HCL.HR

Najdraži gaming serijali

  • 57 Odgovora
  • 15631 Hitova
*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Najdraži gaming serijali
« : 27. Ožujak, 2008., 15:20 »
Eto, nisam našao temu o ovome, pa da prodiskutiramo. Koji su, po vama, najbolji gaming serijali izašli do danas? Sastavite top 5 listu, i podrobnije objasnite svoj odabir. Ja ću za sad samo stavit top 5, a kasnije opisat.
Kriterij za dospijevanje na listu je novitet sadržaja, kvaliteta gameplaya i kvaliteta igre općenito.
Moj je satavljen od najboljeg pa na dalje, ali ako ćemo kasnije napravit nekakav overall, zapravo i nije bitno. :ementaler:

Dakle: 1. Metal Gear Solid
          2.Broken Sword
          3.GTA( :ementaler:)
          4.Commandos
          5.???:wildboy:

Možda promijenim, nisam baš zadovoljan s posljednja 3,a to je zapravo većina liste :wildboy:
« Zadnja izmjena: 27. Ožujak, 2008., 15:28 Ljenjak »

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Najdraži gaming serijali
« Odgovori #1 : 27. Ožujak, 2008., 15:24 »
1. MGS
2. GTA
3.  :ementaler:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Najdraži gaming serijali
« Odgovori #2 : 27. Ožujak, 2008., 15:30 »
mrzim serijale jer su uvijek zasrani nekim nastavkom :tired:


možda ipak napišem popis
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Najdraži gaming serijali
« Odgovori #3 : 27. Ožujak, 2008., 15:31 »
1. MGS - pregenijalno, ne tream više ništa reći :ementaler:
2. GTA - zabava, zabava, zabava \:D/
3. The Elder Scrolls - ane
4. GoW - isto ane :wildboy:
5. neznam, spava mi se, editirat ću
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Najdraži gaming serijali
« Odgovori #4 : 27. Ožujak, 2008., 15:33 »
1. Silent Hill
2. Final Fantasy
3. Metal Gear Solid
4. Broken Sword
5. God of War
6. Fatal Frame
7. GTA
8. Everybody's Golf

Od ovoga što sam igrao.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Najdraži gaming serijali
« Odgovori #5 : 27. Ožujak, 2008., 15:36 »
1. Unreal Tournament
2. Warcraft
3. GTA
4. :ementaler:
« Zadnja izmjena: 27. Ožujak, 2008., 15:43 DarX »

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Najdraži gaming serijali
« Odgovori #6 : 27. Ožujak, 2008., 15:41 »
1.HL
2.Commandos
3.Deus Ex
4.GoW
5.Splinter Cell

Re: Najdraži gaming serijali
« Odgovori #7 : 27. Ožujak, 2008., 15:47 »
bez nekog redosljeda

- super smash brothers
- splinter cell
- super mario
- the legend of zelda


...neznam :(

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Najdraži gaming serijali
« Odgovori #8 : 27. Ožujak, 2008., 16:08 »
1. Deus Ex (čak iako je dvojka kompletan shajt, jedinica ga nadklasira i to za milju, a glavna stavka serijala je odlična ukomponiranost RPG sustava u FPS, fenomenalna priča te jednostavno igrivost...)
2. The Elder Scrolls (trebaju vratit mogućnosti iz Morrowinda te maknuti zatvorene gradove u novom nastavku, inače serijal owna koliko toliko zbog sistema uber-pwnage da moš bit "Jack of all trades" te zbog koliko tolike otvorenosti... fali im raznolikosti i mogućnosti [multipl čojs questovi])
3. Fallout (legenda... šta drugo reć)
4. Pro Evolution Soccer (jednostavno zbog štiha, zayebancija i kvaliteta igre... bugovi su uključeni, no ima ih svugdje)
5. Grand Theft Auto (mogućnosti, zabava, mogućnosti, mogućnosti...)

