HCL.HR

Na kojoj tezini igrate i zasto?

  • 35 Odgovora
  • 10217 Hitova
Na kojoj tezini igrate i zasto?
« : 21. Studeni, 2011., 20:35 »
evo, citam da se ljudi muce ubiti obicnog trola ili vuka u skyrimu. ima li smisla igrati na takvoj tezini, pored svega ostalog sto nudi ta igra? onako, pola sata ubijanja trola, umjesto paf-paf normalan fajt, pa dalje istrazivanje ionako opsirne igre i nastavljanje s questom? skyrim igram na easy (ne znam kako se tocno zove ta tezina u skyrimu), jer ne vidim smisao 10ak puta pokusavati ubiti regularnog neprijatelja i trositi toliko vremena, pa trebalo bi mi par godina da samo skyrim predjem 50%, osim u slucaju da ga igram svaki dan nekoliko sati. i opet i opet.

presao sam mw3 kampanju za 5h i 5min. na recruit. ne vidim smisao igranja na veteran igara sa regenerirajucim healthom, jedino sto cu time dobiti jer duze vrijeme cucanja iza zaklona cekajuci da mi se healthovi napune. a to mi nije igranje, nego cekanje da nastavim igrati. realno. ako bas hocu izazov, upaliti cu cod4 MP, potpuno ista igra, pa uzivati protiv pravih igraca.

ja bi rekao da single player igram na nacin na kojem je to opisano u tezinama DXHR-a: "tell me a story".

mozda bi igrao i na hard kad bi postojali quick saveovi u vise igara, sa checkpointovima u slucaju da te netko upuca, moras ponovno prelaziti vec dijelom predjeni dio mape.

jedina igra koju sam u zadnje vrijeme igrao na nekoj teskoj razini je alice madness returns na nightmare i to iskljucivo iz razloga da bi si produzio sekvence s borbama (kojih ima premalo s obzirom na kolicinu skakutanja).

na kojoj tezini igrate? mislite da imate vise skilla ako igrate na najvecoj tezini? ili se tako sebi dokazujete? i/ili drugima? mislite da vas netko nece zgaziti u multiplayeru ako igrate SP na hard? ili vam jednostavno predstavlja izazov?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Na kojoj tezini igrate i zasto?
« Odgovori #1 : 21. Studeni, 2011., 20:37 »
Uvijek normal, ako postoji naravno. Drugo prelaženje se obavezno diže težina. Ako mi je igra frustracija čak rijetko kada stavim i na easy.  :ementaler:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Na kojoj tezini igrate i zasto?
« Odgovori #2 : 21. Studeni, 2011., 20:39 »
Ovisi. Dosta toga puknem hard jer želim nekakav izazov, ne gledam na to ovako kao ti (primjer sa skyrimom, recimo). Valjda dokazujem sam sebi. Al ponekad me pukne medium jer i tako više ne igram baš svaki GAMING NASLOV koji izađe ;( Easy izbjegavam.*


*To je i ona rekla ;) Mig mig: korisnik koji je sad u USA :mrs: :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Na kojoj tezini igrate i zasto?
« Odgovori #3 : 21. Studeni, 2011., 20:40 »
Uvijek normal, ako postoji naravno. Drugo prelaženje se obavezno diže težina. Ako mi je igra frustracija čak rijetko kada stavim i na easy.  :ementaler:
ja na normal vecinom igram stare igre (evo, recimo bas igram RTCW).

i da, ista stvar kao i ti, ako mi je igra dobra i pozelim ponovno zaigrati, podignut cu tezinu.


EDIT:
sto se tice skyrima, ja ubijem trola i ostale dosta brzo na lakoj tezini, ali izazov onda nalazim u vecim neprijateljima, probaj giante i zmajeve napasti...  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2011., 20:44 Lord of Destruction »

Odg: Na kojoj tezini igrate i zasto?
« Odgovori #4 : 21. Studeni, 2011., 20:45 »
Po difoltu normal/medium. Većina igara ionako ima takav dizajn da težina proizlazi iz gluposti (protivnici bolje ciljaju i imaju više healtha), a ne iz boljeg AI-ja il nešto, pa mi nema pretjeranog smisla.
Igre koje dugo čekam i planiram utrošiti vrijeme na njih igram na hard uglavnom, čisto da produljim igru.

