs90Zadržao je dobre osobine GTA serijala, a ispravio mnoge njegove nedostatke. Lično bolje mi je legao nego GTA
XCOM: Enemy Unknown (SP)94Odlična igra, mozak angažuje maksimalno :)
The Witcher 2: Assassins of Kings EE96Drugi prelaz, u EE varijanti, mnogo bolji utisak od prvog. Odličan užitak, skoro kao kod prvog dela! Dosta veći akcenat na "Akcioni" nego na "RPG" u odnosu na prvi.
Kingdoms of Amalur: The Reckoning84Najkraće bih ga opisao kao WOW za single player. Dobar je za one koji se tek upoznaju sa RPG žanrom. Akcija, šarolike, bujne, eksplozivne, atraktivne magije i borbeni potezi su glavna odlika ove igre. Ostalo je "meh"... Što se dužine tiče, ima dosta side-questova da može da se igra duuugo, s tim da su posle nekog vremena monotoni, pa nisam imao živaca da prelazim baš svaki side quest...
Tropico 380Nije loša simulacija, ali mi je relativno brzo dosadila, ostrva su mala i siromašna, vrlo brzo se "potroše"
Mark of the Ninja75Prosečna ideja i loša realizacija - nije dovoljno zanimljiva da me natera da se borim sa bagovitim i svojevoljnim kontrolama i drugi problemima
M&M: Duel of Champions??Trebalo je dosta vremena da naučim pravila i sistem igre, ali je onda postala prilično zanimljiva. Međutim onda su uveli fundamentalne promene u celu igru i nije mi se dalo da učim sve ispočetka
Judge Dredd: Dredd vs Death20Plitko, glupo, jeftino, nezanimljivo

* SP = samo single player
« Zadnja izmjena: 26. Prosinac, 2015., 10:21 zvucnjak »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9