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Najdraži gaming serijali
« Odgovori #9 : 27. Ožujak, 2008., 16:11 »
1. GTA
2. Gothic
3. Max Payne (?)
4. MGS
5. Tony Hawk's

Re: Najdraži gaming serijali
« Odgovori #10 : 27. Ožujak, 2008., 16:36 »
nema redoslijeda, jednako mi je sve drago:
Unreal
Half Life
Fallout
Command & Conquer
Quake

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Najdraži gaming serijali
« Odgovori #11 : 27. Ožujak, 2008., 16:39 »
Ne bih sad radio top listu od 1 do 5 jerbo su mi svi koje ću sad navest nekako jednako dragi, a i različitih su žanrova...

Uglavnom,

- Mortal Kombat - volim tabačine i mortal mi je posebno drag jerbo je jednostavan, brz i u toj svojoj jednostavnosti sadrži kompliciranost koju treba otkriti vježbanjem. Filozofiram al ono  :ementaler:

- GTA - Nisam nikada bio prevelik fan baš prelaženja misija u GTa serijalu, ali obožavam slobodu koju donosi freelance istraživanje grada, krađa auti, traženje kakvih novih auti, tenkova, helikoptera i sl... A ni misije nisu bile loše kad me puklo da i idem prelazit...

- Monkey Island - odigrao sve do sada nastavke i apsolutno svaki mi je bio prezabavan i orginalan. Ogrinalne ideje, fina grafika, logične i kul zagonetke...

- Resident Evil - uvijek je atmosfera na vrhuncu, uvijek kul i orginalan štih nekakav ima i jednsotavno mi je bolji i od Sillent Hilla ( di si Under  :ementaler: ) i od Alone in the Dark i svega sličnog... Nisam igrao baš sve dijelove al ono što sam igrao i na PSx-u i PS2 i sada PC-u mi je ostalo u mnogo dobrom sjećanju

- Unreal Tournament - igrao ga od 99-ice pa do sada svaki nastavak i jednostavno najdraža mi akcijska online pucačina... Započeo igrat po igraonicama u Rijeci ( Cont i Korzo dok je bila ) i zarazio se maksimalno...

- Half Life - jedna od najdražih serijala, totalno poseban i uvijek sa nenadjebivim gameplayom... koji god dio sam igrao osjetilo se kako je jednostavno mehanika kretanja, pucanja, skakanja i svega ostaloga savršena i to mi se najviše sviđa u ovome serijalu...

.. niš mi više ne pada na pamet :(

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Najdraži gaming serijali
« Odgovori #12 : 27. Ožujak, 2008., 16:40 »
Half Life, GTA, Splinter Cell, Commandos, Tony Hawk
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Affirmative

  • Gost
Re: Najdraži gaming serijali
« Odgovori #13 : 27. Ožujak, 2008., 17:06 »
need for speed - ne zato jer je neš posebna igra, nego čisto iz razloga jer me pratio od kad imam pc...
monkey island - zabavno je kad se neke stvari u novijim nastavcima poklapaju iz starih pa budi lijepa sječanja...
gta - od samih početaka...
C&C serijal

Re: Najdraži gaming serijali
« Odgovori #14 : 27. Ožujak, 2008., 18:34 »
1. Metal Gear Solid - Treći mi je malo (maaaaalo) usro priču sapuničastim odnosima likova, ali cjeli serijal je apsolutno remek djelo zaokruženo apsolutno savršenim drugim nastavkom.

2. Longest Journey - Iako drugi nastavak malo saka u odnosu na prvi, to je doista jedan odlično zaokružen serijal. Prvi dio je definitvno najbolja avantura ikad, a i zaista ljepo ispričana predivna priča.

3. Spyro - Spyro 2 je zasigurno najzaokruženiji platformer svih vremena. ljepi likovi, dobra grafika, gro mini igara i genijalno napravljeni svijetovi i priča. Sve su to stvari koje Spyro serijal stavlja daleko iznad bilo kojeg platformera, bar što se mene tiče.

4. Pro Evolution Soccer - Usto što je najbolja igra za ekipu, skriva fantastičnu dubinu, posebno nakon 4. nastavka.



Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9