Skyrim ću definitivno igrati na najteže.
Koliko čujem, relativno je lagan, pa hard ionako ne bi trebao biti preveliki problem.
A i više ću guštati ako ću se morati baš opskrbljivati u svakom gradu i borbe mi budu predstavljale nešto OPASNO, a ne samo ono... kežualno hodanje kroz igru. ;(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Na kojoj tezini igrate i zasto?
« Odgovori #5 : 21. Studeni, 2011., 20:47 »
Nekad davno na hard, otkad realno nemam vremena posvećivati se igrama na easy


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Na kojoj tezini igrate i zasto?
« Odgovori #6 : 21. Studeni, 2011., 20:48 »
Po difoltu normal/medium. Većina igara ionako ima takav dizajn da težina proizlazi iz gluposti (protivnici bolje ciljaju i imaju više healtha), a ne iz boljeg AI-ja il nešto, pa mi nema pretjeranog smisla.

dobro si primjetio, takodjer jedan od razloga. ja bi volio recimo da skeliranje tezine prema vecem u igre dodaje vise neprijatelja=>vise akcije=>veci izazov

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Na kojoj tezini igrate i zasto?
« Odgovori #7 : 21. Studeni, 2011., 20:59 »
Easy/normal. Bitna mi je priča i atmosfera, svoju vještinu mogu dokazati u Multiju. :hug
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Na kojoj tezini igrate i zasto?
« Odgovori #8 : 21. Studeni, 2011., 21:15 »
Obično igram na normal težini. Nemam se potrebu dokazivat ni sebi ni drugima. U rijetkim slučajevima sam imao želju povečat težinu radi nekakvog izazova ili sl. Nemogu se više sjetit ni jednog primjera.  :bonk:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Na kojoj tezini igrate i zasto?
« Odgovori #9 : 21. Studeni, 2011., 21:25 »
NORMAL jbt, netreba mi ni prelagano ni pretesko, zlatna sredina
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Na kojoj tezini igrate i zasto?
« Odgovori #10 : 22. Studeni, 2011., 13:04 »
Većinu igara na normal ili stepenicu više ako ima više od 3 razine težine (4, 5...) jer je ugl najbolji omjer užitka i izazova, a onda kod ponovnog prelaženja (ako ga bude, na težem ili najtežem).
Iznimka su vožnje (simulacije) gdje rijetko postoji težina, a ako postoji idem na najtežu ako su 3, ili što bliže njoj, ali ne baš skroz ako ih je više. Tipa F1 2011 vozim na Professional težini (ima još Legend iznad nje), ali apsolutno sve moguće asistencije odmaha na početku skroz na off. Bila to F1, Gran Turismo, Dirt, ili nešto četvrto, jer u takvim igrama se volim pomučiti i imati što je moguće realniji doživljaj te mi cilj nije isključivo pobjeda nego napredovanje  :ementaler:

*

Organic_Shadow

  • n00b
  • 3
  • Augment Me! :)
Odg: Na kojoj tezini igrate i zasto?
« Odgovori #11 : 22. Studeni, 2011., 14:14 »
Na normal, ako je neki dio osobito frustrirajući vratim na easy, jedino u iznimnim situacijama probam na hard, ali nemam poriv za to

Odg: Na kojoj tezini igrate i zasto?
« Odgovori #12 : 22. Studeni, 2011., 14:54 »
Easy/normal. Bitna mi je priča i atmosfera, svoju vještinu mogu dokazati u Multiju. :hug

Isto tako

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Na kojoj tezini igrate i zasto?
« Odgovori #13 : 22. Studeni, 2011., 15:46 »
Normal skoro uvijek jer je zamišljeno da se tako igra, osim FPS to najčešće na hard igram.

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Na kojoj tezini igrate i zasto?
« Odgovori #14 : 22. Studeni, 2011., 17:01 »
normal uglavnom. ponekad hard, ali samo ponekad.
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9