HCL.HR

Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?

  • 36 Odgovora
  • 27178 Hitova
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #15 : 29. Srpanj, 2016., 11:54 »
Ajd dobro. Meni Silent Hill serijal najstrašnija i najjezovitija igra iako moram priznati da i The Evil Within ima jezivih i bolesnih scena

Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #16 : 29. Srpanj, 2016., 12:07 »
Gle... Kužim ja tebe muž ali... Nisam se na niti jednom hororu uplašio kao na jednoj sceni iz Stalkera...
Odletio sam sa stolice do kauča zajedno sa frendom- on je igrao a mislim čak da je on bio i krivac što smo
tako jako poskočili. E sad, da li je ta igra horor? Nije ali me uplašila gore od 90% deklariranih horor igara :P

Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #17 : 29. Srpanj, 2016., 12:23 »
Dobro  dali je onda po tvome to najstrašnija i najjezovitija igra ili je te samo uplašila neka scena ? I ja sam se uplašio u Counter striku kad mi je lik izletio iza ugla sa AK 47-icom a nisam ga očekivao tako da sam od straha miš pomjerio 30cm u desno i počeo pucati u nebo. To ako se uplašimo neke scene ne mora značiti da je igra kako naslov kaže


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #18 : 29. Srpanj, 2016., 12:30 »
Bugs Bunny: Lost in Time. Uopće se ne šalim, mislim da je to općeprihvaćeno strašna igra. Meni je dan danas neugodno kad se sjetim, probao sam ju i emulirati prije par godina ali nije išlo. :wildboy:

 :ave: :ave:

Igrao Time Busterse, ali sad si me zaintrigirao s ovim.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #19 : 29. Srpanj, 2016., 12:42 »
P.T. od Kojime. Kad čujem onu bebu što plaće u frižideru na stropu, sav se nakostriješim. Čak i sad dok pišem o tome... Taj osjećaj dok prelaziš istim hodnikom 100 puta i tražiš nešto što dosad nisi vidio i stalno čekaš da nešto doleti. A 90% vremena ništa se ne promijeni  :chair:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #20 : 29. Srpanj, 2016., 13:20 »
Bugs Bunny: Lost in Time. Uopće se ne šalim, mislim da je to općeprihvaćeno strašna igra. Meni je dan danas neugodno kad se sjetim, probao sam ju i emulirati prije par godina ali nije išlo. :wildboy:

 :ave: :ave:

Igrao Time Busterse, ali sad si me zaintrigirao s ovim.

To je bila bolja igra definitivno i atmosfera je bila prikladnija, s time nisam imao problema. Taz je općenito imao okej igara kad se i Taz Wanteda sjetim.

Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #21 : 29. Srpanj, 2016., 16:56 »
Amnesia the dark descent me jako uplasila,ali uglavnom custom story sto ljudi prave,od toga se skace sa stolice

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #22 : 29. Srpanj, 2016., 16:59 »
Ovo mozda zvuci malo cudno, ali Neverhood. Tlo na kojem se igra odvija je svijetlo i u bojama, kao pod suncem, ali je sve ostalo, nebo i ostatak, crno. Iz nekog razloga osjecam stravu i neugodnost kad se zamisljam u takvoj situaciji.

"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #23 : 29. Srpanj, 2016., 20:44 »
F.E.A.R scena sa ljestvama, fuck that game  :wildboy:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #24 : 30. Srpanj, 2016., 20:11 »
Od starijih horror igara mi je u najljepšem (i najjezivijem) sjećanju ostala Cold Fear. Kako je tu sve bilo savršeno urađeno, municije ti hronično fali, a brod u oluji se ljulja pa nije lahko monstera naciljat u glavurdu, a moraš ciljat u glavurdu jer kao i walkeri iz TWD samo tako ih možeš permanentno ubit. U toku čitave kampanje ćeš se svega 2-3x naći u oružarnici pa barem za kratko budeš naoružan do zuba, olakšanje koje u tim trenutcima dožviš je neprocjenjivo ali nažalost ubrzo opet ostaneš samo na jednom pištolju i 5-10 metaka. To je stvar koju ne shvaćaju developeri novih Resident Evila, u horroru je najvažnije da ti fali municije u suprotnom je to obični dosadni shooter.

Od novijih baš danas igram Outlast, pravi horrorac kakvi su danas rijetki gdje samo bježanija i skrivanje igraju ulogu.

Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #25 : 30. Srpanj, 2016., 20:36 »
Adam Jensen

Od novijih imaš i Alien Isolation koji je također na principu bježanja i sakrivanja a ne možeš ubiti aliena. Atmosfera je baš autentično filmska.
Također i Silent Hill serijal nisu baš nešto bogati sa arsenalom i municijom

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #26 : 30. Srpanj, 2016., 20:59 »
Jel igrao neko od vas ovo?? Isto uzas od igre, ja sam utukao nekih 10 sati kad je izasla, a onda sam je ostavio.

http://youtu.be/G8iD8ehuYHc

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #27 : 30. Srpanj, 2016., 21:26 »
Adam Jensen

Od novijih imaš i Alien Isolation koji je također na principu bježanja i sakrivanja a ne možeš ubiti aliena. Atmosfera je baš autentično filmska.
Da, već dugo se kanim zaigrat Isolation i nikako da dođe na red. Pored toga što ima dobru horror atmosferu čini se da je bogata i stealthom, ono baš po mom ukusu.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #28 : 30. Srpanj, 2016., 21:45 »
Ako nisi odigrao Alien Isolation moras pod hitno to ispravit.

Znaci igraj navecer, sa slusama na usima, dozivjet ces najimerzivnije iskustvo ikad.Nesto prebrutalno, ja sam doslovno uzivao igrat tu igru.Atmosfera je brutalno pogodena.Moras to odigrat pod hitno.

Evo ti 30 sekundi samo da vidis kako  to  izgleda.
http://youtu.be/zMM00d5lhhs

Cjela igra ti je samo stealth, akcije skoro pa i nema.Imas nesto oruzja, al municije nista, tako je i sa  flashlightom, moras pazir na bateriju i na sve, sve ti je doslovno na nuli.Oruzje neces puno koristit, skoro pa nikako, a da bi njime ubio onog robota trebas mu ispalit 5 metaka u glavu.Aliena nemozes ubit nikako, ma uzas od igra, survival horror u svom najboljem svjetlu.Ja sam igrao na Hard jer je to preporuceno za najbolje iskustvo.A jesam spomenio atmosferu??? Kad dodes do prozora na Sevastopol stanici, pa pogledas u beskrajan svemir,ajme, ajme.A jos ti je Alien uvjek za vratom i nikad neznas kad ce iskocit, a svaki put kad tu uhvati s leda i ubije, produ te trnci koliko je uzasno slusat i gledat dok te ubija.

Svakako preporuka od mene.
« Zadnja izmjena: 30. Srpanj, 2016., 21:47 bartul_9 »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #29 : 31. Srpanj, 2016., 12:56 »
Definitivno prvi Sillent Hill. Sve nakon toga mi je meh.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9