HCL.HR

Natjecanje recenzija - Općenita rasprava

  • 287 Odgovora
  • 94977 Hitova
*

9mlg9

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #195 : 30. Rujan, 2017., 09:32 »
Slobodno, nismo ograničili platforme, a možda te baš taj pristup dovede do pobjede.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #196 : 30. Rujan, 2017., 12:28 »
Mislio sam uploadati video, al mi je internet prespor i ne isplati mi se cekat 5 sati jer doslovno nemogu nista sa netom da vrsim upload.

Nije mi bas neka preduga recenzija, al eto obajvio sam je. Drago mi je da se ovaj mjesec skupilo nesto ljudi, tako treba bit i dalje.

Vi ekipa sa foruma sta ste aktivni i sta igrate igre, napisite neku recu i obajavite je, nw kosta vas nista, a gust je procitat misljenja drugih ljudi o nekoj igri.

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #197 : 30. Rujan, 2017., 13:31 »
Ma nije to  bitno da li je recenzija duga ili kratka. Bitna je kvaliteta, barem se nadam  ;)


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #198 : 30. Rujan, 2017., 14:00 »
Slazem se.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #199 : 30. Rujan, 2017., 16:22 »
Gotova i moja recenzija. Samo takmičenje je odlično osmišljeno, šteta što nema baš puno zainteresovanih za pisanje...  :(

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #200 : 30. Rujan, 2017., 20:09 »
Ovaj mjesec je puno bolji za sada od prethodnoh. Imamo za sada vec 5 recenzija sto je za pohvalu, ako uzmemo u obzir da smo prosli mjesec nazalost imali samo dvije. Svaka cast svima koji su se potrudili pa napisali do sada recenzije.  :thumbs:
Nadam se da ce potaknuti i ostalu raju da napisu svoje recenzije ;)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #201 : 30. Rujan, 2017., 20:14 »
Sretno svima koji su napisali recenzije, imate još nekoliko minuta za prepraviti i doraditi neke stvari koje Vam se možda ne sviđaju.


Nego od idućeg mjeseca bi mogli malo promijeniti stvari, jer ovo očigledno slabo funkcionira...


Bez obzira na sav trud nikako privući dovoljan broj ljudi. E pa sada možemo napraviti nekoliko stvari:


1. Maknuti dokaz o vlasništvu igre (što osobno ne podržavam previše kad možeš hrpu toga i posuditi ili recimo family share računa kako na PCu tako i na konzolama)
2. Maknuti ograničenje da je igra igrana završena u tekućem mjesecu.




Isto tako jeste li za to da idući mjesec malo nagradimo i nekoga s konzolom pa bi za nagradu u 10. mjesecu stavili:
The Last Guardian za PS4

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #202 : 30. Rujan, 2017., 20:19 »
Ja sam za sa ovim za nagradu igre za konzolu, odlicna gesta i neka privucemo i konzolase.

Slazem se i sa ovim da igra ne treba bit igrana i zavrsena u tekucem mjesecu.

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #203 : 30. Rujan, 2017., 20:36 »
Što u slučaju da pobjednik ne posjeduje konzolu za koju je igra?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #204 : 30. Rujan, 2017., 20:49 »
A to ćemo vidjeti, ali nadajmo se da posjeduje  :hiha:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #205 : 30. Rujan, 2017., 20:49 »
A jbg, ima ljudi sta  objave recenziju igre sa PS4 pa dobiju key za Steam. Nemoze se svakome ugodit al key mozes pokusat mjenjat sa nekim ili nesto ako ti ne pase.

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #206 : 30. Rujan, 2017., 21:02 »
Malo pomalo neće biti nikakvih pravila samo da ljudi pišu  :D

Što se tiče vlasništva igre ne mijenja neku ulogu. Bitno je ipak dostaviti neki dokaz da se radi o originalnoj igri zar ne, pa bila to tvoja ili posuđena

Što se tiče ograničenja kada je igra igrana, tu smo pomalo došli na  moju predodžbu

Što se tiče nagrada idealno bi bilo da je nagrada multiplatformska igra pa koja platforma pobjedi njegova igra. Znam da to nije baš moguće sa HCL-ove donacije ali eto samo je bio prijedlog




*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #207 : 30. Rujan, 2017., 22:27 »
Naredna nagrada je stvarno vrijedna, pogotovo za nas koji smo primarno na PS4  :D

A koliko sam shvatio uklanjanjem dokaza o vlasništvu se bukvalno dopušta recenziranje piratizovanih igara ili sam ja nešto profulao? Jer ako je tako, onda takmičenje jednim dijelom gubi smisao..

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #208 : 30. Rujan, 2017., 22:46 »
Ponekad je piratstvo neizbježno.
Zaželio sam se MoH:Allied Assault, pa reko da ga recam za listopad. ... ali nažalost Origin battlechest MoH ne radi na Win10, ali piratski da ... tako je sa hrpom drugih igara.
Al opet, imam dokaz o posjedovanju originala, ali ne znači da istu verziju moram odigrati. (Nažalost odustao od MoH).

Odg: Natjecanje recenzija - Općenita rasprava
« Odgovori #209 : 30. Rujan, 2017., 22:52 »
14max@

Nisi fulao nego jednim dijelom se može recenzirati piratska igra, jer bez dokaza o posjedovanju originalne igre nitko ti ne može osporiti da li se radi o originalu ili piratu

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9